Muž proti muži

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
83%
Hra - Avatar Arena
Video se načítá

Bojová hra, která možná zaujme i tebe jako holku. Vyber si jednu ze čtyř národností, kterou budeš hrát - Voda, Vzduch, Země, Oheň, vyber si vzhled svého bojovníka a hurá do toho. Není zde bohužel tolik možných komb. Když podržíš šipku dolů a budeš rychle mačkat mezerník, naplníš modrý bar a dáš ohromně silnou ránu. Povede se ti porazit všech dvacet protivníků?

 
62%
Hra - Anime Smash Duo
Video se načítá

Pojďte si vybojovat věčnou slávu. Bojovat můžete sami proti počítačovému soupeři nebo můžete vyzvat na souboj kamarádku či kamaráda. V případě druhé varianty se podívejte do menu Options, kde si můžete přenastavit ovládání. Ve hře pro jednoho hráče si musíte projít třemi úrovněmi obtížnosti k dosažení mistrovství.

 
60%
Hra - World Boxing Tournament
Video se načítá

Zabojuj si s kamarádem nebo proti počítači na světovém turnaji v boxu. Použít můžeš tři různé údery, přičemž jeden z nich dokonce srazí tvého soupeře na zem. Myslíš si, že dokážeš vyhrát a stát se šampionem?

 
55%
Hra - Final Fantasy
Video se načítá

Další z řady flashových her o modrém a neskutečně rychlém ježkovi Sonicovi, kterého dozajista znáte všichni. Tentokrát má ale nelehký úkol. Musí se probojovat tlupou nepřátel, kteří ho už od začátku vůbec nešetří. Nestačí jen bezhlavě mlátit. K dispozici máte magii, která Vás bude léčit anebo speciální útoky.

 
50%
Hra - Jingle Bell Brawl
Video se načítá

Vánoce bývaly svátky klidu. Dnes už to však neplatí a každý se jen dohaduje a stresuje. Vítejte ve speciální Jingle Bell Brawl. Santa Claus a Frost se utkají v boxu, protože si oba nárokují vánoční svátky jako své výsostné právo. Vyberte si svého hrdinu a vydejte se bojovat na život a na smrt. Nechť vyhraje ten nejlepší!

 
49%
Hra - Beat Battle
Video se načítá

Bojujte podle tónů hudby! Vybírejte pohyby svého bojovníka hraním zobrazených hudebních tónů. Mačkejte zobrazená písmena, čím lépe se podle vzoru trefíte, tím více škody váš válečník nadělá. Pro bránění mačkejte správné klávesy. Hru můžete hrát sami proti počítači nebo se domluvte s kamarádem a můžete hrát na jedné klávesnici.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

76%
Hra - Zombie vs Hamster
Video se načítá

Zombie vs. Hamster je absurdní bojová hra, ve které se proti sobě v aréně postaví zombie a křeček. Kdo ze souboje vyvázne se zdravou kůží, bude to křeček? Před samotným začátkem hry by bylo moudré si spustit možnost How to play, kde jsou popsány veškeré klávesové kombinace, které během hry využijete.