Zoo hry

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
57%
Hra - Cody Crazy Zoo
Video se načítá

Codyho povolává další případ do ZOO plné zvířat. Zvířata totiž někdo využívá ke kriminálním činům, někdo, kdo si říká Tučňák. Jako Cody máš za úkol zjistit, kdo to je, a nejlépe ho zneškodnit, aby mohl být předán policii. Sbírej předměty a kombinuj je, aby ses zvládla dostat na konec.

 
56%
Hra - Bird Sanctuary
Video se načítá

Pokud máte rádi zvířata, zejména vzácné ptáky , tuto hru si určitě zamilujete . Vaším úkolem bude postarat se nejen o zvířata, ale i o zákazníky, kterých musíte nasměrovat na dané místo . Jakou klec budou chtít navštívit najdete v bublině . Může se stát, že dva zákazníci budou chtít navštívit stejnou klec, v takovém případě si musíte uvědomit, že na místě může stát jen jeden zákazník a druhý si musí počkat. Ve hře musíte myslet strategicky a vyhovět každému zákazníkovi . Navíc do vaší Zoo si můžete za vydělané peníze kupovat nová zvířata a doplňky .

 
70%
Hra - Zoo Park
Video se načítá

Další skvělá hra, ve které se postaráte o spousty zvířátek. Tentokrát to však bude fuška, protože každý den máte o jedno zvířátko navíc. Navíc jsou zvířátka náročná a neustále vyžadují péči. Musíte je krmit, ošetřovat nebo po nich uklízet klece.

 
61%
Hra - Zoo Heaven
Video se načítá

Máte rádi zvířátka? Samozřejmě, že ano! V této hře se o ně můžete postarat. K dispozici budete mít ve vašem zoo koutku 4 zvířátka, která budete muset vždy pustit do výběhu a pak se o ně postarat. Budete je krmit, hrát si s nimi, čistit jim klece nebo je ošetřovat u veterináře.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
36%
Hra - Zoo-Preme Accuracy
Video se načítá

Sasquatch použil svůj ďábelský rámus k přeměně všech zvířat v městské zoo na svoje následovníky. Nyní všichni divoce pobíhají a zuří. Abyste je zastavili dříve, než všechno zničí, budete je muset neutralizovat za pomoci kanónu. Čím přesněji budete střílet, tím více bodů si na konci hry připíšete na své konto.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

53%
Hra - The Animal Zoo
Video se načítá

Vítejte v zoologické zahradě. Vaším úkolem bude přemisťovat zákazníky na jejich požadované atrakce. Udržujte návštěvníky šťastné nebo vám ze ZOO utečou. Abyste dokončili úroveň, musíte dosáhnout požadovaného cíle dříve, než vyprší časový limit. Pokud by zákazníci byli příliš netrpěliví, můžete jim dát popcorn nebo zmrzlinu.

 
86%
Hra - Youda Safari
Video se načítá

Vítejte ve světě, kde můžete pomoci zoologickým zahradám a safari. Vaším úkolem bude obnovení všech parků a první destinací budou Spojené státy. Stanete se Lucy a vydáte se na cestu za všemožnými úkoly. Každý návštěvník vašeho safari má jinou představu o tom, které zvíře by rád viděl. Dokážet jim jejich přání plnit?

 
55%
Hra - Zoo Builder
Video se načítá

Postavte si své vlastní ZOO. Hra má několik úrovní, ve kterých se vám postupně otvírají další a další možnosti. Pro postup do další úrovně musíte vydělat určitý počet peněz, proto musíte návštěvníkům nabídnout co nejvíce. Postavte pokladnu, stánky s občerstvením, prodejnu suvenýrů a samozřejmě výběhy pro žirafy, opice, polární medvědy, pandy, tučňáky nebo třeba slony.

 
60%
Hra - Zoo Escape 2
Video se načítá

Hra Zoo Escape přichází již s druhým pokračováním. Tentokrát hra obsahuje třicet úrovní. Vaším úkolem bude osvobodit zvířátka, která jsou uvězněná v zoologické zahradě. Dostaňte zvěř do dvířek s nápisem Freedom! a dokončíte tím úroveň. Klikáním na šedé kameny je necháte zmizet. Některá zvířata jsou držena v klecích, jichž se musíte také zbavit.

 
41%
Hra - Zoo girl
Video se načítá

Oblíkačka z hezké zoologické zahrady. Máš ráda ZOO? V této oblíkačce pro dívky máš totiž možnost obléci dívku do super oblečení. Samozřejmě nezapomeň na doplňky.

 
58%
Hra - ZOO dekorace
Video se načítá

Trochu neobvyklé safari můžeš vytvořit pomocí této super on-line hry pro dívky. Zebra, lev a srna na jendom místě? To jde opravdu jenom tady. Vytvoř jim prostředí ve kterém se budou cítit dobře i při svém neobvyklém sestavení.