Panda

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

90%
Hra - Run Panda Run
Video se načítá

V této postřehové hře budete mít za úkol pomoci malé pandě přeběhnout přes bambusový les. Po cestě si budete muset dávat pozor na množství překážek a zároveň sbírat barevné kuličky, za které získáte body navíc.

 
87%
Hra - Panda Playground
Video se načítá

Panda shání zeleninu, která je zpestřením její stravy. Dokážete jí pomoci nasbírat co největší množství? V jiném herním módu můžete pro změnu závodit, takže zábavy bude hodně.

 
86%
Hra - 3 Pandas 2
Video se načítá

V pokračování úspěšné hry 3 Pandas na tebe opět čekají tři roztomilé pandy. Ty jim musíš pomoci překonat úspěšně všechny překážky a dostat se do bezpečí. To se ti může povést jen díky správnému využívání speciálních schopností, které pandy mají. Povede se ti je zachránit?

 
86%
Hra - Zoo Doctor
Video se načítá

Staňte se na pár minut odborným veterinářem a pomozte třem zvířátkům s ošetřením. Vaším prvním pacientem je vlk, po správném ošetření se můžete postarat io jiné.

 
82%
Hra - 3 Pandas in Fantasy
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické adventuře bude pomoci třem pandám uprchnout co nejdále od zlého čaroděje. Vaše cesta povede skrz zázračný svět plný překážek, které nebude jednoduché zdolat. Kromě toho se snažte pomoci skřítkům a další magickým bytostem.

 
81%
Hra - 3 Pandas in Brazil
Video se načítá

Mnoho zábavy se třemi malými pandami na Vás čeká ve hře 3 Pandas in Brazil. Cílem je překonat všechny překážky. Naštěstí spolu mohou pandy různé spolupracovat, takže překonání na první pohled nezdolných překážek, se stane zábavou.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
81%
Hra - Pet Stars: Playful Panda
Video se načítá

Zahrajte se s roztomilou pandou, která potřebuje vykoupat, vykartáčovat a vybrat hezké doplňky. Postaráte se o ni?

 
80%
Hra - 3 Pandas in Japan
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické adventuře bude pomoci třem pandám, které se ocitly v zajetí v Japonsku uprchnout a dostat se do bezpečí. Po cestě narazíte na množství překážek, které můžete zdolat jen za pomoci vzájemné spolupráce a vhodné interakci s vaším okolím.

 
75%
Hra - 3 Pandas
Video se načítá

Tvým úkolem je zachránit tři roztomilé pandy před zlými piráty. Každá z pand má jedinečnou vlastnost, kterou můžeš využít při překonávání různých nástrah. Čeká tě spousta logických úkolů a překážek, takže neváhej a začni osvobozovat nevinné pandy!

 
74%
Hra - Kung Fu Panda: Tigress Jump
Video se načítá

Pomozte šikovné a ohybné Tygřici, aby se dostala do cíle za pomoci luceren, od kterých se musí odrážet. Pomůžete jí?

 
50%
Hra - Panda's Bigger Adventure
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické hře bude pomoci pandě vyřešit různé úkoly a zdolat náročné překážky. K dispozici budete mít pouze předměty, které se nacházejí kolem vás a které je potřeba sbírat a následně vhodně využít.

 
47%
Hra - Escape Panda
Video se načítá

Ve hře Escape Panda si užijete pořádně detektivní práce. Musíte najít všechny předměty, které jsou potřebné pro osvobození mladé pandy, která je uvězněna v kleci. Během své dlouhé cesty musíte vyřešit i mnoho rébusů.

 
45%
Hra - Food panda
Video se načítá

Spoustu zábavy, ale také napínavých momentů Ti přinese hra Food panda. Musíš vždy přesunout kameny tak, aby se dostala panda k obrázku s jídlem. Dokud se Ti to nepodaří, nepostupuješ do dalšího kola.