Youda

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

92%
Hra - Youda Survivor 2
Video se načítá

Chcete si užít flash hru s krásnou grafiku na tajuplném ostrově plném tajemství a exotických zvířat? Chcete se naučit přivolávat déšť bubnováním? Tak si pojďte zahrát. Úkolem v každém je získat určitý počet produktů od zvířátek, o které se musíte starat, jak budou potřebovat. Nebo budete muset z těchto produktů vařit apod. Hra vás velice jemně bude vést. Čím rychleji každé kolo odehraje, tím více získáte bodů. Pokud budete mít dostatek mincí, můžete si mezi jednotlivými koly dokoupit vylepšení, která vám hru usnadní.

 
88%
Hra - Youda Fisherman
Video se načítá

Rybáři mají plné ruce práce s chytáním ryb. Mnozí jim závidí, že se pohybují na moři, ale upřímně, není co závidět. Jejich práce je velmi náročná a nikdy neví, jestli budou mít štěstí na úlovek. Pohybujte se po velkém světě lodních přístavů. V každém levelu musíte plnit nějaké speciální úkoly, ať už se jedná o chytání ryb nebo získání určitého množství například dřeva.

 
88%
Hra - Youda Farmer 3: Seasons
Video se načítá

Farmáři mají vždy spoustu práce na svých farmách, jak se zvířaty, tak i s plodinami, které pěstují. Musíte se snažit vyprodukovat co nejvíce předmětů, které pak prodáte a za ně dostanete peníze, které se Vám budou hodit pro nákup nového auta nebo budov. Snažte se produkovat jen kvalitní zboží. Hra se odehrává v zimním prostředí, takže je to velká zábava.

 
86%
Hra - Youda Safari
Video se načítá

Vítejte ve světě, kde můžete pomoci zoologickým zahradám a safari. Vaším úkolem bude obnovení všech parků a první destinací budou Spojené státy. Stanete se Lucy a vydáte se na cestu za všemožnými úkoly. Každý návštěvník vašeho safari má jinou představu o tom, které zvíře by rád viděl. Dokážet jim jejich přání plnit?

 
84%
Hra - Youda Fairy
Video se načítá

Tato hra se vám jistě bude líbit - pomocí ní se totiž ponoříte do kouzelného světa plného víl a pohádkových postaviček. Světem vás bude provádět starý kouzelník. Vaším úkolem bude pomocí krásných kouzelných leknínů sbírat světlušky a bludičky, ze kterých se poté zrodí nádherná víla. Pro dokončení levlu je vždy stanoven počet víl, které musíte oživit, ovšem na každý level máte omezený čas. Při hře také sbírejte různé bonusy, které vám při hře budou pomáhat. S náročností levlů budou také přibývat barvy leknínů - bludiček a tedy i víl.

 
84%
Hra - Youda Survivor
Video se načítá

Pojď si vyzkoušet hru Youda Survivor. Na ostrově ztroskotá mladý cizinec, kterému musíš pomoci v jeho cestě za slávou. Na začátku hry se ti zobrazí otevřená první úroveň označená modrým tlačítkem. V každé úrovni dostaneš specifický úkol, který musíš splnit v co nejrychlejším čase pro získání lepšího ocenění.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
83%
Hra - Youda Farmer
Video se načítá

Umíte farmařit? V této flash hře si to můžete zdarma vyzkoušet. Nastříkejte svoji káru, vyberte, zda budete hrát za muže či ženu a můžete začít. Hra vás skvěle provede herním prostředím. Vaším úkolem bude plnit objednávky, rozvážet zboží a vydělávat tak spousty peněz. Poté co vyděláte dostatek financí, můžete své zaměření rozšířit o více produktů. Přijde vám to příliš složité? Nenechte se zmást, využijte své strategické myšlení a vzhůru do toho.

 
81%
Hra - Youda Jewel Shop
Video se načítá

Youda Jewel Shop nám přináší zajímavý zážitek, kdy musíš plnit zadané cíle ve svém obchodě s klenoty. Na začátku si prohlédni animaci a poté tě již dívka naučí základním herním prvkům. Zákazníci mají různá přání, která musíš vyplnit, což se naučíš během chvilky. Jakmile vezmeš do ruky něco nepotřebného, hoď to do koše.

 
79%
Hra - Youda Sushi Chef
Video se načítá

Tuto hru si zamilujete bez ohledu na to, jestli máte nebo nemáte rádi sushi. Opět se z vás stává šéfkuchař a zároveň obsluhujete své zákazníky. Musíte být opravdu rychlí, abyste to všechno stihli. Cílem je vydělat každý den určitou sumu peněz. Každý zákazník má jiné přání, které je zobrazeno v bublině. Vaším úkolem je připravit mu přesně to, co chce.

 
79%
Hra - Youda Legend: The Golden Bird of Paradise
Video se načítá

Chcete najít poklad a poprat se s jednou krásnou legendou? Pak je tato hra přesně to pravé pro vás. Jedná se o povedenou hledačku, ve které musíte v každém kole najít určitý počet předmětů podle seznamu. Některé sebrané předměty se vám uloží do inventáře a pro nalezení jiných je budete muset použít. Pokud budete při hledání jen zběsile klikat, zatočí se vaší šipce hlava... Čím rychleji předměty najdete, tím více dostane bodů na konci kola.

 
49%
Hra - Youda Marina
Video se načítá

Vyrazíme si na moře ve hře Youda Marina. Na začátku si vyberete, že chcete hrát kampaň. Spustí se vám výuková mise, během níž poznáte, jak se pohybovat ve světě Youda Marina. Během hry budete plnit spoustu úkolů. Ze začátku máte většinu věcí schovaných pod zámkem a musíte se k nim postupem času propracovat.