Dekorační

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

90%
Hra - Cinderella Home Office
Video se načítá

popelka se rozhodla rozjet svůj online byznys z domu a potřebuje se řádně vybavit. Pomož ji vybrat ten nejlepší stůl, židli, stěnu a další věci. Nejdříve začneš v kanceláři, potom se zaměříš na odkládací stolek, kde chce popelka umístit do pěkného rámu některou z jejich fotografií a nakonec ji vybereš takové šaty, které budou ladit ke zbytku.

 
49%
Hra - DIY Dress Makeover
Video se načítá

Victoria si právě koupila nějaké starší oblečení a potřebuje, abyste jí ho pomohli přešít dle aktuální módy! Zapůsobte na své přátele vaší úžasnou kreativitou a designem vašich snů v nové perfektní hře DIY Dress Makeover!

 
75%
Hra - Toy Maker
Video se načítá

Bavte se vyráběním vlastní hračky. Použijte svou představivost a kreativitu, kombinujte různé tvary těla, barvy očí, úst, rohů, uší a dalšího příslušenství. Vytvořte si vlastní unikátní hračku!

 
43%
Hra - Design Your Monster High Backpack
Video se načítá

Už jste někdy chtěli mít svůj vlastní Monster High batoh? Nyní je čas, abyste si navrhli a ozdobili svůj vlastní batoh Monster High. Můžete ho namalovat v mnoha barvách, ozdobit ho s monstrózními postavami a hračkami. Užijte si hraní nové hry Design Your Monster High Backpack!

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
80%
Hra - Princess Pajama Party Sleepover
Video se načítá

Dneska se koná další pyžamová párty! Zajisti, aby 3 princezny měly skvělou pyžamovou párty ve hře Princess Pajama Party Sleepover. Tvým úkolem bude nadesignovat ložnici jední z dívek a poté všechny oblíct do pyžam a připravit na parádní večer.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
70%
Hra - Barbie's Reading Nook
Video se načítá

Barbie má vedle mody velmi ráda i čtení. Jenže nemá kde v klidu číst. Vaším úkolem v této hře je nejprve její čtecí koutek pěkně zařídit, pak Barbie na čtení správně obléci a nakonec jí i vybrat co bude číst. Užijte si spoustu zábavy hraním nové perfektní hry Barbie's Reading Nook!

 
80%
Hra - Restaurant Makeover
Video se načítá

Thomas a Jeane si pořídili restauraci a chtějí rozjet nové podnikání. Vás si, jako profesionální designéry najali, aby jste jim pomohli jejich novou restauraci zařídit. Navrhněte interiéry, i jídla na otevírací den. Zahrajte si novou hru Restaurant Makeover!

 
80%
Hra - Crystal and Ava's Camping Trip
Video se načítá

Dvě slečny, Crystal a Ava si vyrazily na piknik. Vy jim musíte pomoci s přípravou prostředí kolem nich. Vyberete ty vhodné stany, deku, jejich oblečení a jídlo.

 
68%
Hra - Snow White Nails
Video se načítá

Připravte Sněhurku na královský ples, k tomu potřebuje perfektní nehty, které jí uděláte vy. Vyberte jí pěkné barvy a dekorace.

 
38%
Hra - Halloween House Maker
Video se načítá

Parádní hra, kde si můžete vybrat jeden z domů a připravit jej na halloween, který je již za dveřmi. Vybrat můžete různé dekorace, ale i animované osvětlení či příšerky.

 
58%
Hra - Halloween Cheating Ladybug
Video se načítá

Slečna pořádá halloweenskou párty a přišlo i několik hostů. Předtím však musíte slečnu upravit a připravit dekorace. Jakmile dorazí první pár, budete s chlapcem na sebe zamilovaně pokukovat, ale pozor na jeho doprovod!

 
50%
Hra - Wonderland Tea Party
Video se načítá

Pomůžete slečnám připravit čajovou párty? Nejdříve musíte vybrat vhodné dekorace pro celou párty. Pak můžete vybrat nějaké šaty a doplňky pro slečny.