Makeover

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
83%
Hra - Winter Aesthetic Look

V této kouzelné hře budeš muset pomoci s výběrem správného zimního outfitu dvěma krásným dívkám, které se rozhodují, jak se obléci. Pozor si však dej na jednotlivé sladění všech prvků tak, aby k sobě vzájemně ladily.

 
80%
Hra - Fashion Girl Halloween Boutique

V této hře budete oblékat krásné princezny do zábavných halloweenských kostýmů. Zároveň můžete každou z princezen nalíčit tak, aby byly opravdu strašidelné.

 
85%
Hra - Influencer Fashion TV-Show

V této hře bude vaším úkolem pomoci s výběrem vhodného oblečení pro všechny krásné princezny, které se rozhodly přihlásit se do influencerské soutěže i nejlepší a nejkrásnější oblek. Hru ovládáte myší.

 
80%
Hra - Winter Fairy Fashion Show

Krásné princezny se rozhodly udělat si výlet za dobrodružstvím. Před výpravou se ale musí řádně připravit a připravit si vhodný outfit. Pomůžete jim s výběrem správného oblečení na vzrušující výpravu? Každou z princezen postupně oblékněte a poté se vydejte společně za dobrodružstvím a napínavými zážitky.

 
83%
Hra - Get Ready With Me: Princess Sweater Fashion

Ať se nám to líbí nebo ne, zima už nám pomalu klepe na dveře. Toho jsou si vědomy i naše princezny a už začínají s přípravou na zimní sezónu. Pomůžeš jim v jejich snažení? každou princeznu postupně nalič a oblékni do vhodného zimního outfitu.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - Princess Hello Halloween

Halloween už klepe na dveře. Pomozte dvěma krásným princeznám - princezně Annie a Elze z pohádky Ledové království, vyrobit ten nejkrásnější strašidelný kostým. Oblékněte tedy princezny do čarodějnického kabátku. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Intergalactic Fashion Show

Pomoz krásným princeznám s výrobou vlastních vesmírných obleků. Princezny se totiž vydávají na pouť do vesmíru a potřebují se obléci tak nejlépe, jak dokážou. Každé udělej vhodný makeup, vhodný účes a poté jim vyber ten nejlepší oblek.

 
85%
Hra - Blonde Princess #DIY Royal Dress

V této hře si zahrajeme na domácího krejčího. Krásné princezny se rozhodly, že si zkusí z látek, které mají doma, udělat vlastní šaty a to podle jejich vkusu. Pomůžeš jim? Nejdříve si vyber látku a udělej vlastní střih. Hru ovládáš myší.

 
83%
Hra - Princesses Summer #Vacay Party

Pomoz krásným princeznám s přípravami na výlet k moři. Je krásný letní den a princezny se rozhodly, že si zajedou k moři se vykoupat. Předtím se ale musí všechny připravit, sbalit potřebné věci a obléci. To všechno jsou tvé úkoly. Tak vzhůru do toho, ať si mohou princezny co nejdříve užívat dovolené.

 
80%
Hra - Blondie's Makeover Challenge

Dnes budeme společně líčit krásné princezny. Ty se totiž rozhodly, že chtějí udělat ten nejkrásnější makeup na světě. Pomůžeš jim v jejich snažení? Nejdříve všem udělej zkrášlovací masku a poté je nalič podle svého nejlepšího uvážení. Hru ovládáš myší.

 
80%
Hra - Princess Egirl vs Softgirl

Dvě krásné princezny se chtějí obléci do dvou nových subkultur. Pomůžeš jim v jejich snažení? Každou z princezen oblékni a nalič tak, aby byly krásné a byla na ně radost pohledět.

 
86%
Hra - Influencers Fashion Show Adventure

Princezny se rozhodly, že uspořádají svoji vlastní show, ve které se předvedou jako modelky na molu. Každá princezna si vytvoří vlastní účes, makeup a poté se vhodně oblékne. Pomůžeš jim v jejich snažení? Všechny princezny uprav podle nejlepších možností a poté sleduj, jak jejich outfit ohodnotí veřejnost.