Úklid

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

80%
Hra - Baby Taylor Backyard Cleaning

Baby Taylor si hrála se svým pejskem na zahradě, když v tu přišla maminka s tím, že je dům celý zaneřáděný a je potřeba jej uklidit. Malá holčička nelenila a vrhla se s maminkou do úklidu. Pomoz Taylor vybrat všechny vhodné pomůcky pro úklid a poté se společně vydejte úklidem domova. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Fairy Pony Caring Adventure

Dnes budeme společně uklízet. Nebojte se, nebude to otravné jako uklízení mnohdy bývá. Dnes budeme uklízet stáj poníkům, kteří se nyní pasou na louce a čekají, až jim společně uklidíme jejich domeček. Dokážete vysmýčit nepořádek, oprášit všechny pavučiny a udělat ze zašpiněné stáje opět útulný domeček pro poníky?

 
83%
Hra - My Baby Care

Rodiče jsou na večerním představení v divadle a ty máš za úkol postarat se o svého mladšího brášku. Dokážeš to? Nejdříve jej vykoupej a poté jej oblékni do vhodného oblečení, aby se cítil svěží a spokojený. Závěrem si můžete trochu pohrát s hračkami, které má. Ale pozor, bratříček velmi rád rozhazuje a schovává hračky všude.

 
88%
Hra - Princess Baby Doll House Clean up

Ale ne. V doma naší milé princezny Doll je obrovský nepořádek. Její rodiče se za chvíli vrátí a poté bude zle. Pomůžeš princezně s úklidem? V každém pokoji na tebe čeká určité množství úkolů, které musíš splnit před vypršením časového limitu. Pokud by sis v daném pokoji nevěděl rady, můžeš použít jednu ze tří dostupných nápověd. Pomůžeš princezně a uklidíš celý dům předtím, než se vrátí rodiče?

 
85%
Hra - Mommy Washing Clothes

V této hře se ujmeš role maminky starající se o domácnost. Nejdříve si společně s maminkou ukážeme, jak se třídí prádlo, jak se dává do pračky a všechny další náležitosti včetně sušení a žehlení prádla. Dokážeš společně s ustaranou maminkou udělat všechnu domácí práci?

 
80%
Hra - Ice Princess Family Day

Princezna Anna z Ledového království založila se svým mužem Kristoffem rodinu. Mají dvě krásné detičky. Ovšem starání se o tyto dva rošťáky zabare mnoho práce a námahy. Pomoz Princezně a princi se staráním se o tyto dva malé rošťáky. Pomoz jim s úklidem, přebalováním a staráním se o jejich děťátka.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
80%
Hra - Emma play time

Malá Emma dnes tráví den se svojí maminkou. Jdou spolu na nákup, kde za pomocí nákupního seznamu musí koupit vše potřebné. Poté musí doma uklidit všechen nepořádek a nakonec si spolu zahrají zábavnou hru s ovocem, která prověří jejich postřeh a hbitost.

 
85%
Hra - Mermaid Sea Adventure

Zatoužili jste někdy poznat, co všechno se skrývá na mořském dně? Tak nyní máte jedinečnou možnost. V této hře se společně vydáme na mořské dno, kde se toho nachází opravdu spoustu. Odpadky, ztracené věci, mořské panny skrývající se před zvědavýma lidskýma očima. Můžete zde obléci svoji mořskou pannu, ozdobit mořské dno, trochu zde pouklidit odpadky, které zde naházeli lidé nebo se postarat o nemocné rybičky.

 
80%
Hra - Dotted Girl Highschool Room

Pomůžeš Dotted Girl s úklidem jejího pokoje, aby stihla všechny své domácí úkoly do školy? Sbírej odpad, setři prach a přetřiď její oblečení.

 
80%
Hra - Baby Cleaning

Ukliď v každém levelu pokojíček malému miminku, ať vyrůstá v krásném a zdravém prostředí.

 
80%
Hra - Ice Queen Dish Washing
Video se načítá

Pomáháš doma rodičům s nádobím nebo to necháváš vždy na nich? Pokud pomáháš hodně a chceš si ověřit, jestli vše děláš správně nebo pokud nádobí neuklízíš a chceš se to naučit a rodiče překvapit, pak je pro tebe ideální hra Ice Queen Dish Washing, kde budeš s Elsou nádobí umývat.

 
85%
Hra - Baby Hazel New Born Baby
Video se načítá

Baby Hazel bude mít nového sourozence. Pomoz jí ve hře Baby Hazel New Born Baby s přípravami na příchod jejího sourozence na svět. Budeš uklízet, pomáhat rodičům a dělat vše proto, aby se novorozeně mělo naprosto úžasně.

 
80%
Hra - Ice Queen Ruined Wedding
Video se načítá

Else se stala obrovská nehoda a její pohádková svatba je teď v ohrožení. Pomoz ji ve hře Ice Queen Ruined Wedding opravit vš€chny rozbité věci, vybrat nové šaty a zajistit, aby vše proběhlo tak jak má a aby se svatba ještě podařila.