Monster High makeover

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

90%
Hra - Monster High Gigi Grant Charisma Dressup

Oblíkačka s Monster High Gigi, ve které vybereš její kompletní vzhled. Jak bude tentokrát Gigi vypadat? To záleží jen na tvé fantazii.

 
41%
Hra - Monster High Toralei Stripe Shopping Dressup

Oblíkačka spojená s líčením, ve které si zahraješ s Toralei Stripe. Jak bude vypadat, záleží jen na tobě.

 
34%
Hra - Monsterfy Justin Bieber
Video se načítá

Draculaura chce své kamarády přeměnit na Justina Biebra, aby se o nich zajímali její kamarádky. Pomozte jí s jejich přeměnou, aby u nich měli větší šanci. Podaří se vám to?

 
77%
Hra - Cleo Mummy To Yummy Makeover
Video se načítá

Cleo se jí spolužačky smějí protože už nevypadá moderně jako kdysi. Pomozte jí s výběrem moderního make-upu, šatů a účesu, aby ji opět obdivovali a měli rádi.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
95%
Hra - Ghoulia Yelps Geek to Chic
Video se načítá

Ghoulia už nechce být obyčejným dívkou a proto se rozhodla pro změnu. Vyberte pro ni krásný make-up a modernější šaty a doplňky, aby si ji všichni spolužáci všimli.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
64%
Hra - Draculaura's Sweet 1600 Drive
Video se načítá

Dokážete upravit Draculauru za jízdy a nenabourat auto?

 
61%
Hra - River Styxx Makeover
Video se načítá

Pomozte River s výběrem oblečení a make-upu, aby na rande vypadala moderně a krásně. Pomůžete jí?

 
80%
Hra - Frankie Stein Monster Makeover
Video se načítá

Jako Frankenstein si jistě budete připadat v této hře. Cílem je poskládat zcela novou dívku Monster High. Spojte jednotlivé části a poté se pokuste vybrat ideální oblečení, které podtrhnete zajímavými doplňky na pozadí.

 
61%
Hra - Frankie Stein Hair Salon
Video se načítá

Upravte jednu z dívek, která spadá do série Monster High ve Vašem kadeřnickém salónu. Nejspíš to nebude nejjednodušší, ale budete si muset poradit. Je velmi náročná, takže jí na hlavě vytvořte to nejlepší co dokážete.

 
68%
Hra - Monster High Prom Makeover
Video se načítá

Vyberte Draculaure moderní oblečení a pěkný účes, aby mezi kamarádkami vynikla. Podaří se vám vybrat to pravé?

 
86%
Hra - Ghoulia Real Makeover
Video se načítá

Ghoulia by chtěla změnit svůj zevnějšek a proto se rozhodla svěřit do vašich rukou. Dokážete ji přeměnit na krásku?

 
75%
Hra - Monster High MakeUp School
Video se načítá

Tři nejlepší kamarádky z MH by potřebovali pomoci s aplikací make-upu. Pomůžeš každé jedné z nich, aby vytvořili sexy trojku?