Mořské panny

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
80%
Hra - Elena and Sarah Makeover and Dressup

Elena a Sarah jsou dlouholeté kamarádky. Elena se rozhodla, že navštíví svoji kamarádu neví ale, jak se namalovat a ustrojit. A Sarah je také v koncích. Pomoz těmto dvěma kamarádkám. Nejdříve je obě nalič a poté jim obleč slušívý outfit, ve kterém se určitě budou líbit.

 
80%
Hra - Mermaid Puzzle Challenge
Video se načítá

A pokud byste puzzlíků dnes ještě neměli dost, tak si dáme další hru s názvem Mermaid Puzzle Challenge, ve které bude tvým úkolem zkládat obrázky s mořskou pannou. Opět budeš mít na výběr ze 3 možností a celkem na tebe čeká 12 obrázků.

 
80%
Hra - Mermaid Pet Shop
Video se načítá

Ve hře Mermaid Pet Shop budeš mít za úkol pomoct malé mořské panně s provozováním jejího obchodu s domácími mazlíčky. Za vydělané peníze budeš obchod rozšiřovat a tím budeš vydělávat více peněz.

 
74%
Hra - Mermaid Show
Video se načítá

Ve hře Mermaid Show dostaneš jedinečnou možnost stát se mořskou pannou. Tvým úkolem bude bavit lidi, kteří se na tebe přijdou dívat a bavit je budeš tak, že budeš plnit nejrůznější úkoly. Podaří se ti vytvořit nadšené publikum?

 
75%
Hra - Mermaid Lips Injections
Video se načítá

Ve hře Mermaid Lips Injections bude tvým úkolem pomoct mořské panně se zvětšením rtů. Protože v moři takové operace nedělají, tak přišla za tebou do tvé ordinace. Nakonec ji pomůžeš i s makeupem, aby byla perfektně připravena na večerní rande.

 
70%
Hra - Mermaid Princess: Underwater Games
Video se načítá

Mermaid Princess: Underwater Games je názzev hry, ve které bude tvým hlavním úkolem hledat cennosti ukryté v moři, očistit moře od odpadků, ošetřit různá stvoření a nakonec trošku nazdobit sebe - mořskou vílu.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

80%
Hra - Mermaid Halloween Parties
Video se načítá

Ve hře Mermaid Halloween Parties bude tvým úkolem pomoct mořské princezně připravit oblečení na 5 halloweenských večírků, které ji čekají. Podaří se ti na každý večírek přijít ve správném tématickém oblečení?

 
75%
Hra - Mermaid Resurrection Emergency
Video se načítá

Mermaid Resurrection Emergency je pečovací hra, kde tvým úkolem bude přivést zpátky k životu mladou mořskou pannu. Nejdříve provedeš základní prvky první pomoci a poté přistoupíš i k defibrilátoru. Podaří se ti nakonec mořskou pannu zachránit?

 
80%
Hra - Ariel Princess vs Mermaid
Video se načítá

Ariel Princess vs Mermaid je skvělá oblíkačka ve které bude tvým úkolem pomoct vybrat oblečení a účes princezně Ariel a mořské panně. Nakoenc budou ty dvě soutěžit, která vypadá lépe, takže se u obou musíš snažit.

 
82%
Hra - Ariel and Eric Wedding
Video se načítá

Ve hře Ariel and Eric Wedding na tebe bude čekat Eric, kterému musíš pomoct najít různé věci, aby zlá velryba pustila jeho snoubenku. Až všechny věci najdeš, tak už nic nebude bránit tomu, aby se vzali. Aby ale byla jejich svatba co nejkouzelnější, můžeš jim ještě pomoct s přípravou šatů.

 
80%
Hra - Mermaid Princess Heal and Spa
Video se načítá

Ve hře Mermaid Princess Heal and Spa se budeš muset postarat o mořskou vílu, která se zamotala a potloukla. Nejdříve ji pomůžeš očistit a ošetřit a poté ji zrevitalizuješ obličej. Nakonec ji ještě vybereš skvělé oblečení a pustíš ji zase do vody.

 
78%
Hra - Princess vs Mermaid Outfit
Video se načítá

Ve hře Princess vs Mermaid Outfit bude tvým úkolem nastrojit mořskou pannu a princeznu a poté sledovat, kdo bude pěknější. U obou si budeš moct vybrat jaké chceš oblečení, ale musíš být nestranná a obě nastrojit co nejlépe umíš.

 
82%
Hra - Mermaid Princess New Makeup
Video se načítá

Ve hře Mermaid Princess New Makeup budeš mít za úkol pomoc jedné mořské panně s účesem, barvou ploutve a nakonec s celým makeupem. Povede se ti to udělat tak, aby vynikla mezi všemi?