Čarodějnice

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
90%
Hra - Baby Witch Magic Potion
Video se načítá

Pomozte mladé čarodějnici sesbírat všechny potřebné bylinky pro nemocnou kočičku. Abyste ji vyléčili musíte uvařit lektvar. Nakonec můžete vybrat oblečení i mladé čarodějnici.

 
85%
Hra - Historical Witch Creator
Video se načítá

Postarejte se o tuto středověkou čarodějku, která potřebuje vybrat pěkné oblečení a typické doplňky. Pomůžete jí se správným výběrem?

 
80%
Hra - Cute Witchy Dress-Up
Video se načítá

Zahrajte si parádní pařbu, ve které budete mít za úkol obléknout krásnou čarodějku. Na výběr máte různé druhy účesů a oblečení. Přidat také můžete nějaký doplněk.

 
78%
Hra - Witch Dress Up
Video se načítá

Cílem této hry je připravit nejoriginálnější komplet pro čarodějnici, která se chce zúčastnit každoročního sletu. Dokážete vymyslet ten správný vzhled a vybrat doplňky, které k sobě budou ladit?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
78%
Hra - Olivia's Magic Potion Shop
Video se načítá

V této hře budete v roli čarodějky prodávat různé lektvary. Neprve koupíte různé přísady, abyste mohli laktvar vytvořit a potom ho budete prodávat. Z prodeje lektvarů vyděláte peníze a z těch opět nakoupíte další přísady, dokud nebudete mít v nabídce všechny druhy.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

83%
Hra - Audrey's Spell Factory
Video se načítá

Ve hře Audrey's Spell Factory budeš pomáhat Audrey s najitím 15 různých kouzel. Každé kouzlo tě promění v něco jiného a každé kouzlo se bude skládat z jiných ingrediencí. Podaří se ti všechny kouzla najít?

 
85%
Hra - The Night of The Witches Jigsaw

Dnes si budeme společně skládat puzzle. A to ne ledajaké puzzle. Budeme společně skládat puzzle nádherných obrázků čarodějnic. Nejdříve si vyberete jeden z mnoha připravených obrázků, poté zvolíte obtížnost a pak hurá do hry.

 
87%
Hra - Princesses Witchy Dress Design

Opět se nám po roce nezadržitelně blíží Halloween a s ním i mnoho příprav na tuto každoroční událost. I krásné princezny se rozhodly, že nenechají nic náhodě a začaly vyrábět strašidelné kostýmy čarodějnic. Pomůžeš jim s přípravami?

 
85%
Hra - InstaGirls Halloween Dress Up

Pomozte princezně s výběrem vhodného outfitu pro večerní Halloweenskou oslavu. Dokážete to?

 

Jak fungují hry Čarodějnice

Pokud máš ráda kouzla a čáry, tak jsi v kategorii čarodějnických her správně! Najdeš tady hry, kde bude tvým úkolem připravovat nejrůznější lektvary, měnit princezny v žáby a hlavně kouzlit a čarovat. Naučíš se nejrůznější zaklínadla a zajistíš si tak, že tě nikdo nebude moct přechytračit. A pokud tohle není nic pro tebe, můžeš zkusit třeba oblíkačky, kde si můžeš vybírat nejrůznější oblečení a poté ho oblíkat na princezny. Nebo dáš přednost hrám se zvířatky? Rozhodnutí je jen tvoje.


Nejepší čarodějnické hry

Ve hře Cute Witchy Dress Up bude tvým úkolem obléct krásnou čarodějku, aby se cítila pohodlně a mohla tak v klidu tvořit svoje kouzla a lektvary. Pokud se cítíš na to, tvořit lektvary, tak můžeš mladé čarodějnici pomoct ve hře Olivias Magic Potion Shop tvořit takové parfémy, aby se po nich zamiloval do holky jakýkoliv kluk.Nakonec se ve hře Witch To Beaty Manicure může postarat o kompletní předělání nehtů staré čarodějnice. Jen si dej pozor, aby se ji to líbilo. Nikdy nevíš v co by tě mohla proměnit.