Auta pro 2

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
66%
Hra - Sky Driver Extreme
Video se načítá

V této hře se svým autem budete nacházet na dráze, která je ve vzduchu. Vaším úkolem je auto dopravit z bodu A do Bodu B a to v časovém limitu. Podaří se vám to?

 
87%
Hra - Pig Rescue
Video se načítá

Pig Rescue je logická hra, ve které bude vaším úkolem pomáhat starému farmáři najít jeho odcizená prasata. Vaším úkolem bude rozmísťovat a odebírat prvky tak, aby prasátka spadla na zem z co nejmenší výšky. Někdy budete muset zablokovat po stranách cestu, aby se neodkutálela pryč. Podaří se vám vyřešit všechny levely a všechny čuňata dostat do bezpečí?

 
75%
Hra - Pose Like A Lady 1
Video se načítá

V této hře dostanete na starost dvě krásné modelky. Staňte se profesionální maskérkou, naličte je a upravte je na přehlídku. Začněte make-upem a účesy, pokračujte strojením a nakonec je můžete vyzdobit krásnými doplňky.

 
78%
Hra - Unfreeze Me! 3
Video se načítá

Zkuste si tuto logickou hru, ve které bude vaším úkolem osvobozovat malé ptáčky z ledových kostek. K tomu vám poslouží vodní dělo a ostatní prvky, které vám pomou vodu nasměrovat až k nim.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
74%
Hra - Beach Break Getaway
Video se načítá

Zahrajte si tuto oblíkačku, ve které se budete starat o zamilovaný pár, který si dopřává dovolenou u moře. Vyberte jim účesy, plavky a slečně nějaké ty módní doplňky. Nakonec budete moci vybrat i pozadí a nějaké drinky.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

83%
Hra - Monster High Clawdia Wolf Dress Up
Video se načítá

Pomôžte s obliekaním Clawdii z Monster High, ktorá sa chce predviesť na čiernom koberci. Zmeniť jej môžeš farbu pleti, vlasov ale aj oblečenie.

 
72%
Hra - Cute Bow Dress Up Game
Video se načítá

To je opravdu krásný obleček, ale něco tomu chybí. No jasně, přece rozkošná mašlička a je to ono! Vyberte jí oblečení, které uznáte za vhodné a ozdobte jí mašličkou.

 
85%
Hra - Attack Of The Puppybots
Video se načítá

Kdo z vás zná seriál Powerpuff Girls (Atominky) z Cartoon Network tak si určitě užije tuto hru. Mojo Jojo a jeho kumpáni opět sužují Townsville! Vydejte se s hrdinkami ho vyhnat. Když podržíte mezerník dostatečně dlouho tak budete mít speciální útok. Podaří se vám je vyhnat z města?

 
64%
Hra - Easter Match 3
Video se načítá

Hra Easter Match 3 je hrou typu bejeweled, takže zde musíte spojovat velikonoční vajíčka do trojic. Je nutné, abyste spojovali vždy vajíčka stejné barvy, jinak se Vám to nepodaří.

 
75%
Hra - Ladies Spa Resort
Video se načítá

V této hře jste majitelem lázní. Vaším úkolem je obsluha klientek, které se usadí do křesel. Když na ně kliknete, v bublině se objeví procedura, kterou by si klientky přáli. Stačí je přivést na dané místo, udělat proceduru a nakonec místo vyčistit. Po proceduře se můžete věnovat další klientce. Každým kolem se úroveň hry zvyšuje, a proto musíte být rychlí, aby vám zákaznice neodešli.