Vedení podniku

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

81%
Hra - Café Panic
Video se načítá

Práce číšníka není jen taková jednoduchá. V nové hře Café Panic si vyberete za jakou postavu chcete hrát a zkusíte si na 40 dní / levelů jaké to je. Spěchejte aby nikdo dlouho nečekal a vydělejte co nejvíce peněz.

 
83%
Hra - Crystal's Sweets Shop
Video se načítá

Parádní hra, ve které budete prodávat zákusky ve svém obchodě. Ze začátku však regály zejí prázdnotou. Nejdříve si musíte vytočit ingredience v automatu, ze kterých následně získáte zákusek.

 
83%
Hra - Happy Dessert
Video se načítá

Máme tu parádní hru, ve které budete mít vlastní podnik, kde budete hostům připravovat lahodné dezerty. Ze začátku máte jen jeden stůl, ale čím více zlaťáků vyděláte, tím více vylepšení můžete nakoupit. Důležití pro vás jsou vaši sběrači, kteří shánějí potřebné suroviny na výrobu dezertů.

 
56%
Hra - Diner Chef 4
Video se načítá

Obsluhujte zákazníky ve vlastní restauraci! Každý zákazník má jiné chutě a každé jídlo budete připravovat jinak. Všechna jídla naleznete v lednici a některá z nich lze připravit tepelnou úpravou a některá stačí jen jako studená. Každý spokojený zákazník vám zanechá spropitné.

 
93%
Hra - Emilys Cook and Go
Video se načítá

V této hře budete vaším úkolem pomoci Emily s jejím obchodem na pláži. Prodávat budete doplňky, ale hlavně jídlo.

 
96%
Hra - Shop Empire Fable
Video se načítá

Postavte si vlastní nákupní centrum! K dispozici budete mít mnoho obchodů a restaurací. Také budete muset stavět schodiště, výtahy nebo záchody. Všechny obchody budete moci také vylepšovat.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
83%
Hra - Emilys Hopes And Fears
Video se načítá

Jedno z mnoha obchodních dobrodružství slečny Emily je tady. Tentokrát povedete rychlé občerstvení u vody. Podávat budete osvěžující nápoje, ovoce, dobroty nebo rychlé jídlo.

 
81%
Hra - Emilys Home Sweet Home
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru a pomozte mladé slečně s vedením jejího zahradního podniku. Budete obsluhovat přicházející hosty a uklízet po nich nádobí. Snažte se zákazníky obsloužit co nejrychleji.

 
100%
Hra - Emilys New Beginning
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru, kde pomáháte Emily s jejím novým podnikem. Povedete restauraci, kde budete obsluhovat zákazníky a následně je kasírovat. Snažte se je obsluhovat co nejrychleji.

 
85%
Hra - Girl on Skates: Flower Power
Video se načítá

V této hře budete vlastnit zahradnictví, ve kterém budete pěstovat květiny a prodávat je. V otevírací době přijmete objednávku, květinu vypěstujete, zabalíte a následně odvezete k zákazníkovy. Za získané peníze pak můžete nakoupit různá vylepšení do hry.

 
82%
Hra - Girl on Skates: Paper Blaze
Video se načítá

V této hře povedete vlastní firmu, která se zabývá tiskem. Budete přijímat objednávky na tisk plakátů, krabic, novin nebo časopisů. Veškeré zakázky budete muset následně doručit. Za získané peníze pak nakoupíte mnoho vylepšení.

 
76%
Hra - Super Burger Shop
Video se načítá

Podaří se vám včas obsloužit všechny zákazníky? Ti mají chuť buď na burger nebo na hot dog. Každý zákazník má navíc vlastní požadavky na složení jídla.

 
75%
Hra - Oceanpark Manager
Video se načítá

Pomozte mladé ambiciózní slečně, která si otevřela vlastní park s Moskal zvířátky. Aby se mohla rozvíjet potřebuje peníze a ty dostane od zákazníků proto je vaší prioritou se o ně postarat. Pokud se o ně dobře postaráte dostanete peníze na chod parku, ale i na nové vybavení a zvířata. Dokážete park rozvíjet a vylepšovat až do cíle?