Mořské panny

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

97%
Hra - Ariel's Princess Makeover
Video se načítá

Ariel je mořská panna, která má jít poprvé na ples. V podmořském světě se mořské panny oblékají jinak, a proto potřebuje změnit celkový vzhled. Pomůžeš jí s tímto úkolem i ty?

 
93%
Hra - Mermaid Maker
Video se načítá

Vymyslete, jak by měla mořská panna vypadat. Bude podobná Ariel nebo zcela odlišná. Na Výběr máte pestré barvy a různé změny v oblasti účesu nebo oblečení.

 
92%
Hra - Mermaid Princess Maker
Video se načítá

Vytvořte si mořskou pannu podle vlastních představ! Měnit můžete vzhled obličeje, druh účesu nebo její ocas. U všeho můžete nastavit libovolnou barvu. Také můžete měnit barvu pleti.

 
91%
Hra - Tender Mermaid Princess
Video se načítá

Mořská víla je podle pověstí tajuplná bytost žijící v moři. Umíš si představit, jak by mohla ve skutečnosti vypadat? Vytvoř si i ty svou vlastní mořskou vílu. Ve hře jí můžeš změnit účes, ploutev, horní díl plavek a doplňky.

 
91%
Hra - Neptune's Daughter
Video se načítá

Navrhněte si i vy, jak by vypadala ve skutečnosti Neptunova dcera, která údajně žije na dně oceánu. Na výběr máte množství dekoraci, které můžete všemožně skládat a barvit. Bude vaše panna nejkrásnější?

 
90%
Hra - Pin-up Mermaid Doll Creator
Video se načítá

Vytvořte mladou mořskou pannu podle svých představ. Je jen na vás jakou mimiku, tvar a barvě její vyberete. Příjemnou zábavu.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
90%
Hra - Zombie Little Mermaid
Video se načítá

Ariel chce vypadat jak strašidelná příšera, pomozte jí s výběrem oblečení a doplňků, aby vylekala všechny v moři.

 
88%
Hra - Monster High Sirena Von Boo Dress Up
Video se načítá

Sirena von Boo z Monster High potřebuje tvoji pomoc s outfitem. Vyber zajímavé oblečení i doplňky pro tuhle krásnou mořskou pannu!

 
86%
Hra - Aquatic Beauty Dress Up
Video se načítá

Malá mořská víla žije celý život ve vodě, ale to jí nebrání v tom, aby chtěla vypadat stylově. V následující hře jí to můžeš dopřát, stačí si pro ní vybrat ty nejlepší věci, které dostaneš v nabídce. Nemusíš jí pouze oblékat, ale máš možnost jí přidat i pěkné hudební nástroje a změnit vlasy. Kdykoliv můžeš začít znovu stiskem Reset.

 
86%
Hra - Disney Princess Makeup
Video se načítá

Postarejte se o vizáž mladé princezny a vyberte její vhodné oblečení, účes a make-up, aby si našla mladého nápadníka.

 
86%
Hra - Ariel Prom Shopping
Video se načítá

Ariel se má zúčastnit školního plesu a proto potřebuje vhodné šaty, obuv a doplňků. Pomozte jí s nakupováním v obchodě, aby si pořídila nejlepší kousky.

 
85%
Hra - Sea Fairy
Video se načítá

Ponoř se doslova do oblíkačky s půvabnou mořskou vílou. Při plavání musí vypadat nádherně, takže jí vyber rozevláté vlasy, stejně rozevláté oblečení, zajímavá tetování po těle a nakonec samozřejmě překrásná křídla. Vypiplej si svou vílu a ukaž ji kamarádům! :)

 
85%
Hra - Mermaid Makeover
Video se načítá

Mořské panny jsou známé již od dob pirátů, kdy tyto tajuplné bytosti neustále setkávali na cestách. Popisovali je, jako půvabné ženy, které měly na místo nohou ploutev. Avšak mořská panna ze hry Mermaid Makeover, vypadá zanedbaně. Pomoz jí s kosmetikou, výběrem účesu a doplňků, aby byla opět krásná.