Svatba

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

31%
Hra - Wedding Planner

V této hře musíte pomoci slečně s přípravou svatebního obřadu pro zasnoubený pár. K dispozici budete mít několik míst, které můžete dekorovat. Pár si pak bude moci vybrat to, které mu vyhovuje nejvíce.

 
85%
Hra - Bridal Boutique Salon Wedding Planner Games

Kdopak by neměl rád svatby. Je to krásná záležitost plná radosti a veselí. Ale i taková svatba vyžaduje mnoho příprav. Dnes se společně podíváme, jak se taková nevěsta připravuje na svatbu. Pomoz princezně se nalíčit, poté jí oblékni pěkné šaty, společně připravte svatební dort a všechny další záležitosti.

 
85%
Hra - Princess Wedding Dress Design

Svatba je vždy nádherná událost, která zanechá nádherné vzpomínky. Ujmi se role módního návrháře a ušij nevěstě a družičkám ty nejkrásnější šaty, které jim budou všichni závidět. Díky velkému výběru jak typů šatů, tak barev, ušiješ ty nejnápaditější a nejúžasnější šaty, které kdy kdo viděl. Nakonec všechny nalíčíš a může se konat svatba.

 
84%
Hra - Princess Vampire Wedding Makeover

Kráska chce navrhnout svou snovou upírskou svatbu a potřebuje vaše schopnosti plánovače! Pomozte jí vybrat, které květiny a dort si vybrat. Dále jí pomozte s tím, jaké svatební šaty by měla mít, přidejte nějaké skvělé doplňky. Nezapomeňte použít úžasný make-up k dokončení vzhledu.

 
87%
Hra - Mermaid's Neon Wedding Planner

Mořská panna se vdává a potřebuje vaši pomoc s přípravou svatby. Vyberte jí květiny a barevnou kytici, vyberte jí nejroztomilejší krásné šaty pro její důležitý den, udělejte jí make-up a rozhodněte se, kterou svatební píseň použít. Udělejte její den nezapomenutelným!

 
88%
Hra - Bridezilla Wedding Makeover

Ach, ne! Jaká katastrofa, nevěsta začíná šílet! Vypadá to, že celá svatba je zničená. Připojte se k Audrey, Yuki a Jessie a pomozte jim vše napravit. Budete muset dát do pořádku nevěstu, opravit její make-up, svatební šaty a dort. Díky vám bude nevěsta opět šťastná v její svatební den.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
84%
Hra - Annie Wedding Hairstyle

Ve svém svatebním dnu chce Annie změnit účes a přišla si k tobě o říct pomoc! Připrav ji na úpravu účesu - nanes kondicionér a šampon a umyj jí vlasy. Poté se pokus přizpůsobit účes danému stylu, aby Anie měla na svatbě přesně to, co chce a o čem sní. Nebo nechte svou fantazii běžet a vyzkoušejte jedinečný styl v kreativním režimu.

 
80%
Hra - Ice Queen Ruined Wedding
Video se načítá

Else se stala obrovská nehoda a její pohádková svatba je teď v ohrožení. Pomoz ji ve hře Ice Queen Ruined Wedding opravit vš€chny rozbité věci, vybrat nové šaty a zajistit, aby vše proběhlo tak jak má a aby se svatba ještě podařila.

 
80%
Hra - Wedding Hairdresser For Princess
Video se načítá

Ve hře Wedding Hairdresser For Princess bude tvým úkolem pomoct třem princeznám připravit perfektní účesy. Můžeš používat ty nejmodernější techniky a přípravky, tak se snaž, ať vykouzlíš něco parádního.

 
100%
Hra - Princess Black Wedding Dress
Video se načítá

I přes docela chladné počasí se tento víkend na svatby celke vydařil. I dnes bude potřeba tvá asistence u další svatby. Tentokrát bude tvým úkolem připravit nevěstu, která chce být celá v černém. Začneš tedy makeupem a budeš postupovat dále. A pokud se ti to nepovede na poprvé, tak máš více pokusů.

 
80%
Hra - Annie Wedding Shopping
Video se načítá

A blíží se nám další svatba. A jako vždy, i dnes jsi byla pozvána. Pomoz nevěstě ve hře Annie Wedding Shopping vybrat ty nejkrásnější šaty, závoj, náhrdelník, kabelku a kytici. Podaří se ti udělá tu nejkrásnější nevěstu na světě?

 
80%
Hra - Romantic Spring Wedding
Video se načítá

Ve hře Romatic Spring Wedding budeš mít za úkol pomoct zamilovanému páru s přípravou jejich svatby. Nejdříve oblečeš ženicha i nevěstu do krásného svatebního oblečení a poté jim pomůžeš s přípravou svatebního místa.

 
85%
Hra - Dotted Girl Ruined Wedding
Video se načítá

Pomoz kouzelné berušce se spouští, která ohrozila průběh její svatby. Ve hře Dotted Girl Ruined Wedding budeš mít za úkol opravit škody, které napáchal přírodní živel. Podaří se ti všechno včas stihnout, aby měla Kouzelná Beruška opravdu pohádkovou svatbu?