Pečování

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

84%
Hra - Maria Coronavirus Shopping

V této hře bude vaším úkolem pomoci svému dědečkovi, který v této době koronavirové nemůže nemůže vyjít z domu. Je starý a nákup by jej velmi oslabil. Pomůžeš mu? S jeho vnučnou Marií se vydáte společně do obchodu, kde dědečkovi nakoupíte vše potřebné, co potřebuje. Nejdříve je však potřeba se náležitě připravit. Vezmete si roušku, rukavice a pak hurá na nákupy.

 
85%
Hra - Baby Taylor Hot Spring Trip

Vydej se společně s malou holčičkou Taylor a její maminkou na výlet plný dobrodružství a tepla. Obě si totiž řekly, že se sbalí a vyrazí do teplých krajin, když u nich doma je jarní počasí všelijaké. Pomoz malé holčičce se sbalit a poté se vydej společně s nimi prožívat jejich dobrodružství a pohodu. Hru ovládáš myší.

 
87%
Hra - Influencer Crazy Fashion Show

Princezna Elsa se rozhodla, že si udělá pěknou fotku na instagram. Předtím se ale musí trochu nalíčit a udělat si pěkný makeup. Pomůžeš jí s tímto úkolem? Nejdříve jí vyčisti pleť, udělej masku a poté nalič. Na závěr můžeš princeznu Elsu vkusně obléci a hurá na focení.

 
82%
Hra - My Little Baby Fish

V tejto hre bude tvojou úlohou postarať sa o rybičku. Tá sa práve vrátila z výletu a je celá chudák podření a od rán. Pomôžeš jej? Najskôr jej očisti, potom jej zbav všetkých bolestí a bodliakov, ošetri jej rany a zalep. Postaraj sa o to, aby rybička bola opäť šťastná a veselá.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Princess Salon Frozen Party

V této hře bude tvým úkolem pomáhat princezně, která chce být ještě krásnější. Proto se rozhodla vydat se do salónu krásy. Nejdříve princeznu očisti, nanes jí na tvář regenerační masku. Nesmíš zapomenout ani na vlasy. Po dokončení můžeš princezně udělat pěkný a vkusný make up a závěrem i roztomile obléci sněhuláka, který celou akci zpovzdálí sleduje.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
86%
Hra - Cute Dragon Recovery

Postarej se o chudáčka malého dráčka. Právě přiletěl z výletu a je celý potrhaný a zašpiněný od listí. Pomůžeš mu? Nejdříve je potřeba dráčka očistit od listí, poté jej umýt a osušit. Až je toto hotové, můžeš jej ozdobit veselými oblečky a závěrem také hladového dráčka nakrmit. Hru ovládáš myší.

 
85%
Hra - Influencer Spring Goddess Makeover

Pomoz princezně Noelle v nalíčení a starání se o její krásnou pleť. Nejdříve jí udělej vyživující masku obsahující spoustu živin. Po tomto úkonu následuje ličení, ve kterém se postaráš o ty nejkrásnější linky na jejím obličeji. Závěrem můžeš princeznu vkusně obléci a slavnostní focení naší modelky může začít.

 
84%
Hra - Mermaid Home Recovery

Chudák malá mořská víla utrpěla při svém putování po moři bolestivé zranění. Vrátila se tedy domů a zavolala tebe jakožto nejlepšího doktora v kraji, aby jsi jí ošetřil. Pomůžeš chudince víle? Nejdříve jí udělej pohodlí, ošetři jí všechny rány a postarej se o to, aby víla byla opět šťastná a veselá.

 
85%
Hra - Baby Panda Care

Znáte tamagotchi? Malou krabičku, kde jste měli své vlastní virtuální zvířátko, o které jste se museli starat. Dávat mu najít, uklízet mu pelíšek, hrát si s ním. Prostě dělat vše pro to, aby bylo šťastné a veselé. Přesně ten samý úkol bude i v této roztomilé hře. Starejte se o pandí mládě tak, aby bylo veselé a hravé. Hru ovládáte myší.

 
83%
Hra - Unicorns Birthday Surprise

Dnes náš milovaný jednorožec slaví své narozeniny. Před samotnou oslavou je ale potřeba zařídit pár věcí. V první řadě musíme jednorožce upravit a nalíčit. Poté jej obléknout do pěkného duhového oblečku. V neposlední řadě také musíme upéci nějaké dobroty, aby si hosté mohli pochutnat. Pomůžeš nám?

 
80%
Hra - Nail Art Design

V této hře budete pracovat v nehtovém studiu. Vaším úkolem bude obsloužit zákaznici, která za vámi přijde. Nejdříve jí omyjte její ruce a nehty, usušte a následně jí udělejte podle vaší fantazie ty nejkrásnější nehty, které kdy na svých rukou měla. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Kitty Playground Deco

Před vašimi dveřmi se zničehonic objevila záhadná mňoukající krabice. Samozřejmě zvuky nevydává krabice, ale zvířátko v ní. Uvnitř se totiž schovává roztomilá kočička, která ale potřebuje trochu vaši péče. Umyjte jí, učešte chloupky a poté se vrhněte na výběr domečku pro vašeho nového čtyřnohého kamaráda.

 

Jak fungují hry Pečování

V kategorii pečovatelských her na Vás čeká spousta her, kde se budete o někoho starat. Ať už to je malé děťátko, domácí mazlíček nebo farmářští kamarádi, vždy si zaslouží tu nejlepší péči. V sérii her Baby Hazel se budete starat o malou holčičku ve všech možných situacích. Budete ho koupat, oblékat nebo se o něj starat, když je nemocné.

Nejlepší pečovatelské hry

Hru Baby Hazel už jsme zmínili výše a tady zmíníme Baby Hazel Easter Fun, kde se spolu s Hazel budete připravovat na velikonoce. Ve hře Baby Bathing Time To Sleep budete mít za úkol okoupat malou holčičku a potom uložit do postele. Ve hře Dog Hotel se budeš starat o malá šťěnátka. Budeš je krmit, hrát si s nimi a venčit je.