Basketbal

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
90%
Hra - NBA Pro Hoops
Video se načítá

Milovnicí slavné NBA, mějte se na pozoru. Nejlepší basketbalová online hra je zde. Najděte svůj oblíbený tým z NBA a vyhrajte celou soutěž. Nechybí zde žádná z velkých hvězd NBA. Zakončení při smečování jsou stylová a je jich opravdu mnoho, což nadchne každého hráče.

 
83%
Hra - World Basketball Championship
Video se načítá

Simulátory basketbalu jsou poměrně vděčným tématem v mnoha hrách. Výjimkou není ani titul World Basketball Championship. Cílem je porazit všechny týmy a co nejdříve naházet daný počet bodů. Situace však není zcela jednoduchá, protože míč se pokaždé nachází na jiném místě, což je důvod k tomu, že musíte velmi přesně mířit.

 
81%
Hra - BasketBalls
Video se načítá

Americká NBA je nejslavnější basketbalovou ligou na světě. V následující hře si můžete vybrat dres jednoho z týmů a zkuste si střelbu na koš. Na začátku máte k dispozici odemčenou pouze první úroveň z osmatřiceti. První tři úrovně jsou jednoduché a mají za úkol vás uvést do světa hry BasketBalls a naučit vás ovládání.

 
75%
Hra - Dino Basketball
Video se načítá

Dino Basketball je pěkně graficky zpracovaná sportovní hra, ve které si otestujete svou přesnost a zručnost při zápase v basketbalu. Abyste mohli porazit soupeře a tím se stát výhercem šampionátu, je potřeba v každém kole nastřílet více košů, než váš soupeř.

 
74%
Hra - Basket Ball A New Challenge
Video se načítá

Ve hře Basket Ball A New Challenge si můžete vyzkoušet hod míče na koš. To však nebude až tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. V jednotlivých levelech přibývají nové překážky, takže musíte počítat is odrazem míče.

 
72%
Hra - Ultimate Mega Hoops
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máme tu další skvělou hru na postřeh. Tentokrát se jedná o basket a vy budete házet na pohybující se koš. Hra má 10 úrovní a zvyšující se obtížnost.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

66%
Hra - Top Basketball
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máte odhad v oku? Tak to si zkuste hru Top Basketball! Vašim cílem je nastřílet co nejvíce bodů během dvou minut. Navíc se snažte střílet co nejčistější koše, máte za ně pak dvojnásobek bodů.

 
65%
Hra - Basketball Street
Video se načítá

Máme tu pro vás menší výzvu. Nastřílejte co nejvíce bodů do koše. Stačí pouze kliknout, nastavit trajektorii přímo do koše a znova kliknout. Myslíte si, že se zvládnete pokaždé trefit?

 
64%
Hra - Basketball Championship 2012
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Super hra na skóre, ve které budete házet míčem na koš. Musíte však míč dostat přes mnoho překážek. Za každý restart navíc přijdete o drahocenné body. Hra obsahuje 30 různých levelů.

 
60%
Hra - Pool MiniGame
Video se načítá

Máme tu další pecku od Lega! Tentokrát si zastřílíte na basketbalový koš. Slečna, která se ráda koupe, ráda hraje i basket. Vaším úkolem bude nastřílet co největší počet košů, než uběhne časový limit. Podaří se vám to?

 
50%
Hra - 3 Point Shootout
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Hoďte si na koš a získejte co nejvíce bodů. Bránit vám v tom bude pouze boční vítr, který se zobrazuje nad košem. Když naházíte dostatek bodů, tak se dostanete do dalšího kola. Jste omezeni časem.

 
68%
Hra - Dance Dunk Off
Video se načítá

Velice pěkná hra, kde pomocí písmen tančíte před publikem a získáváte body. V tomto tanečku musíte porazit soupeře, který je velmi dobrý. Jak daleko dojdete je jen na Vás. Dokážete nasbírat plný počet bodů?

 
75%
Hra - Giraffe Basketball
Video se načítá

Baví Vás basketbal? V tom případě si zahrejte tuto zábavnou hru, ve které se hraje nejen tento sport, ale zažijete i spoustu srandy s hráči. Ti totiž nejsou lidé, ale zvířátka a to krásná žirafka. Musíte ji pomoci střílet na koš. V každém kole budete mít nějaký úkol, jak body nastřílet. Snažte se, není to zas tak jednoduché jak to na první pohled vypadá.