Svatba

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

85%
Hra - Wedding Artist 2

Vaším úkolem bude pomoci krásné princezně s výběrem vhodného oblečení a makeupu na svatební obřad a hostinu. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Wedding Planner and Decoration

Pomůžete naší oraganizátorce s přípravou věcí, které se hodí na svatbu? Obstarejte dorty a občerstvení, outfit svatebčanů a mnoho dalšího.

 
80%
Hra - Wedding Dress up Bride Groom

Povedená hra, ve které je vaším úkolem vymyslet pro naši princeznu nejkrásnější outfit, který ji budou všichni závidět. Hru ovládáte myší.

 
90%
Hra - Mary Knots Garden Wedding Hidden Object

Najděte všechny schované předměty, které po vás budou chtít lidé v mnoha připravených levelech chtít. Za nalezený předmět získáte peníze, které můžete použít pro nákup užitečných předmětů. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Ella's Rainy Wedding Planner

Vynikající hra, ve které budeš muset pomoci krásné princezně Elle s nalíčením a výběrem vhodného svatebního outfitu. Princezna se bude za pár dní vdávat a potřebuje tvoji pomoc. Pomůžeš jí?

 
82%
Hra - Arabian Princess Wedding Dress up

Krásná princezna má před svatbou. Pomůžeš jí s výběrem správného outfitu? Nejdříve jí vyber nejkrásnější šaty a poté ji pomož s výběrem správného účesu. Dokážeš to?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
31%
Hra - Wedding Planner

V této hře musíte pomoci slečně s přípravou svatebního obřadu pro zasnoubený pár. K dispozici budete mít několik míst, které můžete dekorovat. Pár si pak bude moci vybrat to, které mu vyhovuje nejvíce.

 
85%
Hra - Bridal Boutique Salon Wedding Planner Games

Kdopak by neměl rád svatby. Je to krásná záležitost plná radosti a veselí. Ale i taková svatba vyžaduje mnoho příprav. Dnes se společně podíváme, jak se taková nevěsta připravuje na svatbu. Pomoz princezně se nalíčit, poté jí oblékni pěkné šaty, společně připravte svatební dort a všechny další záležitosti.

 
85%
Hra - Princess Wedding Dress Design

Svatba je vždy nádherná událost, která zanechá nádherné vzpomínky. Ujmi se role módního návrháře a ušij nevěstě a družičkám ty nejkrásnější šaty, které jim budou všichni závidět. Díky velkému výběru jak typů šatů, tak barev, ušiješ ty nejnápaditější a nejúžasnější šaty, které kdy kdo viděl. Nakonec všechny nalíčíš a může se konat svatba.

 
84%
Hra - Princess Vampire Wedding Makeover

Kráska chce navrhnout svou snovou upírskou svatbu a potřebuje vaše schopnosti plánovače! Pomozte jí vybrat, které květiny a dort si vybrat. Dále jí pomozte s tím, jaké svatební šaty by měla mít, přidejte nějaké skvělé doplňky. Nezapomeňte použít úžasný make-up k dokončení vzhledu.

 
87%
Hra - Mermaid's Neon Wedding Planner

Mořská panna se vdává a potřebuje vaši pomoc s přípravou svatby. Vyberte jí květiny a barevnou kytici, vyberte jí nejroztomilejší krásné šaty pro její důležitý den, udělejte jí make-up a rozhodněte se, kterou svatební píseň použít. Udělejte její den nezapomenutelným!

 
88%
Hra - Bridezilla Wedding Makeover

Ach, ne! Jaká katastrofa, nevěsta začíná šílet! Vypadá to, že celá svatba je zničená. Připojte se k Audrey, Yuki a Jessie a pomozte jim vše napravit. Budete muset dát do pořádku nevěstu, opravit její make-up, svatební šaty a dort. Díky vám bude nevěsta opět šťastná v její svatební den.

 
84%
Hra - Annie Wedding Hairstyle

Ve svém svatebním dnu chce Annie změnit účes a přišla si k tobě o říct pomoc! Připrav ji na úpravu účesu - nanes kondicionér a šampon a umyj jí vlasy. Poté se pokus přizpůsobit účes danému stylu, aby Anie měla na svatbě přesně to, co chce a o čem sní. Nebo nechte svou fantazii běžet a vyzkoušejte jedinečný styl v kreativním režimu.