Baby Hazel

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Princess Doll Fashion Dress Up

Vytvořte pro naši princeznu nádherný outfit, který ji budou všechny kamarádky zavidět. Dokážete to?

 
85%
Hra - Wedding Planner and Decoration

Pomůžete naší oraganizátorce s přípravou věcí, které se hodí na svatbu? Obstarejte dorty a občerstvení, outfit svatebčanů a mnoho dalšího.

 
85%
Hra - Baby Hazel Helping Time

Vynikající hra, ve které je vaším úkolem pomoci naší oblíbené Hazel s domácími pracemi, které dostala od svých rodičů. Dokážete jí pomoci?

 
76%
Hra - Baby Hazel Laundry Time
Video se načítá

Postarejte se v této části, co nejlépe o Hazel. Potřebuje naučit, jak se peru a žehlí oblečení. Budete její oporou?

 
85%
Hra - Baby Hazel Photoshoot

Dnes budeme společně s naší malou holčičkou baby Hazel pracovat ve fotoateliéru, ve kterém bude vaším úkolem pomáhat Hazel s focením nejrůznějších lidí a objektů. Dokážete vytvořit nádherné fotografie, které budou všichni závidět?

 
75%
Hra - Baby Hazel Leg Injury
Video se načítá

Hazel se nešťastně poranila na zahrádce, kde se hrála se svým psem. Proto jí podá první pomoc maminka, ale aby byla jistá, že Hazel nemá zlomeninu navštíví i odborného lékaře. Hazel se v nemocnici bojí a proto potřebuje silnou oporu. Budete to právě vy?

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - Baby Hazel Skin Care
Video se načítá

Holčička Hazel přišlo domů uzimené a unavené, a proto se o ni musíte postarat, aby neonemocněla. Je nutné ji svléknout, přebalit, dát jí čisté věci a nakonec nakrmit. Troufáte se o ni postarat a vyplnit jí všechny prosby v bublince?

 
85%
Hra - Hand Doctor - Hospital Game

Vynikající hra, ve které musíte pomoci všem vašim pacientům, kteří za vámi přišli s prosbou o pomoc. Každý má jinou bolístku a vaším úkolem bude pomoci všem. Dokážete to?

 
68%
Hra - Baby Hazel Doctor Dressup
Video se načítá

Hazel se chce v dnešní de§ zahrát na sestřičku a proto by chtěla hezký kostým. Vyberte jí ho, aby se mohla konečně hrát se svými plyšovými pacienty.

 
85%
Hra - Baby Hazel Dressmaker Dressup

Máme zde pokračování hry ze série Baby Hazel. Stejně jako v předchozích dílech, i zde budete s naší krásnou baby Hazel vymýšlet všemožně kreativní outfity a snažit se vymyslet co nejoriginálnější outfit. Hru ovládáte myší.

 
84%
Hra - Baby Taylor Halloween House

Máme zde další díl naší oblíbené herní série. Stejně jako v předchozích dílech, i zde budeme společně řešit denní příběhy naší baby Hazel. Společně připravte dům na halloweenskou párty, ozdobte jej a těšte se na příchod dětí, kteří si jdou pro koledu.

 
85%
Hra - Princess Family Picnic Day

V této hře budeme společně slavit narozeniny mladé a krásné princezny. Pomoz její manince Else z pohádky Ledové království připravit tu nejlepší narozeninovou oslavu, jakou si jen princezna může přát. Hru ovládáš myší.

 
83%
Hra - My Baby Care

Rodiče jsou na večerním představení v divadle a ty máš za úkol postarat se o svého mladšího brášku. Dokážeš to? Nejdříve jej vykoupej a poté jej oblékni do vhodného oblečení, aby se cítil svěží a spokojený. Závěrem si můžete trochu pohrát s hračkami, které má. Ale pozor, bratříček velmi rád rozhazuje a schovává hračky všude.