Prádelna

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

84%
Hra - Nicole's Mommy Challenge
Video se načítá

Nicole je čerstvá maminka, která má první děťátko ve svém životě. Sama pochopila, že je to náročné. Proto potřebuje vaši pomoc s načasováním. Musíte si to rozložit tak, aby byla Nicole najedená a děťátko uspokojeny. bude po vás žádat, abyste ho přebalili, podali hračku nebo ohřáli mléko. Bude z vás dobrá maminka? Ověřte si to!

 
82%
Hra - Sheriff Callie Washing Toys
Video se načítá

Sheriff Callie má špinavé hračky a proto potřebuje vaší pomoc s vypráním a jejich vysušením. Nakonec je musíte vrátit na místo.

 
80%
Hra - Clumsy Gardener Laundry
Video se načítá

Sandra se ušpinila oblečení při sázení květin a proto si je musí vyprat. Pomozte jí s domácími pracemi a výběrem nového oblečení.

 
80%
Hra - Elsa's Dirty Laundry
Video se načítá

Elsa a Olaf se ušpinili během hraní a nyní je na tobě, abys jim pomohla s vyčištěním věcí a různými domácí práce, které ti svěří do rukou. Si připravena jim pomoci?

 
77%
Hra - Laundry Girl
Video se načítá

Myslíte si, že jste dobrá hospodyňka? Ověřte si to s hrou Laundry girl, kde budete oblečení prát, věšet, žehlit a nakonec ukládat do skříně. Tak na co ještě čekáte? Sára potřebuje s prádlem pomoci.

 
77%
Hra - Baby Rapunzel’s Gaming Day
Video se načítá

Rapunzel si che zahrát svoji oblíbenou hru, avšak nemá heslo a získá ho jedině tak, pokud učiní několik domácích prací. Pomozte jí, aby se co nejdříve zabavil.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
76%
Hra - Easter Egg Laundry
Video se načítá

Pomozte této slečně vyprat všechny věci, které si během malování vajíček ušpinila. nejdříve je musíte vyprat, vysušit a nakonec složit. Příjemnou zábavu.

 
76%
Hra - Baby Hazel Laundry Time
Video se načítá

Postarejte se v této části, co nejlépe o Hazel. Potřebuje naučit, jak se peru a žehlí oblečení. Budete její oporou?

 
75%
Hra - Laundry Rush
Video se načítá

A je tu velké prádlo. Jste pracovnicí v prádelně a špinavého prádla vůbec neubývá. Vezměte koš s prádlem a postupně jej vložte do pračky, sušičky, mandlu a pak jej pošlete pryč. Pokud dáte do zařízení opětovně koš se stejnou barvou, získáte bonus. Pro splnění levlu je potřeba za daný čas vyprat minimální počet koše s prádlem.

 
75%
Hra - Clumsy Chef Laundry
Video se načítá

Pomozte Sandře s domácími pracemi. při vaření se nešťastně ušpinila proto potřebuje vybrat nové věci a ty staré vyprat, pověsit a vyžehlit. Zvládnete to?

 
71%
Hra - Little Princess Laundry
Video se načítá

Pomozte s praním mladé princezně, která se ušpinila při jízdě na koni. Prádlo třeba vyprat, vyvěsit a nakonec poskládat. Nakonec jí můžete vybrat nové šaty.

 
71%
Hra - Hello Kitty Laundry Day
Video se načítá

Pomozte Hello Kitty, která si zašpinila své nové šaty. Nejdříve je musíte vyprat, vysušit a nakonec vyžehlit. Oblečenou si Kitty opět čisté šaty?

 
67%
Hra - Elsa Laundry Day
Video se načítá

Elsa už nemá co na sebe a proto potřebuje, abyste jí pomohli s praním, věšením a žehlením prádla. Pomůžete jí a usnadníte její den od domácích prací?