Žirafa

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

78%
Hra - Animal Dash
Video se načítá

Parádní gameska s koníčky, kravičkami a dalšími zvířátky. Jedná se o pravý zvířecí závod. Nejprve osedlej kravičku a vyhraj první závod. Opravdu super hra.

 
78%
Hra - Giraffe Above 1
Video se načítá

Pomozte hladové žirafě sežrat všechna jablíčka v herním poli. Žirafa má dlouhý krk a tak ho může za jablky dostatečně natáhnout. Musíte si dát ale pozor, aby nekousla sama sebe. Proto je důležité si celou žirafí cestu předem naplánovat. V pozdějších levelech na Vás navíc budou číhat nejrůznější nebezpečí, kterým se musíte vyhnout.

 
78%
Hra - Super Adventure Pals
Video se načítá

Máme tady pro vás skákačku Super adventure pals, která vás bude určitě bavit. Hrajete za malého chlapce, který se snaží zničit zlého a mocného pana B. Nebude to ale tak jednoduché, protože na vás čeká spoustu překážek a nepřátel, které musíte porazit. Komunikujte s místními, plňte pro ně úkoly a získávejte zkušenosti, za které můžete vylepšovat postavu. Tak hurá za dobrodružstvím!

 
66%
Hra - Cute Giraffe Care
Video se načítá

V této hře dostanete na starost krásnou žirafu, o kterou můžete pečovat. Vaším úkolem bude jí pěkně umýt, namydlit, osušit a pak jí můžete upravit. Je jenom na vás, jak jí nakonec upravíte.

 
58%
Hra - Cute Giraffe
Video se načítá

V této dekorační hře budete oblékat krásnou a malou žirafu! Vybírejte z několika šatiček a kostýmů, samozřejmostí budou doplňky.

 
54%
Hra - Dora Care Baby Giraffe
Video se načítá

Dora je milovnice zvířat, a proto si tentokrát vzala na starost malou žirafu. Své síly přecenila, a proto potřebuje tvou pomoc s péčí o ni. Žirafa si zvolí v bublinkách, co chce dělat a vaším úkolem je, jí to splnit. Budete například hledat rozdíly, krmit žirafu, uklízet po ní nebo dokonce psát sms-ku.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
75%
Hra - Giraffe Basketball
Video se načítá

Baví Vás basketbal? V tom případě si zahrejte tuto zábavnou hru, ve které se hraje nejen tento sport, ale zažijete i spoustu srandy s hráči. Ti totiž nejsou lidé, ale zvířátka a to krásná žirafka. Musíte ji pomoci střílet na koš. V každém kole budete mít nějaký úkol, jak body nastřílet. Snažte se, není to zas tak jednoduché jak to na první pohled vypadá.

 
85%
Hra - Cartoon Giraffe Puzzle

V této hře si trochu procvičíme tvé mozkové závity. Nejdříve si vybereš obrázek, který chceš skládat, poté úroveň obtížnosti a pak už hurá do skládání. Na výběr máš celkem z šesti různých obrázků a čtyř možností složitosti. Dokážeš poskládat všechna puzzle?