Myška

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

96%
Hra - Transformice
Video se načítá

Zahrajte si populární hru s myškami, ve které bude váš úkol získat žlutý sýr a dovést ho zpět do domečku. Pokud se vám to nepodaří nezoufejte, své štěstí můžete zkusit v následující úrovni. V mnoha případech vám bude pomáhat i šaman.

 
89%
Hra - Cheese Barn
Video se načítá

Máme tu pro vás logickou hru, v hlavní roli s malou myší co hledá sýr. Vaším úkolem jí bude pomoct vyčistit prostor tak, aby se vždy k němu dostala a pochutnala si. Pozor na klece, nádoby s vínem (rozbíjí se) a kanystr s benzínem (vybuchuje). Podaří se vám jí dovézt až na konec?

 
85%
Hra - Create a Rat
Video se načítá

Udělejte z tohoto obyčejného potkana, krásného a milého domácího miláčka. Oživte ho barvami a motivy, které máte k dispozici.

 
84%
Hra - Laboratorní myška
Video se načítá

Vžijte se do pocitů malé laboratorní myšky. Použijte šipky, abyste myšku navigovali bludištěm. Najděte sýr dřív, než vám zmizí bonusové body za čas. Pokud chcete vidět celé bludiště, zmáčkněte mezerník. Dokážete najít všech 42 různých druhů sýra? Každou splěnou misí se vám otevře nová úroveň. Splňte je všechny!

 
81%
Hra - Lion and Mice
Video se načítá

Pokud si stále myslíte, že lvi se bojí myší, zahrajte si tuto flash hru, která vás velmi rychle vyvede z omylu. Možná je to tím, že tento lev není jen tak obyčejný, ale je modrý a jeho nejlepší kamarádkou je malá šedá myška. Vy se na chvíli stanete touto myškou a musíte se co nejrychleji a nejbezpečněji dostat ke králi. Ovšem pozor, až polezete nahoru, budou vás ohrožovat ptáci...

 
80%
Hra - Ratatouille Dinneris Served
Video se načítá

Ratatouille Dinner Served, je hra při které se musíte skutečně snažit. Vaším úkolem je obsluhovat zákazníky a to, co nejrychleji. Pokud nebudete dost rychlí, nebudete vydělávat dost peněz, vaši restauraci prostě zavřou. Buďte rychlí a překvapte šéfkuchaře, který na vás dohlíží.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
80%
Hra - Mousy vs. Keety
Video se načítá

Zkuste si zahrát tuto oddechovou hru, ve které bude vaším úkolem pomáhat myšákovi. Tento malý nezbeda by si rád dělal co chce, jenže mu v tom brání kocour, který opravdu nemá rád.

 
80%
Hra - Mouscedes King's Luxurious Spa Day
Video se načítá

Pomozte šedé nevýrazné myšce s přeměnou na krásku a použijte k tomu různé masky a aplikace. Použijte i make-up a krásné oblečení, které najdete v jejím šatníku. Příjemnou zábavu.

 
78%
Hra - Mouse House
Video se načítá

V logické bude vaším hlavním úkolem nakrmit malou myšku. Zní to jednoduše, ale věřte, že tomu tak není. Klikněte na spící kočku, která sýr upustí a pak už jen musíte dovézt sýr až k myši. Klikejte na předměty, které zmizí, můžete je i obnovit. Po cestě byste měli vysbírat zlaté hvězdičky. Pomůžete myšičce se nakrmit?

 
76%
Hra - Sýrový svět
Video se načítá

Sýrový svět je další logická adventura, ve které budete muset pomoci malé myšce získat její vysněný sýr. Sýr je však vždy schovaný a vy musíte vyřešit logické úkoly v každé úrovni, díky kterým sýr získáte. Hra obsahuje několik odlišných herních míst a více než 30 úrovní.

Zde si stáhni mobilní verzi hry Sýrový svět.

 
75%
Hra - Flying Cheese
Video se načítá

Dokážete dopravit sýr myšce do tlamičky? Musíte je správně dopravit, takže dobře zamiřte a vysbírejte po cestě také hvězdy.

 
73%
Hra - Cats vs mice
Video se načítá

Boje mezi kočkami a myšmi se táhnou již dlouhé věky. Kočky se snaží myši vyhubit, zatímco myši se vesele rozmnožují. V této hře se postavíte na stranu koček a budete vysílat kočičí vojáky do nepřátelských budov. Máte k dispozici různě vycvičené vojáky, každý druh umí něco jiného, takže se pokuste je vhodně nakombinovat.

 
73%
Hra - Journey of the Mouse
Video se načítá

Ve hře Journey of the Mouse hrajete za malou laboratorní myšku, která se snaží proběhnou všechna možná bludiště. V každém z nich si musíte dát pozor na spoustu nástrah jako ozubená kolečka, kočka, díry nebo třeba pastičky na myši. Každá z těchto překážek má specifický způsob, jak se dá překonat. Pro ukončení úrovně je potřeba dostat se k velkému sýru. Také vám pomůže sbírat další malé jídlo, díky kterému si pak můžete kupovat vylepšení. Pomož myšce vyhrát ve všech úrovních!