Diamanty

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

85%
Hra - Magical Diamond Nails
Video se načítá

Krásné nehty jsou základem krásy u každé ženy proto není divu, že je manikúra tak oblíbená. Udělejte této sympatické slečně manikúru a vyberte jí nakonec, pěkné šaty, účes a doplňky.

 
82%
Hra - My Little Pony Diamond Tiara Dress Up
Video se načítá

Tiara si neumí vybrat a proto potřebuje vaši radu a odbornou pomoc. Zkombinujte její oblečení tak, aby ladilo a zároveň se jí líbilo.

 
70%
Hra - Diamond Islands
Video se načítá

Tato hra vás zavede na ostrov, který je plný diamantů. Vašim úkolem bude všechny diamanty posbírat za pomoci totemu. Totem musíte doválet do místa určení a při tom sbírat i diamanty. Podaří se vám zbohatnout?

 
69%
Hra - Barbie Diamond Spa Makeover
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru, ve které budete chystat slečnu na večerní vycházku. Nejprve ji budete muset vyčistit pleť a následně nalíčit. Pak můžete změnit účet, zvolit vhodné šaty, doplňky a hurá ven!

 
56%
Hra - Diamond Mine
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

V této hře bude vaším hlavním úkolem spojovat diamanty stejné barvy, které vám budou vyskakovat na ploše. Pomocí myši prohazujte jejich pořadí, abyste je mohli spojit, musíte jich mít nejméně 3. Může se i stát, že vám dojdou tahy a hra skončí. Takže buďte rychlí a pozorní.

 
54%
Hra - Diamond Hollow II
Video se načítá

Cílem hry Diamond Hollow II je vyšplhat z jeskyně, přičemž cestou budete sbírat drahokamy a bránit se nepřátelům. Pohybujte se po jeskyni za pomoci směrových šipek a zbraň používejte myší. Díky diamantům si budete moci vylepšit své dovednosti. Cestou také narazít na předměty, které vám ve vaší misi pomohou.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
73%
Hra - Diamond Puzzle Matching
Video se načítá

Diamanty jsou velmi vzácné kameny a taky velmi drahé. Při pohledu na ně jen oči přecházejí. Přemisťujte kameny ve všech směrech, abyste vždy vytvořili skupinku minimálně tří stejných kamenů podle druhu v řadě vedle sebe. Pokud kameny spojíte, oni zmizí a na jejich místo přibydou nové. Hrát můžete do té doby, než vyprší časový limit.

 
78%
Hra - Dora Diamond Cave
Video se načítá

Dora Diamond Cave je postřehovka, ve které budete Doře pomáhat najít staletí zakopaný poklad. Pomůžete jí se vyhnout všem možným překážkám a opustit horu?

 
77%
Hra - Diamond Castle Cake
Video se načítá

Chtěli byste být princezna a mít vlastní zámek? Vytvořte si ho za pár minut od základů, až po samotnou věžičku.

 
77%
Hra - The Curse of the Amsterdam Diamond
Video se načítá

V této hře budete mít za úkol najít vzácný Amsterodamský diamant. Než se však k diamantu dostanete, musíte najít rozličné ztracené předměty, které se nacházejí ve vašem okolí. Hra vyžaduje alespoň základní znalost angličtiny, protože názvy předmětů, které budete hledat, jsou v angličtině.

 
80%
Hra - Treasurelandia - Pocket Pirates
Video se načítá

Hra Treasurlandia - Pocket Pirates je zábavná spojovakča ve které budeš muset sbírat diamanty tím, že j ebudeš spojovat. Čím více diamantů spojíš, tím větší budeš mít bonusy. Až budeš mít hotovou první výzvu, vydáš se na lodi za dalšími.

 
49%
Hra - Eg Jewelry Comp
Video se načítá

A dnes pro tebe máme jestte jednu postřehovku. V této hře ti bude stačit pouze myška. Ve hře Eg Jewelry Comp budeš mít za úkol měnit diamanty tak, aby vždy stejné diamanty prošly správnou branou. Kolik diamantů se ti celkem povede protlačit přes bránu?

 
85%
Hra - Safari Chef
Video se načítá

Ve hře Safari Chef budeš mít za úkol nakrmit zvířátko v džungli. Nakrmíš ho tak, že vytvoříš cestu pro jídlo, aby dojelo až k jeho puse. U této hry budeš potřebovat logické uvažování a trošku kreativity, aby se ti všechny levely podařily vyřešit.

 

Popis štítku Diamanty

Diamanty. Tyto drahé kameny si v našich hrách našly cestu do nejrůznějších kategorií. Objevíš je často v oblíkačkách, jako formy doplňků například v náušnicích, prstýncích a dalších doplňcích. Také se s nimi setkáš v různých postřehových hrách, kde bude tvým úkolem například spojovat diamanty stejné barvy a stejného tvaru. V neposlední řadě je ale najdeš v různých hrách, kde budeš muset diamanty těžit nebo se s nim i setkáš ve hrách, kde budeš diamanty získávat za odměnu a poté si s nimi budeš moct nakoupit různé vylepšení. Diamanty jsou velkou součástí dnešní společnosti a je na ně kladen velký důraz. I proto je právě tak často najdeš v našich hrách.

Nejlepší hry s diamanty

Ve hře Ancient Maya Treasures na tebe už čeká spousta diamantů, které budeš muset spojovat, aby tě hra pustila dále do dalších levelů. Diamond Chase je skvělá adventura, ve které nebudeš diamanty psojovatl, ale budeš je hledat. Budeš potřebovat použít logiku, důvtip a jak už to v adventurách bývá, budeš muset dojít úplně na konec, aby se všechny diamanty našly. Poslední zmíněnou hrou je Diamond Mine, což je skvělá postřehovka, ve které bude tvým úkolem diamanty spojovat pouze vertikálně nebo horizontálně. Zde půjde o to, jaké budeš mít nejlepší skóre.