Mickey Mouse

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

88%
Hra - Mickey Mouse -  Alarm Clock Scramble
Video se načítá

Mickeyho kamarád Goofy doručuje budíky v ospalém městečku Toontown. Budíky se mu zničehonic vysypaly z auta, když se vyhýbal výmolům. Pomozte Mickeymu posbírat všechny hodiny dříve, než vzbudí celé město! Pohybujte se směrovými šipkami. Dávejte pozor na pejska Pluta, jeho štěkání by mohlo vzbudit celé město!

 
88%
Hra - Mickey And Friends in Pillow Fight
Video se načítá

Postavičky z Disneyho seriálů Mickey Mouse, kačer Donald a Goofy se ubytovali na hotelu Big Stuff Hotel. Jejich pobyt se poměrně rychle zvrhnul do polštářové bitvy. Vyberte si oblíbenou postavičku a vydejte se do polštářové bitvy. Poražte svoje kamarády dřív, než se vám roztrhají polštáře. Na tah máte patnáct vteřin.

 
86%
Hra - Mickey Mouse Castle
Video se načítá

Robotický Mickey Mouse se ocitnul na děsivém hradě. Vaším úkolem bude rozdat mu pokyny, díky nimž se dostane pryč z místnosti. K tomu dostanete směrové šipky a různé bonusy, které musíte na obrazovce rozmístit, abyste Mickeyho vedli. Abyste odemkli dveře, musíte samozřejmě cestou sebrat ze země klíč.

 
86%
Hra - Mickey Mouse in The Lost Treasure of Maroon
Video se načítá

Pomozte Mickey Mousovi najít ztracený poklad na neobydleném ostrově. Dohlédněte na to, aby se Mickeymu nic nestalo. Některé předměty můžete aktivovat kliknutím na ně. Jiné předměty musíte chytit a pustit. Celkem máte omezený počet šesti životů. Ostrov není tak úplně opuštěný, jak si původně Mickey myslel.

 
83%
Hra - Mickey Pack
Video se načítá

Mickey Mouse vede svůj vlastní kabaret. Vůbec to ale není jednoduchá práce. Návštěvníci musejí být šťastní, aby váš kabaret prosperoval. Aby byli šťastní, musíte je rychle obsluhovat. Každý zákazník má barevnou záři, která vyjadřuje jeho aktuální spokojenost s vašimi službami. Vlevo se zobrazuje ukazatel celkové spokojenosti všech zákazníků.

 
76%
Hra - Mickey Mouse - Tool Shed
Video se načítá

Všichni jistě znáte myšák jménem Mickey a jeho pejska Pluta. V této hře si Mickey Mouse zahraje na stavitele a vytvoří cestu pro krmení pro Pluta. K dispozici dostanete různé potrubí a vaším úkolem bude sestavit ho tak, aby dopravilo jídlo do Plutovy misky. Dokážete si poradit s touto logickou hrou?

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
74%
Hra - Puzzle Mania Mickey Mouse
Video se načítá

Rádi skládáte puzzle? Milujete svět Disney postaviček a obzvlášť Mickey Mouse? Pak jste na správném místě, u té pravé hry. Upravujte dílky přesně tak, jak jsou na zašedlém obrázku v rámečku. Použijte k tomu myš. Klikněte na dílek, abyste změnili jeho směr. Dokážete umisťovat dílky úplně přesně na svá místa?

 
72%
Hra - Boutique Character Color Plate
Video se načítá

Vymaľujte si vaše obľúbené kreslené postavičky z filmov a seriálov. Medzi nimi sú napríklad Tom a Jerry, Dora a hello Kitty. Príjemnú zábavu.

 
72%
Hra - Hidden Alphabets - Mickey Mouse
Video se načítá

Myšák Mickey vás požádal, abyste nasadili svoje pozorovatelské schopnosti a pomohli mu najít skrytá písmenka, která se schovala na jeho obrázku. Neklikejte zběsile a neorganizovaně, jinak se vám budou odečítat body za špatné kliknutí. Hra obsahuje několik na sebe navazujících úrovní. Budete se muset snažit!

 
71%
Hra - Mickey Run 2
Video se načítá

Pokus se překonat všechny překážky, což obnáší hlavně přeskakování mezer v zemi. Dokážete si poradit také se sbíráním klíčů?

 
71%
Hra - Mickey Bubble Adventure 2
Video se načítá

Pojďte se pobavit s Mickey Mousem a pomozte mu nasbírat všechny obrázky jeho přátel. To je jediná cesta, která vede do dalšího kola. Když potkáte nepřátele můžete se jim vyhnout nebo je raději postřílet.

 
71%
Hra - Christmas Day Mickeys
Video se načítá

Krásné obrázky s Mickey Mousem najdete ve hře Christmas Day Mickeys. Cílem je hledat na nich malé zákusky a laskominy, které musíte sbírat. Jakmile se Vám podaří je všechny najít, můžete postoupit do dalšího kola.

 
71%
Hra - Mickey Mouse Memory Game
Video se načítá

Oblíbený myšák z dílny Disney se jmenuje Mickey a právě vás zve na další báječné dobrodružství. Společně budete vyhledávat a vybírat dva stejné čtverečky se obrázkem Mickeyho. Abyste postoupili do další úrovně, musíte k sobě úspěšně přiřadit všechny dvojice. Každá další úroveň je obtížnější! Pozor na časový limit!

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)