Jasmína

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

89%
Hra - Jasmine Fashion Photographer
Video se načítá

Jasmína se stala fotografkou a potřebuje nafotit krásné fotky princezen na titulní stránku. Pomůžete jí s tímto úkolem, aby ji zvládla?

 
85%
Hra - Modern Jasmine Spa Day
Video se načítá

Vraťte krásu princezně Jasmine, která to nutně potřebuje. nejdříve jí musíte vyčistit pleť, vybrat make-up a nakonec jí musíte pomoci s výběrem moderních šatů.

 
83%
Hra - Princess Jasmin Caring Baby Tiger
Video se načítá

Během procházky našla Jasmína zraněného tygra, pomozte jí s jeho záchranou, aby a mohl vrátit zpět do přírody.

 
81%
Hra - Jasmine vs Ariel Fashion Battle
Video se načítá

Ariel a Jasmina se neumějí dohodnout, která z nich se umí lépe obléci. Vyber každé z nich nejlepší oblečení ze skříně a rozhodněte o vítězce.

 
74%
Hra - Jasmine Lamp Makeover
Video se načítá

Pomozte Jasmíně s úklidem jejího pokoje. Má tam velký nepořádek a potřebuje vyčistit podlahu od odpadků a prádla. Kromě toho jí pomůžete is vymalováním pokoje a nábytku.

 
68%
Hra - Jasmine Today
Video se načítá

Jak by vypadala princezna Jasmina dnes? Vyberte jí v této hře nové oblečení a doplňky.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
65%
Hra - Jasmine & Aladdin Kissing
Video se načítá

Aladin a Jasmína by se chtěli líbat, ale nechtějí, aby jejich jejich přátelé viděli. Pomůžeš jim toto tajemství uchránit?

 
55%
Hra - Jasmine and Ariel Wardrobe Swap
Video se načítá

Jasmina a Ariela na sebe trochu žárlí. Dnes ale dostaly zajímavý nápad - vymění si na jeden den své šatníky. Pomozte princeznám vyzkoušet si nejvíce stylové kusy z šatníku té druhé. Můžete dokonce kombinovat oblečení z obou skříní najednou! Užijte si novou, zábavnou hru Jasmine and Ariel Wardrobe Swap!

 
50%
Hra - Jasmine Pregnant And Care Baby
Video se načítá

V této hře se budete starat o malé miminko krásné Jamíny, kterou můžete znát z televize. Snažte se a dělejte vše podle instrukcí.

 
43%
Hra - Ariel and Jasmine Mall Shopping
Video se načítá

Jasmína a Ariel potřebují nové oblečení a proto šli na společné nákupy. Poradíš každé z nich jaké oblečení, by si měla koupit, aby působila hezčí?

 
73%
Hra - Princess Jasmine Cake
Video se načítá

Při zdobení dortů se hraje na opravdu velké detaily. Dokážete si poradit se všemi ozdobami a vytvoříte jeden celistvý dort nebo bude každé patro nazdobeno jinak? Záleží pouze na Vás a představivosti.

 
77%
Hra - Jasmine's Baby Princess Caring
Video se načítá

Jasmina má dceru o kterou se musí starat, avšak nemá dostatečné zkušenosti. Ukažte jí, jak by měla dítě přebalit a vybrat oblečení.

 
76%
Hra - Belle and Ariel Cooking Wedding Cake for Jasmine
Video se načítá

V této hře budete mít za úkol pomoci dvěma kamarádkám vytvořit ten nejlepší svatební dort. Na začátku si můžete vybrat tvar dortu a následně polevy rozličných barev, svíčky či další ozdoby. Přitom je nejdůležitější, abyste s výsledkem byli sami spokojeni.

 

Popis štítku Jasmína

Jasmína je indická princezna, kterou můžeš znát z pohádky o Aladinovi. Tato pohádka je již velmi stará a jak už to tak bývá, i tuto pohádku si vzalo do parády studio Walta Disneyho a vytvořilo skvělý animovaný film. Zápletka pohádky se točí kolem pravé lásky a o tom, co všechno musí princezna a obyčejný pouliční šarlatán udělat, aby byli spolu. V této kategorii najdeš spoustu oblíkaček a zamilovaných her. A pokud tě tento styl her baví, určitě doporučuji navštívit kategorii Disneyho princezen, kde si budeš moct zahrát hry se všemi princeznami od disneyho.

Nejlepší hry s Jasmínou

Jednou z nejlepších her, kde bude hlavní roli hrát právě Jasmína je určitě Jasmine Fashion Photographer. V této hře se Jasmína bude účastnit módní přehlídky jako fotografka. A i když nebude vystupovat na molu, přece jen by bylo fajn, aby vypadala co njelépe. Další skvělou hrou s Jasmínou je Princess Jasmin Caring Baby Tiger, kde bude tvým úkolem pomoct Jasmíně se postarat o malé tygří mládě, které je celé potlouklé a špinavé. Poslední zmíněmnou hrou je Jasmine vs Ariel Fashion Battle, kde budeš mít za úkol připravit Jasmínu a Ariel na souboj krásy. Která princezna to nakonec vyhraje?