Mini hry

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
96%
Hra - Monkey Go Happy Stage 353
Video se načítá

Vyřeš zapeklité hádanky a úkoly ve steam punkovém světě a najdi všech 10 opiček v novém dílu logické hry Monkey Go Happy. Zapoj logické uvažování a ukaž, že když chceš, tak ti to pěkně pálí.

 
95%
Hra - Monkey Go Happy Stage 351
Video se načítá

Máme pro tebe opět nový díl skvělé logické hry Monkey Go Happy. V dnešním díle bude tvým úkolem kromě najití 10 opiček také pomoct superhrdinům, kteří se snaží zachránit své město. Podaří se ti uspět i dnes?

 
85%
Hra - Monkey Go Happy Stage 349
Video se načítá

A máme tady první díl tohoto školního roku. O čem je řeč? Přece o dlouhodobě nejoblíbenější hře - Monkey Go Happy. Ve škole jsi již jistě nastartovala mozek, tak toho můžeš využít a vyřešit dnešní díl a najít 10 opiček.

 
95%
Hra - Monkey Go Happy Stage 347
Video se načítá

Pomoz podnikateli najít jeho ztracené peníze a policistce najdi její obušek, aby mohla pracovat. V novém díle logické hry Monkey Go Happy se vydáš na místo zločinu, kde budeš muset vyřešit logické úlohy a najít všech 10 opiček.

 
96%
Hra - Monkey Go Happy Stage 345
Video se načítá

Dnes pro tebe máme nový díl logické hry Monkey Go Happy. V 345. díle na tebe čeká podmořský svět plný logických úkolů a hádanek. Podaří se ti vše rozluštit a najít tak a vysvobodit všech 10 opiček?

 
91%
Hra - Monkey Go Happy Stage 343
Video se načítá

Ve hře Monkey Go Happy Stage 343 se spolu podíváme do strašidelého domu, kde se budeš muset vypořádat s nejrůznějšími strašidly a duchy, aby se ti nakonec podařilo najít všech 10 opiček.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

95%
Hra - Monkey Go Happy Stage 341
Video se načítá

A máme tady další neděli. Nezdá se ti, že ty prázdniny nějak rychle utíkají? Nám jo. Proto jsme pro tebe připravili další díl logické hry Monkey Go Happy, u které se na chvíli můžeš zastavit a popřemýšlet, jak vyřešit všechny logické úkoly.

 
95%
Hra - Monkey Go Happy Stage 339
Video se načítá

Dneska se opičky nejen ztratily, ale také extrémně zmenšly. Pomoz jim se zorientovat ve hře Monkey Go Happy a ve zvětšeném a nebezpečném světě. Podaří se ti nají všechny opičky, i když jsou tak zmenšené?

 
83%
Hra - Monkey Go Happy Stage 337
Video se načítá

Nedávno jsme si připomínali výročí prvního přistání člověka na měsíci a dnes se ve hře Monkey Go Happy na toto přistání podíváme z jiného úhlu. Opičky totiž naskočily do Rakety spolu s posádkou a teď se nějak poztrácely.

 
94%
Hra - Monkey Go Happy Stage 335

Opičky dnes zabloudily na velmi netradiční místo. V dnešním díle logické hry Monkey Go Happy se totiž ocitly na soudním jednání a ty tak budeš muset řešit nejrůznější úkoly související se soudem a vyšetřováním.

 
95%
Hra - Monkey Go Happy Stage 333
Video se načítá

Třista třicet tři oranžových opiček se vyskytuje na HPD ve všech dílech logické hry Monkey Go Happy. I dnes bude tvým úkolem najít 10 malých opiček a u toho vyřešit všechny úkoly a hlavolamy, které hra nabízí.

 
95%
Hra - Monkey Go Happy Stage 331
Video se načítá

Máme tady nový díl logické hry Monkey Go Happy, ve kterém budeš muset opět hledat poztrácené opičky a řešit nejrůznější logické úkoly. Dneska budeš řešit úlohy i s ohněm, tak pozor, ať se nespálíš.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 328
Video se načítá

Monkey Go Happy je velmi oblíbená logická hra, ve které bude tvým úkolem řešit logické úkoly a hádanky. Dnes se vydáš s opičkama do železného krytu, kde na tebe už čekají písmenka, čísla a různé klikyháky.