Hotel

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
70%
Hra - High Tea Hotel
Video se načítá

Sara se rozhodla, že si otevře vlastní hotel s restaurací problém je v tom, že by všechny zákazníky nedokázala obsluhuje. Pomozte jí s obsluhou, aby vydělala peníze a mohla si místo vylepšovat. Podaří se vám to?

 
79%
Hra - Frenzy Hotel 2
Video se načítá

Ověřte si, zda byste dokázali vést hotel a obsluhovat vašich zákazníků včas. Každý z nich bude potřebovat něco jiného a vaším úkolem bude, abyste každému z nich věnovali stejně. Podaří se vám to?

 
50%
Hra - Idle Business
Video se načítá

Pokud nevíte, jaké je to vést hotel, pak si to pojďte zkusit. Budujte stále nové možnosti pro své klienty a díky tomu vydělávejte více a více peněz. Dokážete se dostat až na vrchol impéria?

 
62%
Hra - Frenzy Hotel
Video se načítá

Sara si otevřela svůj první hotel, proto není divu, že chce svým zákazníkům ponúknuťb nejlepší služby. Mezi ně patří chutné jídlo, ubytování a relax v bazénu. Pomozte jí s obsluhou zákazníků, aby měla dobré recenze.

 
83%
Hra - Janes Hotel 2
Video se načítá

Jane je až po uších v dluzích a její poslední šancí je hotel, díky kterému by dluhy mohla splatit . Avšak nebude to tak jednoduché, aby k vám hosté neustále chodili a byli spokojeni se službami , musíte se skutečně obracet. Vaši zákazníci budou v mnoha ohledech nároční a hlavně netrpěliví proto musíte být rychlí a přání jim splnit v co nejrychlejším čase . Dokážete Jane zachránit před krachem ?

 
76%
Hra - No Extra Charge
Video se načítá

Staň se obsluhou hotelu v této skvělé hře. Vítej hosty a rozhodni, kam je ubytuješ. Přitom musíš samozřejmě plnit všechna jejich přání, jako nosit jídlo, pití, baterie. Nakonec po nich uklidíš pokoj a vyvedeš je z hotelu.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

48%
Hra - Gala Hotel
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, ve které budete provozovat váš vlastní hotel. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá, protože vaši zákazníci mají potřeby. Vy budete mít na starost tří členný personál, který musíte co nejrychleji vyslat do pokojů.

 
74%
Hra - Sami Tea Restaurant
Video se načítá

Vezmi si na starost nově založenou restauraci, do které začínají přicházet první natěšení zákazníci. Vyplň zákazníkům všechna přání, aby odcházeli naprosto spokojení. Pokud budou zákazníci příliš dlouho čekat na obsloužení, pak odejdou a nenaplníš misi v úrovni. Dokážeš rychle servírovat a plnit přání?

 
55%
Hra - Brittany Birt: Hotel Job
Video se načítá

Pokud se ubytujete v hotelu, požadujete ty nejkvalitnější služby, chcete se tam cítit skoro jako doma. Proto provoz hotelu není snadný. V této hře musíte uspokojit všechny náročné zákazníky. Uložit je do pokoje, zajistit všechny služby, které si budou přát. Pokud budou spokojeni, zaplatí Vám. V každém levelu máte daný počet peněz, kolik musíte vydělat. Proto se snažte. Čím vyšší level máte, tím náročnější zákazníci budou a vy se budete muset více otáčet.

 
87%
Hra - Castle Hotel
Video se načítá

Provoz hotelu si vyžaduje kvalitní a přesně prováděné služby. Zahrejte si na recepční v takovém velkém hotelu, ve kterém se budete muset pořádně otáčet, abyste uspokojili všechny návštěvníky. Zajistěte jim čistý pokoj, úklid, popřípadě kávu, noviny nbo třeba telefon. Za všechno je zákazník ochoten zaplatit, ale služby musí být opravdu kvalitní. V každém levelu musíte vydělat určitý počet peněz, abyste postoupili dál.

 
50%
Hra - Hotel Manager
Video se načítá

Provoz hotelu si vyžaduje ty nejlepší služby, jaké jen můžete nabídnout. Návštěvníci jsou velmi nároční a vy jim musíte naplno vyhovět. Vyzkoušejte si provoz hotelu. Zákazníci mají různé požadavky, jako je jídlo, úklid nebo třeba čisté prádlo. Vaše služby musí být co nejrychlejší a co nejkvalitnější. Proto se snažte nic nezanedbat, aby se k Vám hosté vrátili.

 
79%
Hra - Theme Hotel
Video se načítá

Postavte si svůj vlastní hotel, staňte se hoteliérem, starejte se dobře o své hosty a vydělávejte. Hotel opatřete recepcí, kavárnou, restaurací, prádelnou a hlavně postavte dostatek pokojů pro hosty. Nezapomeňte pečlivě vybrat personál hotelu, který se bude o hosty starat. Ve hře se vám postupně otevírají další a další možnosti, tak honem, hosté čekají.

 
86%
Hra - Jane Hotel Mania
Video se načítá

Staňte se hoteliérem, otevřete si vlastní hotel a vydělávejte. V této hře se musíte nejen dobře postarat o klienty, zajistit jim to nejlepší ubytování, ale v každém kole musíte také dosáhnou určitého výdělku, abyste mohli postoupit dál. Hosté si přejí ubytovat, uklidit pokoj nebo si zavolají hotelovou službu. Nenechte je dlouho čekat.