Uhýbání

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
94%
Hra - Angry Gran Run Christmas Village
Video se načítá

Zahrajte si další pokračování této postřehové hry. Naštvaná bába se opět vrací, tentokrát do zasněžené vesničky, ve které jako vždy budete sbírat mince a mlátit chuligány. Dávejte si pozor, ať do ničeho nenarazíte!

 
92%
Hra - Wolfblood Shadow Runners
Video se načítá

Vlk, který běží plnou rychlostí uprostřed lesů si musí dávat pozor na mnoho překážek. S Tvojí pomocí si třeba najde cestu z lesa ven. Je potřeba dobrý postřeh a vyhnout se všem překážkám na trati.

 
92%
Hra - Angry Gran Run Halloween
Video se načítá

Je tu další pokračování naštvané babičky, které se opět vydává do ulic udělat pořádek. Takže dávejte chuligánům lekci, sbírejte mince, písmena a vyhněte se překážkám, jinak musíte začít znova.

 
91%
Hra - Angry Gran Run: Grannywood
Video se načítá

V této skákačce budete hrát za velmi naštvanou babičku, co běží ještě rychleji jak Usain Bolt. Vaším úkolem bude sbírat mince a vyhýbat se nejrůznějším překážkám. Po cestě taky musíte zmlátit pár chuligánů, kterými babička tak opovrhuje. Podaří se vám s babičkou dostat až na konec?

 
91%
Hra - Jerry Escape
Video se načítá

Zahrajte si tuto postřehovku, ve které budete hrát za známé kreslené postavičky z televize Toma a Jerryho. Sbírejte sýry, snažte se navádět Toma do překážek, sbírejte pánve a kladiva, kterým ho pokaždé udeří. Podaří se vám nahrát nejlepší skóre?

 
91%
Hra - Vertigoex
Video se načítá

Cílem hry Vertigoex je vyhnout se všem překážkám, které se pohybují v tunelu. Ne vždy to bude jednoduché, abyste to dokázali.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

87%
Hra - Wolfy's Adventure
Video se načítá

Zkuste zdolat tyto náročné tratě. Tento pejsek je šikovný, ale potřebuje někoho, kdo mu ukáže tu správnou cestu. Vyhýbejte se překážkám a do ničeho nenarazte. Ke všemu vám bude stačit pouze myš. Podaří se vám ho dopravit až na konec?

 
85%
Hra - Angry Gran Run
Video se načítá

V této hře přeložitelné jako Babka na útěku musíš s velmi rozzuřenou babičkou proběhnout přes město plné překážek. Cestou nejenže vrážíš do lidí, ale také sbíráš mince, za které si poté kupuješ různá vylepšení, díky kterým běháš lépe. Kolik zvládneš nahrát bodů?

 
85%
Hra - Tombik
Video se načítá

Skvělá postřehovka plná zábavy a překvapení je hra Tombik. musíte pomoc tlouštíkovi, aby utekl před nazlobeným dědkem. Kromě toho pozorně sledujte terén před Vámi, protože je pln překvapení. Během cesty sbírej také hvězdy, které použiješ v obchodě na vylepšení.

 
85%
Hra - Drop Of Shame
Video se načítá

Zvládnete přežít pád z letadla? Zkuste si to v této hře, vaším úkolem bude sbírat balónky nebo deštníky, které vás neuvěřitelně zpomalí. Nebude to tak snadné, protože z nebes padají i klavíry, bowlingové koule a různé těžké předměty.

 
84%
Hra - Collect Things Dont Die
Video se načítá

Ve hře Collect Things Dont Die se staneš malou modrou kuličkou. Na svojí cestě budeš rychle sbírat malé zlaté penízky, protože čím rychleji se ti je podaří získat, tím více bodů si na svoje bodové konto připíšeš. Musíš se vyhnout maličkým ozubeným kolečkům, která se všude pohybují a mohla by tě zlikvidovala.

 
82%
Hra - Babka na útěku 6: Indie
Video se načítá

Dokážete překonat všechny překážky, které se rozzlobené babče dostanou pod nohy v ulicích indického města? Nebude to jednoduché, ale jistě si poradíte. Musíte překážky buď přeskočit, podlézt nebo je pouze oběhnout.

 
81%
Hra - Raptor Rage!
Video se načítá

Tento dinosaurus se s nikým a ničím nepáře, je to totiž masožravý predátor. Tento malý raptor se rozhodnul vyhladit všechna chovná zvířata. Tak mu s tím pomozte, máte k dispozici zbraň, kterou je budete sestřelovat. Nebude to tak snadné, jakmile do jednoho střelíte tak se rozlítne na několik menších. Zvládnete je sundat všechny?