Bufet

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

93%
Hra - Youda Sushi Chef
Video se načítá

Tuto hru si zamilujete bez ohledu na to, jestli máte nebo nemáte rádi sushi. Opět se z vás stává šéfkuchař a zároveň obsluhujete své zákazníky. Musíte být opravdu rychlí, abyste to všechno stihli. Cílem je vydělat každý den určitou sumu peněz. Každý zákazník má jiné přání, které je zobrazeno v bublině. Vaším úkolem je připravit mu přesně to, co chce.

 
91%
Hra - Cinema Rush
Video se načítá

Chtěly byste mít brigádu nebo práci v občerstvení v kině? V této hře si to budete moct vyzkoušet. Budou k Vám chodit netrpěliví zákazníci, kteří si před začátkem filmu chtějí koupit popkorn, pití nebo hot dog. Když si všechno správně rozvrhnete a stihnete všechny obsloužit dřív než jim dojde trpělivost, určitě vyděláte dost peněz i na nějaké to vylepšení. Nezapomeňte kliknutím vždy probudit kluka v pokladně.

 
90%
Hra - Penguin Food Club
Video se načítá

Otevřete si vlastní rychlé občerstvení pro nenasytné roztomilé tučňáky. V této hře s opravdu pěknou grafikou k Vám budou chotit nedočkaví ptačí zákazníci a Vy jim podle jejich přání budete muset servírovat (co taky jiného) jejich oblíbené ryby. Musíte být ale opravdu rychlé, abyste stíhaly netrpělivé tučňáky usadit, obsloužit a vzít si od nich peníze.

 
89%
Hra - Cake Jam
Video se načítá

Také si myslíš, že není nikdy dost obsluhovacích her? V této hře budeš vařit i obsluhovat hosty v koláčovém království. Tvými zákazníky budou poměrně divné postavy. Myslíš si, že jim dokážeš udělat koláče dle jejich přání?

 
88%
Hra - Winx Burger Shop
Video se načítá

Staňte se prodavačkou ve fast foodu. Obsluhujte zákazníky, co nejrychleji to půjde. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá. Zákazníci chodí celkem rychle a ne každý chce do hamburgeru maso nebo sýr, musíte být pozorní a hbití, jinak přicházíte o zisk. Podaří se vám obsloužit všechny a utržit tak co nejvíce peněz?

 
88%
Hra - Kids Food Shop
Video se načítá

Představte si, že vlastníte svůj vlastní bufet s potravinami, tento zážitek si můžete splnit s hrou Kids Food Shop. Vaším úkolem bude, co nejrychleji zákazníky obsloužit, podat jim jídlo, které si v bublině vyžádají a následně zinkasovat peníze. Toto všechno musíte splnit do časového limitu a získat určitý počet peněz. Pokud se vám to nepodaří, jednoduše prohrajete a budete si muset hru zopakovat.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
87%
Hra - Pizza Pronto
Video se načítá

V této hře se stáváte kuchařem pizzy. Vašim úkolem je uspokojit poptávku Vašich zákazníků. Pomocí kuchařky tvořte ty správné pizzy. Ze začátku budete mít jen dvě, to se však časem navýší.

 
85%
Hra - Spongebob Patty Dash
Video se načítá

Jaké je to mít své vlastní bistro? Zkuste si to na vlastní kůži. Úkolem hry je obsluhovat zákazníky podle jejich požadavků. Připravit housky, usmažit maso a vytvořit chutný hamburger s hranolky a nebo třeba limonádu. čím chutnější jídlo je, tím víc vyděláte. S každým kolem se stupňuje obtížnost a vy musíte obsloužit více a více hladových zákazníků.

 
85%
Hra - Falafel king
Video se načítá

Obsluhujte zákazníky, kteří přišli k Vašemu stánku. Zákazníci jsou velmi vyhládlí. Vezměte tortilu, naplňte ji podle počtu, který je určen a nakonec předejte tortilu zákazníkovi. Nezapomeňte doplňovat zásoby. Také musíte pomocí repelentu zneškodňovat mouchy.

 
83%
Hra - Top That Deux
Video se načítá

Moc pěkná online hra s tématem obsluhy hostů. Tvým úkolem bude připravit pokrmy podle požadavků zákazníků - samozřemě přesně a včas. Snaž se zákazníky udržet v dobré náladě a pracovat opravdu rychle.

 
82%
Hra - The ice cream Parlour
Video se načítá

Ocitáte se v parném slunečném dni. Obsluhujete v malém stánku a snažíte se vydělat na živobití. Proto jste se rozhodi prodávat zmrzlinu. Obsluhujte zákazníky a plňte jim jejich přání.

 
82%
Hra - Burger Chef
Video se načítá

Pojďte si vytvářet vlastní hamburgery! Staňte se šéfkuchařem, který nejraději ze všeho vyrábí hamburgery. Musíte se postarat o veškerá přání vašich zákazníků. Sbírejte ocenění. Objevujte tajné přísady. Při prvním hraním si můžete v menu spustit tréninkovou hru, ve které se naučíte základy (volba Practise).

 
81%
Hra - Burger Restaurant
Video se načítá

Obsluhujte zákazníky a nenechte je dlouho čekat na jejich hamburgery. Chce to rychlost a přesnost. Upečte si housky, usmažte si maso a nezapomeňte na kečup. Také si musíte vzít peníze za nákup.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)