Makeover

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Intergalactic Fashion Show

Pomoz krásným princeznám s výrobou vlastních vesmírných obleků. Princezny se totiž vydávají na pouť do vesmíru a potřebují se obléci tak nejlépe, jak dokážou. Každé udělej vhodný makeup, vhodný účes a poté jim vyber ten nejlepší oblek.

 
85%
Hra - Blonde Princess #DIY Royal Dress

V této hře si zahrajeme na domácího krejčího. Krásné princezny se rozhodly, že si zkusí z látek, které mají doma, udělat vlastní šaty a to podle jejich vkusu. Pomůžeš jim? Nejdříve si vyber látku a udělej vlastní střih. Hru ovládáš myší.

 
83%
Hra - Princesses Summer #Vacay Party

Pomoz krásným princeznám s přípravami na výlet k moři. Je krásný letní den a princezny se rozhodly, že si zajedou k moři se vykoupat. Předtím se ale musí všechny připravit, sbalit potřebné věci a obléci. To všechno jsou tvé úkoly. Tak vzhůru do toho, ať si mohou princezny co nejdříve užívat dovolené.

 
80%
Hra - Blondie's Makeover Challenge

Dnes budeme společně líčit krásné princezny. Ty se totiž rozhodly, že chtějí udělat ten nejkrásnější makeup na světě. Pomůžeš jim v jejich snažení? Nejdříve všem udělej zkrášlovací masku a poté je nalič podle svého nejlepšího uvážení. Hru ovládáš myší.

 
80%
Hra - Princess Egirl vs Softgirl

Dvě krásné princezny se chtějí obléci do dvou nových subkultur. Pomůžeš jim v jejich snažení? Každou z princezen oblékni a nalič tak, aby byly krásné a byla na ně radost pohledět.

 
86%
Hra - Influencers Fashion Show Adventure

Princezny se rozhodly, že uspořádají svoji vlastní show, ve které se předvedou jako modelky na molu. Každá princezna si vytvoří vlastní účes, makeup a poté se vhodně oblékne. Pomůžeš jim v jejich snažení? Všechny princezny uprav podle nejlepších možností a poté sleduj, jak jejich outfit ohodnotí veřejnost.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

84%
Hra - Princess Dazzling Goddesses

V této velmi povedené hře bude tvým úkolem obléci krásné princezny jako postavy z bájných pověstí ale i jako historické postavy z Egypta či Indie. Princezny tedy postupně nalič a obleč například jako Kleopatru či jiné slavné bytosti. Hru ovládáš myší.

 
80%
Hra - Zodiac #Hashtag Challenge

V této hře bude tvým úkolem postupně nalíčit, obléci a udělat ten nejkrásnější účes všem princeznám, které za tebou přišly s prosbou o pomoc. Princezny chtějí totiž udělat pěkné fotky, které poté nahrají na internet a nemohou se rozhodnout, které oblečení chtějí. Pomůžeš jim?

 
88%
Hra - Princesses Cool #Demin Outfits

Oblékni Elsu a Annie, krásné princezny z pohádky Ledové království do nejnovějších módních obleků, které jsou aktuálně na trhu. Nejdříve každou z princezen nalič a poté jim oblékni vkusné šaty nebo jiné oblečení. Hru ovládáš myší.

 
85%
Hra - Princess Ballerina Dress Design

Dnes bude tvým úkolem řádně připravit všechny princezny, které se chystají na baletní vystoupení. Tvým úkolem bude všechny řádně obléci a poté jim udělat pěkný makeup. Hru ovládáš myší.

 
85%
Hra - Princess Bollywood Wedding Planner

Krásná princezna se bude vdávat. Pomůžeš jí ve výběru těch nejlepších šatů? Nesmíš však zapomenout ani na družičky, které jsou rovněž velmi podstatné a důležité. Každou z princezen nejdříve nalič a poté jim udělej vkusný makeup. Hru ovládáš myší.

 
85%
Hra - Anime Salon Color by Number: Fashion, Hair, Dresses

Pro ty z vás, které mají rádi anime, máme skvělou zprávu. V této hře budete totiž oblékat svoji vlastní anime dívku. Tu však nejdříve namalujete a až poté jí můžete obléci do nádherných šatů nebo jiných oblečků. Závěrem se můžete kochat krásnou anime postavičkou. Hru ovládáte myší.

 
80%
Hra - Princess Animal Style Fashion Party

V této hře budeš pomáhat krásným princeznám s přípravami na part. Není to však obyčejná párty. Každá princezna se obleče do zvířecího oblečku a právě na tobě je každé vybrat ten nejvhodnější. Princezny nejdříve nalič a poté je oblékni. Až je vše hotovo, zábava může začít.