Tetovačky

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

57%
Hra - Disney Princess Arabian Wedding
Video se načítá

Jasmína bude mít svatbu s Aladinem a chce, aby se oblečení a make-up přizpůsobila k její kultuře. Pomozte jí s jejich přeměnou, aby mezi ostatní hosty zapadaly. Podaří se vám krásné proměna?

 
57%
Hra - Barbie Tattoo Design
Video se načítá

Barbie se rozhodla, že chce tetování a proto se rozhodla jít k vám. Protože víte, kde se tetování nejvíce hodí a jaký tvar by mělo mít. Pusťte se do práce a překvapte Barbie svým výtvorem.

 
75%
Hra - Rainbow Fairy Tattoo Artist
Video se načítá

Dokážete si poradit se všemi nástrahami, které jsou ukryty za vznikem nového tetování? Chce to pečlivost a také velkou přesnost. Bude důležité, jaké barvy vyberete a také místo pro tetování hraje roli.

 
76%
Hra - Tattoo designs salon
Video se načítá

Tatiana se po dlouhém zvážení rozhodla, že si nechá udělat tetování. Pomozte jí s výběrem místa na těle a samotné tetování, aby se její výsledek líbil.

 
63%
Hra - Super Tattoo Artist 2
Video se načítá

V této hře se zahrajete na tatéra, který dělá různé druhy tetování, je jen na vás jakou osobu si vyberete. Abyste věděli jaké tetování jim máte dát přečtěte si něco o jejich osobnosti. Příjemnou zábavu.

 
52%
Hra - Baby Barbie Tattoo Design
Video se načítá

Pokuste se udělat co nejhezčí tetování pro mladou dívku. Je to zcela na Vás, takže vyberte ideální motiv a poté jej co nejlépe navrhněte. Následovat bude poté již pouze rutinní tetování.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
72%
Hra - Baby Barbie Summer Glittery Tattoo
Video se načítá

Oblékněte malou Barbie a pak jí udělejte tetování. Bude pouze na vás, jak si s tím poradíte.

 
51%
Hra - Princess Centaur Makeover
Video se načítá

Mladá princezna z říše kentaurů se chystá na slavnost. Připravte ji na ni a vyberte její vhodné šaty a make-up.

 
67%
Hra - Elsa Tattoo Designer
Video se načítá

Vyberte Else její nové tetování, které jí potom můžete i vytetovat. Napřed zvolte návrh a míso kam ho umístíte. Dělejte vše podle instrukcí a nic nemůžete pokazit. Je pouze na vás, jaké tetování jí vyberete.

 
71%
Hra - Baby Barbie Tattoo Designer
Video se načítá

V této hře budete dělat mladé Barbie tetování! Takže dělejte to, co máte a nemůžete nic zkazit.

 
77%
Hra - Elsa Gets Inked
Video se načítá

Tetování je fenomén dnešní doby. Dokážete Else vytetovat obrázek podle Vašeho výběru. Vyberte místo, kam ji budete tetovat a hurá na věc.

 
62%
Hra - Ariel Gets Inked
Video se načítá

Ariel by ocenila nové moderní tetování v mořském stylu. Dokážeš jí ho nakreslit a aplikovat?

 
76%
Hra - Tattoo Shop Spa Salon
Video se načítá

V této hře bude tvým úkolem vytetovat obrázek, který si vybereš. Nejdříve si ho však musíš nakreslit nalepit na danou část těla a potom vytetovat. Zvládneš to?