Veterinář

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

95%
Hra - Animal Daycare

V této onlinovce se staneš mladou veterinářkou, která se stará o tři zvířátka. Budou pejsek, králík a opička spokojeni s péčí, kteoru jim poskytneš?

 
93%
Hra - Learning Pets Doctor
Video se načítá

Postarejte se o všechna zvířátka ve vaší čekárně a snažte se je vyléčit, co nejrychleji. Myslíte si, že by z Vás byl dobrý veterinář?

 
50%
Hra - Animal Hospital
Video se načítá

Zahrajte se na veterináře a postarejte se o všechny pacienty, kteří přijdou do vaší ordinace. Abyste svůj byznys mohli provozovat, každý den musíte vydělat určitý počet peněz. Dokážete splnit všechny podmínky pro provoz a budete úspěšní veterináři?

 
64%
Hra - Rainbow Dash Pony And The Newborn Baby
Video se načítá

Rainbow čeká mladé hříbě a dnes je čas, kdy má vykouknout na svět. Postarejte se o matku a její mladé, aby byl porod bezpečný.

 
75%
Hra - Pony Bone Surgery
Video se načítá

Zachraňte malého poníka, který si poranil končetinu. Aby se cítil lépe, musíte mu operovat. Uděláte to pro něj?

 
70%
Hra - Elsa Queen Doctor Puppy
Video se načítá

Elsa si adoptovala malého pejska z útulku, který byl na pokraji smrti. Jejím úkolem je ho zachránit, vykoupat a obléci do pěkných šatů. Pomůžete jí?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
86%
Hra - Winnie The Pooh Doctor
Video se načítá

Medvídek Pú se poranil a nyní potřebuje vaši pomoc při ošetření. Pomůžete mu, aby se cítil lépe?

 
83%
Hra - Puppy Teeth Dentist
Video se načítá

Staňte se veterinářem a postarejte se o tři nemocné štěňata, které potřebují nápravu zubů. Dokážete jim pomoci?

 
59%
Hra - Baby Tiger Vet Care
Video se načítá

Pomozte malému tygrovi, který se cítí špatně. Musíte stanovit diagnózu a nakonec mu vybrat teplé oblečení aby nemoc překonal.

 
84%
Hra - Apple Jack Pony Feet Doctor
Video se načítá

Applejack se během hraní venku zranila a proto bude vaším úkolem ji ošetřit. Po ošetření ji umyjete a vyberete nové oblečení.

 
86%
Hra - Kitty Rescue Vet
Video se načítá

Zahrajte si na veterinářku a zachraňte malé opuštěné kotě, které našla Cindy venku. Nejdříve ji musíte umýt, zbavit bodláků a nakonec vyléčit zlomenou tlapku. Dokážete jí pomoci?

 
85%
Hra - Pet Hospital Doctor
Video se načítá

Pomozte všem zvířátkům, které přišly do vaší ordinace se zraněními. Musíte jim podat první pomoc a zbavit bolestí. Podaří a vám všechny zachránit?

 
64%
Hra - Talking Ginger Doctor Care
Video se načítá

Ginger je kocourek, který se našel na ulici sražen. Vaším úkolem je, abyste ho ošetřili a zbavili bolesti. Podaří se vám to?