Míchání nápojů

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Blend IT 3D

V této hře budeš mít za úkol obsluhovat své zákazníky. Každý zákazník má jiné potřeby a přeje si něco jiného. Jeden chce klasický ovocný koktejl, jiný zatouží po něčem trochu unikátním. Může se tedy lehce stát, že zákazník bude chtít namixovat telefon či snad vlastní boty.

 
87%
Hra - Blonde Princess Mood Swings

Princezna má dnes opravdu zvláštní nálady. Pomůžeš jí s jejími potížemi? Nejdříve si vylosuješ náhodou náladu a poté princezně zlepši náladu jedním z připravených postupů. Můžete se společně podívat do jejího šatníku, kde jí vhodně oblékneš, případně si připravit lahodný koktejl, nebo si můžete prostě jen společně omalovávat. Tak co si vybereš?

 
80%
Hra - Barbie Off To Neverland
Video se načítá

Barbie by se chtěla dostat do Země Nezemě, aby zapomněla na své starosti a užila si svou bujnou fantazii. Pomozte jí s výběrem šatů a namícháním zázračného koktejlu.

 
67%
Hra - Cinderella Love on the Run
Video se načítá

Popelka chce jít na ples, aby si získala srdce mladého prince. Pomozte jí s několika úkoly, aby upoutala jeho pozornost. Podaří se vám je dát dohromady?

 
78%
Hra - CA Cupid Love Potion
Video se načítá

Pomozte mladé slečně, aby si vytvořila z několika ingrediencí vysněného přítele. Podaří se vám to napoprvé?

 
48%
Hra - Equestria Real Bartender
Video se načítá

Twilight se stala barmankou a míchá nejlepší drinky v okolí. Pomozte jí s novými drinky, které ještě nazpaměť neví. Každý drink je jinak specifický a vaším úkolem je, abyste si zapamatovali všechny ingredience. Zvládnete to?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

62%
Hra - Ariel's Juice Box
Video se načítá

Ariel si otevřela vlastní bufet s chutnými a zdravými nápoji, pomozte jí s jejich výrobou a prodáváním. Pomozte jí, aby získala, co nejvíce zákazníků.

 
80%
Hra - Kim Kardashian Halloween Costumes
Video se načítá

Kim Kardashian by chtěla by se chtěla převléknout na Halloween za jednu z celebrit. Rozhodněte o tom vy a třemi ingrediencemi, které vyberete a smícháte v kotli. Najděte všechny dostupné kombinace.

 
39%
Hra - Ariel Legs Spa
Video se načítá

Ariel touží po lidských nohách, aby si mohla vzít svého vysněného prince. Pomozte jí s mícháním povidly a celkovou pedikúrou.

 
60%
Hra - Riley's Inside Out Emotions
Video se načítá

Riley může nakombinovat tři jídla nebo tři kusy oblečení. Zjistěte, která z postaviček, by měla stejný výběr. Najít můžete všechny různou kombinací.

 
73%
Hra - Cinderella Happy Ending Fiasco
Video se načítá

Popelka má strach, že si v životě nenajde vysněného prince a proto se zavázala úkoly, že si ho sama vytvoří za pomoci lektvaru. Problém je však v tom, že neví které suroviny musí smíchat. Pomozte jí je vybrat.

 
50%
Hra - Minion Bartender
Video se načítá

Myslíte si, že máte dobrou paměť ověřte si to ve hře s Mimoňmi. Vaším úkolem je namíchat nápoj podle určitých ingrediencí, které se vám zobrazí. Vy si je musíte zapamatovat a drink namíchat z paměti.

 
75%
Hra - Magic With Fynsy Twilight Sparkle
Video se načítá

Vyčarujte ze symbolů vhodného partnera pro Twilight. Musíte najít nejen správnou kombinaci, ale i správné pořadí při výběru symbolů.