Obranné

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Rise Egg Up

Křehké vajíčko letí vzhůru skrz mnoho nebezpečných předmětů. Naštěstí sis půjčila obranný štít od kapitána Ameriky, a tak hravě odrazíš všechny nebezpečné předměty, které na jinak bezbranné vajíčko ve hře čekají.

 
80%
Hra - Coronar.io

Postav se koronaviru, který na tebe útočí ze všech stran v této postřehové klikací hře. Budeš ovládat chlapce, který se rozhodl čelit tomuto zabijákovi. Vystřeluj kuličky ničivé protilátky a nič vše, co se k tobě snaží dostat. Cílem hry je přežít co nejdéle.

 
85%
Hra - Fruit Legions: Monsters Siege

Ochraňte svůj hrad před zástupy nepřátel, kteří se vás snaží zničit. Kupujte si květiny, které vám pomohou o obranou pevnosti. Květiny můžete za vyhrané peníze vylepšovat a získat tak další peníze. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Monster Shooter Defense

Tato zábavná hra prověří vaši schopnost rychlých reakcí. Vaším úkolem bude čistit herní pole, které se postupně v dráze plní barevnými kuličkami. Dokážete vyčistit celou plochu střílením kuliček na styl "spoj3", než kuličky dojdou k cíli?

 
85%
Hra - Merge Cannon: Chicken Defense

V této hře se musíte ubránit zástupům kuřat, která na vás útočí. Vylepšujte si obranné věže a snažte se přežít co nejdelší dobu. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Zombie Last Castle

V této hře musíte ubránit vaši pevnost před zástupy nepřátel, kteří se budou snažit zničit vaši pevnost. Dokážete pevnost ubránit? Na pomoc si můžete vzít vašeho kamaráda nebo kamarádku a hrát ve dvou.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

85%
Hra - Keeper of the Grove 3

Stavějte obranné jednotky a získejte co nejvíce mincí, za které si obranné věže můžete vylepšovat.

 
85%
Hra - Castle Keeper

Povedená hra, ve které je vaším úkolem porazit nepřátele snažící se dostat do vašeho hradu. Vylepšujte si váš luk a zničte je všechny. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Farmers vs Aliens

Zahrajte si zábavnou hru, ve které musíte bránit vaši oblíbenou krávu před nájezdy UFO nepřátel. Za zdárně ukončené levely získáváte peníze, díky kterým vylepšujete vaši zbraň. Hru ovládáte myší.

 
90%
Hra - Protect My Dog 2

Tato hra po vás chce jediné, bránit vašeho domácího mazlíčka před útoky včel. Dokážete to?