Nakupování v obchodě

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

89%
Hra - Funny Shopping Supermarket

Povedená hra, ve které je vaším úkolem pomoci všem zvířátkům s nákupem lahodných dobrůtek v obchodě. Nejdříve správně rozmístěte všechna zvířátka a poté jim pomozte s výběrem vhodného výrobku, který si přejí. Hru ovládáte myší.

 
84%
Hra - Princesses Yard Sale Mania

Princezna Elza se rozhodla vybavit si trochu šatník a tak se rozhodla vyrazit na podomní trh nakoupit od svých sousedů oblečení, které jistě ještě poslouží svým účelům. Z nakoupených věcí poté můžeš skládat nejrůznější kombinace atraktivního oblečení. Tak vzhůru do toho.

 
80%
Hra - Zodiac #Hashtag Challenge

V této hře bude tvým úkolem postupně nalíčit, obléci a udělat ten nejkrásnější účes všem princeznám, které za tebou přišly s prosbou o pomoc. Princezny chtějí totiž udělat pěkné fotky, které poté nahrají na internet a nemohou se rozhodnout, které oblečení chtějí. Pomůžeš jim?

 
85%
Hra - BFF Night Club Party Makeover

Pomůžeš dvěma kamarádkám vybrat vhodný outfit na dnešní večerní zábavu? Nejdříve musíš kamarádkám v obchodě vybrat vhodné oblečení, poté je omyj, udělej jim make-up a závěrem jim oblékni to, co jsi nakoupila. Pak už jim nic nebrání v tom si užít dnešní večer.

 
87%
Hra - Hero Doll Shopping Costumes

Převlékej se za superhrdinku. Nejdříve si vydělej nějaké peníze klikáním na zelené peníze objevující se na obrazovce. Poté si za ně můžeš koupit vlastní části oblečení a vytvořit si tak vlastní superhrdinku svých snů. Dokážeš to?

 
84%
Hra - Maria Coronavirus Shopping

V této hře bude vaším úkolem pomoci svému dědečkovi, který v této době koronavirové nemůže nemůže vyjít z domu. Je starý a nákup by jej velmi oslabil. Pomůžeš mu? S jeho vnučnou Marií se vydáte společně do obchodu, kde dědečkovi nakoupíte vše potřebné, co potřebuje. Nejdříve je však potřeba se náležitě připravit. Vezmete si roušku, rukavice a pak hurá na nákupy.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Internet Trends Hashtag Challenge

V této hře budete pomáhat princezně s rozjetím její nové kariéry jakožto internetové modelky. V každém #motivu budete muset princeznu obléci nejvýstižnějším a nejvhodnějším způsobem. To však znamená, že musíte mít dostatek peněz na to, aby jste mohli princeznu obléci. Peníze vyděláváte vhodným oblékáním. Tak vzhůru do toho. Spousta zábavy při vymýšlení toho správného outfitu právě čeká.

 
85%
Hra - Yuki's Enchanted Creature Shop

V této hře se vžijete do role majitelky zverimexu. Budete prodávat nejrozmanitější zvířátka. Ty si však musíte nejdříve "vyrobit" pomocí speciálních ingrediencí. Aby jste je získali, musíte si je nejdříve vytočit ze speciálního příšerkovského automatu. K tomu potřebujete peníze, které získáte prodejem zvířátek. Zní to složitě? Již po pár minutách hraní zjistíte, že to složité vlastně vůbec není. Tak vzhůru do toho. Zábava čeká jen a jen na vás.

 
90%
Hra - Pizza Master

V této hře si vyzkoušíš, jaké to je být majitelkou pizza restaurace. Není to totiž žádná sranda. Budeš muset poslouchat přání zákazníků a následně je co nejpřesněji splnit. Každý zákazník chce něco jiného, některý velkou pizzu se sýrem a šunkou, jiný chce malou jen se sýrem. Je třeba pozorně poslouchat.

 
85%
Hra - Paris Princess Shopping Spree

V této oddechové hře budeš pomáhat princezně s jejími přáními. Krásná princezna chce být totiž ještě krásnější a proto se vydala do města udělat si pěkný den. Nejdříve s ní zajdi na nákup nového oblečení, poté můžete společně zajít do kadeřnictví, na manikůru či se nechat profesionálně nalíčit. Toto společné dobrodružství můžeš s princeznou zažít právě nyní.

 
85%
Hra - Burger Shop

Představte si, že jste kuchař v restauraci připracující vynikající hamburgery pro své zákazníky. Každého zákazníka musíte obsloužit v co nejkratším časovém limitu, jinak se rozzuří a odejde. Za správně obsloužené zákazníky získáváte peníze, díky kterým si můžete dovolit vylepšit svoji restauraci nebo si odemykat nové přísady do svých hamburgerů.

 
85%
Hra - Princess Kitchen Stories: Birthday Cake

Annie z pohádky Ledové království miluje vaření a pečení dortů. Proto se rozhodla jeden si dnes upéct. K tomu ale potřebuje vše potřebné. Pomůžeš jí? Nejdříve Annie vhodně oblékni, poté s ní zajdi do obchodu nakoupit vše potřebné a nakonec společně upečte ten nejchutnější dort. Na závěr jej můžeš ozdobit a vše je hotovo.

 
85%
Hra - Claire Learns Culinary Skills

Tato hra tě zavede do světa kulinářského umění. Budeš společně s Claire vytvářet z ovoce a zeleniny roztomilé tvary a obrázky, na které je radost koukat. Nejdříve však musíš nakoupit patřičné suroviny. Vydej se proto s Claire do obchodu nakoupit a poté se již můžete vrhnout na vytváření krásy kulinářského umění.