Doleť co nejdál

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
95%
Hra - Police Endless Car

Snažte se ujet policejnímu vozu a překonávejte všechny překážky, které na vás na trati čekají. Hru ovládáte šipkami.

 
85%
Hra - Army Driver

V této hře je vaším úkolem zničit co nejvíce vojáků, kteří se vás po cestě snaží zničit. Sbírejte mince a vylepšujte si vaše auto.

 
85%
Hra - Worms Zone a Slithery Shake

Zábavná multiplayerová hra, ve které je vaším úkolem zničit všechny vaše protihráče sbíráním jídla a skákáním do cesty ostatním hráčům. Hru ovládáte myší.

 
99%
Hra - Mad Burger 3

Vynikající hra, ve které musíte odpálit burger a dostat jej až k šerifovi. Po cestě vám však přijde pod ruku spousta překážek, které musíte překonávat. Vylepšujte váš burger a odpalujte jej co nejdále.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

90%
Hra - Super Chicken Fly

Odpalte kuře až na měsíc. Za utržené peníze si kupujte další vylepšení, které kuře odpálí ještě dále.

 
85%
Hra - Mad Burger
Video se načítá

Chtěla bys umět udělat ten nejlepší hamburger na světě? V této hře je to možné. Jako šéfkuchař to totiž zvládáš, drobností už je jen dopravení hamburgeru k zákazníkům - to děláš co největším hodem. Když se ti to nepodaří na první pokus, pomohou ti všelijaká vylepšení.

 
95%
Hra - Temple Run: Frozen Festival

Zábavné pokračování slavné skákačky Temple Run, ve které je vaším úkolem utéci stvůrám z tajemného chrámu a přitom se vyhýbat všem překážkám.

 
85%
Hra - Hamster Maze Online

Zábavná 3D hra, ve které je vaším úkolem dostat se do cíle za každou cenu. Dokážete to?

 
85%
Hra - Knife Jump

Doskákejte co nejdále s nožem a vyhněte se přitom všem překážkám.

 
85%
Hra - Parkour Block Xmas Special

Přeskákejte přes všechny stromy v Minecraftu až na konec a dostaňte se do tajemného portálu. Zábavná hra, která čeká jen na vás. Hru ovládáte klávesami ASDW, myši a klávesou Shift.