Malá mořská víla

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
89%
Hra - Ariel Mermaid Dress Design
Video se načítá

Ariel potřebuje nové plesové šaty a rozhodla se, že si je ušije sama. Pomozte jí s tímto úkolem a vezměte její míry, zvolte látku a nakonec i krásné detaily na šatech. Budete s výsledkem spokojené?

 
83%
Hra - Ariel Modern Makeover
Video se načítá

Ariel chce jít s Ericem na ples a proto potřebuje krásný make up ak tomu šaty. Poradíte jí i tentokrát, jaký outfit by si měla vzít, aby se Ericovi líbila?

 
76%
Hra - Ariel Love Rivals & Elsa
Video se načítá

Elsa a Ariel se zamilovali do stejného chlapce a proto se rozhodli, že si udělají menší soutěž o tom, která z nich zaujme Erica více. Pomoz jim s výběrem oblečení a nech Erica, aby si vybral svou vyvolenou.

 
71%
Hra - Princess Ariel Masquerade Ball
Video se načítá

Eric pozval Ariel na bál a proto její úloha spočívá v tom, aby si vybrala krásné šaty a make-up. Pomůžete jí, aby z ní byla kráska.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
58%
Hra - Ariel's Fashion Crush
Video se načítá

Máme tu další parádní oblíkačku, ve které se nám ukáže šatník nějaké další slavné slečny. Tentokrát to bude Ariel, mořská víla, která nám ukáže svoje kousky. Vybrat si budete moci z několik druhů celých šatů. Obléknout ji však můžete také trička, šaty nebo kalhoty. Samozřejmostí jsou i lodičky nebo účes. Pak jen přidáte nějaké doplňky, jako jsou šperky nebo brýle.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

55%
Hra - Jasmine and Ariel Wardrobe Swap
Video se načítá

Jasmina a Ariela na sebe trochu žárlí. Dnes ale dostaly zajímavý nápad - vymění si na jeden den své šatníky. Pomozte princeznám vyzkoušet si nejvíce stylové kusy z šatníku té druhé. Můžete dokonce kombinovat oblečení z obou skříní najednou! Užijte si novou, zábavnou hru Jasmine and Ariel Wardrobe Swap!

 
43%
Hra - Ariel and Jasmine Mall Shopping
Video se načítá

Jasmína a Ariel potřebují nové oblečení a proto šli na společné nákupy. Poradíš každé z nich jaké oblečení, by si měla koupit, aby působila hezčí?

 
74%
Hra - Ariel and Mysterious Perfume
Video se načítá

Ve hře Ariel and Mysterious Perfume bude tvým úkolem zaujmout kluka, který o Ariel zatím nejeví zájem. pomoz ji vybrat krásné šaty, ladící boty, perfektní účes a stylové doplňky. Nakonec příjde čas na tajné kouzlu. Perfektní parfém, kterým ho nejen zaujmeš, ale naprosto oslníš.

 
82%
Hra - Ariel and Eric Wedding
Video se načítá

Ve hře Ariel and Eric Wedding na tebe bude čekat Eric, kterému musíš pomoct najít různé věci, aby zlá velryba pustila jeho snoubenku. Až všechny věci najdeš, tak už nic nebude bránit tomu, aby se vzali. Aby ale byla jejich svatba co nejkouzelnější, můžeš jim ještě pomoct s přípravou šatů.

 
80%
Hra - Ariel Princess vs Mermaid
Video se načítá

Ariel Princess vs Mermaid je skvělá oblíkačka ve které bude tvým úkolem pomoct vybrat oblečení a účes princezně Ariel a mořské panně. Nakoenc budou ty dvě soutěžit, která vypadá lépe, takže se u obou musíš snažit.

 
70%
Hra - Little Mermaid Mystery
Video se načítá

Ve hře Little Mermaid Mystery bude tvým úkolem pomoct Malé mořské panně se sbíráním mořských zvířátek. Jenom si budeš muset dát pozor na žraloka. Pokud tě žralok chytí 3x, prohrála jsi.

 
70%
Hra - Princess Mermaid Skin Doctor
Video se načítá

Princess Mermaid Skin Doctor je pečovací hra, ve které se z tebe stane doktorka a tvým úkolem bude pomoct malé mořské víle s uzdravením a předěláním obličeje. Na pomoc budeš mít nejrůznější přípravky, se kterými můžeš obličej zkrášlit.

 

Jak fungují hry Malá mořská víla

Malá mořská víla, v Disneyho princeznách ji ale spíše najdete jako Ariel, je romantický příběh o mořské víle, která se zamiluje do prince na zemi. Na rozdíl od Disney verze je ale původní verze o něco méně veselá. Hans Christian Andersem vymyslel Malé mořské víle trošku jiný osud. V původní verzi jde o neopětovanou lásku, která bude stát malou mořskou vílu život. Aby se smrti vyhnula, může víla zabít novomanželský pár. Ta se ale rozhodne je nezabít a s východem slunce skočí do vody. V ten moment se z ní stane Sestra vzduchu a po 300 let musí pomáhat lidem.

Nejlepší hry s malou mořskou vílou

Ve hře Ariel Mermaid Dress Design bude tvým úkolem pomoct malé mořské víle s přípravou šatů, aby mohla okouzlit prince. Nejdříve ji pomůžeš vybrat vzor, poté ji změříš, poté navrhneš a vystřihneš šaty a nakonec jse ušiješ a vybereš Ariel krásný účes. Ve hře Ariel's Princess Makeover ji pro změnu pomůžeš s makeoverem obličeje. Aby byla co nejkrásnější, bude ariel potřebovat předělat obličej a pomoct s makeupem. Nakonec ji ještě ve hře Princess Ariel Heal and Spa dopřej tolik potřebné spa a poté už bude Ariel připravená oslnit prince. A kdo ví, třeba se princ nakonec zamiluje do ní.