Ariel

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

81%
Hra - Vegetarian Food Delivery

Je otevřena zcela nová vegetariánská restaurace! Pomozte své oblíbené princezně, Ariele. musíte dokončit všechny objednávky. Postupujte podle účtenky u každého jídla, smíchejte ingredience a uvařte chutné vegetariánské jídlo, aby mohlo být doručeno spokojeným zákazníkům.

 
80%
Hra - BFF Princess Tatoo Shop
Video se načítá

Ve hře BFF Princes Tatoo Shop se k tobě zastaví na návštěvu tři princezny a každá po tobě bude chtít nějaké tetování. Ty princeznám pomůžeš s výběrem tetování a jeho umístění a poté jim tetování nakreslíš.

 
80%
Hra - Ariel Missing Eric
Video se načítá

Ariel odjel její přítel a ona je z toho celá smutná. Naštěstí má kamarádky, které ji samotnou nenechají. Pomoz Ariel přijít na jiné myšlenky ve hře Ariel Missing Eric. Nejdříve spolu vytvořte krásný makeup, změňte účes a poté ji výběr perfektní oblečení.

 
77%
Hra - Princess Designer
Video se načítá

Princess Designer je skvělá hra, kde bude tvým úkolem si vytvořit vlastní princeznu. Můžeš si vybrat jakou chceš barvu pokožky, zvolit si jakýkoliv účes a vybrat libovolné oblečení. To samozřejmě není vše, ale všechny možnosti by se tady ani nevešly.

 
70%
Hra - Little Mermaid Mystery
Video se načítá

Ve hře Little Mermaid Mystery bude tvým úkolem pomoct Malé mořské panně se sbíráním mořských zvířátek. Jenom si budeš muset dát pozor na žraloka. Pokud tě žralok chytí 3x, prohrála jsi.

 
75%
Hra - Princess on Vacation
Video se načítá

Ve hře Princess on Vacation budeš muset pomoct dvěma princeznám se třemi úkoly. Nejprve jim budeš muset pomoct najít vhodnou cestuu do pokoje, poté jim pomůžeš s příprtavou jídla a nakonec jim pomůžeš vybrat to nejlepší oblečení pro dovolenou.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
74%
Hra - Ariel and Mysterious Perfume
Video se načítá

Ve hře Ariel and Mysterious Perfume bude tvým úkolem zaujmout kluka, který o Ariel zatím nejeví zájem. pomoz ji vybrat krásné šaty, ladící boty, perfektní účes a stylové doplňky. Nakonec příjde čas na tajné kouzlu. Perfektní parfém, kterým ho nejen zaujmeš, ale naprosto oslníš.

 
55%
Hra - Jasmine and Ariel Wardrobe Swap
Video se načítá

Jasmina a Ariela na sebe trochu žárlí. Dnes ale dostaly zajímavý nápad - vymění si na jeden den své šatníky. Pomozte princeznám vyzkoušet si nejvíce stylové kusy z šatníku té druhé. Můžete dokonce kombinovat oblečení z obou skříní najednou! Užijte si novou, zábavnou hru Jasmine and Ariel Wardrobe Swap!

 
58%
Hra - Mermaid Baby Feeding
Video se načítá

Ariel má miminko, které potřebuje nakrmit, jinak bude plakat. Jakmile miminko nakrmíte, láhev budete muset použít několikrát, budete moci vybrat pěkné dekorace do jejího pokojíčku.

 
71%
Hra - Mermaid Princess Real Haircuts
Video se načítá

Ve svém kadeřnickém salónu máte neustále nějaké celebrity. Tentokrát k vám zavítala mořská princezna Ariel. Její účesje již notně okoukaný a tak potřebuje nový. Vlasy ji můžete ostříhat nebo naopak prodloužit. Také je můžete vyžehlit nebo natočit. Nakonec můžete vlasy obarvit celé nebo jenom pramen.

 
62%
Hra - Toddler Princesses Slumber Party
Video se načítá

Tři malé princezny mají parádní přespávací párty. Aby však párty byla dokonalá, musíte vybrat vhodné dekorace. Jakmile vyberete tu nejlepší, můžete každé princezně vybrat krásné pyžamo.

 
43%
Hra - Mermaid Princess Mistletoe Kiss
Video se načítá

Ariel a její milovaný by se chtěli líbat, ovšem je tam zlá čarodějnice a krab, kteří je pozorují. Proto musí využít momentu, kdy se nikdo z nich nedívá.

 
91%
Hra - Prank the Nanny: Baby Mermaid
Video se načítá

Ariel si chtěla dát sušenky, ale její chůva ji mí sto toho naservírovala zeleninový sendvič. Naštvaná Ariel se tak rozhodla, že si z chůvy trochu vystřelí. Pomozte Ariel připravit všechny pasti, do kterých chce chůvu chytit.

 

Popis štítku Ariel

V této kategorii se zaměříme na Malou Mořskou Pannu, neboli Ariel. Za výtvorem červenovlasé mořské panny s velkýma modrýma očima a zelenou ploutví vděčíme opět společnosti Disney. Ariel je princezna podmořského světa, ale velmi se zajímá o lidi a chce zjistit, jaké to je žít jako člověk. Jakýkoliv styk s lidskými bytostmi je zakázaný a tak Ariel vše pozoruje pouze z dálky. Jednoho dne ale zachrání tonoucího prince Erica a zamiluje se do něj. Proto poprosí čarodějnici Uršulu, aby ji přeměnila na člověka. Ale jak už to v pohádkách bývá, ani tady se to neobejde bez podmínek. Pomoz Ariel oslnit prince, než bude pozdě!

Nejlepší hry s Ariel

Abys prolomila kletbu a zachránila Ariel život, musíš zaujmout prince tak, aby se to Ariel zamiloval. A jak začít lépe, než správně namíchaným parfémem? Ve hře Ariel and Mysterious Perfume budeš mít za úkol přesně takový parfém namíchat. Potom se ve hře Ariel Modern Makeover můžeš zaměřit na skvělý makeup a krásné šaty a nakonec pomoz Ariel splnit několik úkolů ve hře Ariel Prince Crush a doufej, že se do Ariel princ zamiluje.