Monster High makeover

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
95%
Hra - Ghoulia Yelps Geek to Chic
Video se načítá

Ghoulia už nechce být obyčejným dívkou a proto se rozhodla pro změnu. Vyberte pro ni krásný make-up a modernější šaty a doplňky, aby si ji všichni spolužáci všimli.

 
91%
Hra - Clawdeen Wolfs Howlin Makeover
Video se načítá

Mladá vlkodlačí studentka ze strašidelné střední školy Monster High se jmenuje Clawdeen Wolfová a v následující hře se můžeš postarat o úpravu jejího zevnějšku. Clawdeen se o sebe ráda náležitě stará, ale tentokrát se rozhodla svěřit se do tvojí péče. Tvým úkolem bude postarat se kompletně o její vzhled.

 
90%
Hra - Clawdeen Wolf Real Makeover
Video se načítá

Pomozte Clawdeen s makeoverem, který už nutně potřebuje. Nejdříve jí uděláte masku, pak jí vyberete make-up a nakonec krásné šaty a účes.

 
89%
Hra - Draculaura Fangtastic Makeover
Video se načítá

Každá dívka si jednou za čas chce udělat takovou regenerační kúru svého těla. Očistu těla nemusí dělat jen krásné modelky. I příšerky chtějí vypadat suprově. Tato Lady Dracula není výjimkou. Nejdříve ji obličej pořádně vyčistěte, dejte ji masku a dokonale ji vytrhejte obočí. Jakmile je její obličej dokonalý, pokračujte ve výběru účesu. Namalujte ji tak, aby byla neodolatelná. Dokonce ji můžete nalakovat i nehty. Oblečení vyberte podle vkusu. Nezapomeňte na vhodné doplňky.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
88%
Hra - Frankie Steins Clawesome Makeover
Video se načítá

Skvělá hra, ve které pomůžete slečně Frankie nalíčit se a umýt si vlasy. Vyčistíte ji pleť za pomoci několika kosmetickách prostředků a následně můžete slečnu obléci.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

88%
Hra - Nefera De Nile Hair Spa and Facial
Video se načítá

Cleo je jedna z nejznámějších postav z Monster High protože vyniká svým zjevem. Pomoz jí tentokrát ty s výběrem oblečení a doplňků.

 
87%
Hra - Catrine DeMew Real Makeover
Video se načítá

Catrine zanedbala svou pleť a proto nevypadá nejlépe . Udělejte jí zábalové masky a změňte ji k nepoznání . Kromě toho je na vás i výběr make - upu a oblečení.

 
86%
Hra - Venus Mcflytrap Facial Makeover
Video se načítá

Venus se chystá do školy, vybereš jí v tento den něco nového, aby vypadala odlišně? Bude vypadat ještě lépe než před tím?

 
86%
Hra - Ghoulia Real Makeover
Video se načítá

Ghoulia by chtěla změnit svůj zevnějšek a proto se rozhodla svěřit do vašich rukou. Dokážete ji přeměnit na krásku?

 
85%
Hra - Monster High Real Makeover
Video se načítá

Další Monster High makeover je tady! Nejdřiv zařiď kompletní hygienu obličeje, a teprve pak nalič krásnou studentku Monster High a vyber jí slušivé oblečení a doplňky.

 
85%
Hra - Frankie Stein Real Makeover
Video se načítá

Frankie Stein ze známého seriálu Monster High si udělala příjemné odpoledne a chce provést velkou změnu svého vzhledu. Pomůžeš jí?

 
85%
Hra - Brilliant Howleen Wolf Facial
Video se načítá

Postarejte se o Howleen Wolf, která potřebuje vyčistit pleť, vybrat make-up a oblečení do školy.