Čeština

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
49%
Hra - A to K
Video se načítá

Ve hře A to K musíte skládat písmena do sebe tak, abyste dostali na hrací ploše písmeno K. Pokud zaplníte celé hrací pole hra končí. Vyhrajete pouze v okamžiku, kdy dostanete písmeno K.

 
90%
Hra - Lesária

Dnes si zahrajeme něco opravdu speciálního. V této hře se staneš správcem vlastního lesa a na vlastní kůži si vyzkoušíš, jak těžké je starat se o les. Nic není na první pohled tak lehké jak vypadá a přesně tato hra od brněnské společnosti FSC zabývající se problematikou ubývání lesů ti to dnes předvede. Ukaž, jak dobře se dokážeš o les starat a vypořádat se se všemi přírodními katastrofami jako jsou požáry, silný vítr nebo déšť.

 

Popis štítku Čeština

Češtinářské hry ti budou hodně pomáhat si procvičit češtinu, ale také si u nich můžeš užít kupu srandy. Patří zde například hry slovní nebo naučné. O procvičení mozku se tedy v této kategorii rozhodně bát nemusíš. Navíc ti to může pomoct i ve škole, takže zabiješ dvě mouchy jednou ranou! A pokud si myslíš, že češtinu už zvládáš velmi dobře, tak není nic jednoduššího, než přejít třeba na hry Knihovník bude tvým úkolem hledat různá slova a za to budeš podle délky slov a podle jejich komplexnosti dostávat body. Další skvělá hra prověří vaši znalost abecedy. Hra se jmenuje A to K a jedná se sice o anglickou abecedu, ale kromě čárek a háčků to nemá žádný vliv.