Celebrity

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
98%
Hra - Shakira
Video se načítá

Shakira je slavná zpěvačka. Svůj první hit nazpívala už jako 14letá slečna. Od té doby si získává velkou oblibu po celém světě. Zkus ji obléci v této pěkné dívčí online hře.

 
97%
Hra - Hollywood Fame 2
Video se načítá

Slavné hvězdy mají kolem sebe spoustu lidí, kteří se o ně starají. Vytvoří jim suprový účes, dokonalý make-up a stylové oblečení. Zkuste si i vy, jaké to je být vizážistou takové celebrity jako je Rihanna nebo Hannah Montana nebo další. Není to vždy jednoduché, aby hvězdy zářily. Zkuste je udělat hezčí, než ve skutečnosti jsou.

 
97%
Hra - Wambie
Video se načítá

Namalujte a oblékněte krásnou dívku. Hlavním úkolem je malovat. Začněte u vlasů a probojujte se postupně až k tričku, které můžete lehce pozměnit. Různě míchejte varianty a ničeho se nebojte.

 
93%
Hra - Hannah Montana Real Haircuts
Video se načítá

Hannah Montana je jednou z nejoblíbenějších dívčích zpěvaček současnosti. A pokud i Vám se líbí, nenechte si zaručeně utéctu tuto hru, ve které se na chvilku stanete její kadeřnicí. Tato hra je velmi reálná, můžete ji každá pramen vlasů ostříhat podle své chuti, dokonc zde lze i úplné vyholení vlasů. Dále ji můžete udělat barevný melír a dát do vlasů nějaké ozdoby. Fantazii se meze neklaodu. Zvolte střih jaký se Vám líbí nejvíce.

 
92%
Hra - Jennifer Lopez at the Spa
Video se načítá

Staň se na chvíli maskérkou filmové hvězdy a poznej, kolik práce dá upravit hollywoodskou hvězdu, než se ukáže před kamerou nebo diváky. V této hře si můžeš zkusit upravit slavnou zpěvačku a herečku Jennifer Lopez. Začni s tím, že jí vyčistíš pleť, naneseš všechny potřebné pleťové masky, potom ji nalíčíš, učešeš, vybereš jí třeba kontaktní čočky, ale také jí můžeš dát piercing nebo ji ozdobit tetováním. Pak už jí jen oblečeš, na krk pověsíš pěkný šperk a Jennifer je připravená na svou novou filmovou roli nebo třeba na turné.

 
91%
Hra - Famous Singer Harry Styles Facial
Video se načítá

Ani Harry Styles ze skupiny One Direction není dokonalý a občas potřebuje trochu upravit. Pomož mu s pleťovými maskami a krémy, abys ho pak mohla lehce nalíčit, vybrat mu kontaktní čočky a oblečení. Pak už může Harry na pódium!

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

90%
Hra - Justin and Selena Back Together
Video se načítá

Justin a Selena jsou zase zpátky spolu! Potřebují ale pomoct s oblečením. Pomůžeš jim, aby na rande spolu vypadali skvěle? Nejprve oblečeš Selenu a potom Justina. Nezapomeň ale, že jim to musí slušet a že musí ladit.

 
90%
Hra - Rosie Huntington Make-up
Video se načítá

Anglická modelka a herečka Rosie Huntington-Whiteley proslula svou rolí v posledním dílu filmové trilogie Transformers. Nejvíce jí ale známe z módních přehlídek, kde na molech uchvátila celý svět. V následující hře můžeš upravit Rosiin vzhled za pomoci celé řady změn a nánosu make-upu. Změny záleží pouze na tvém uvážení.

 
90%
Hra - HM Love Mix
Video se načítá

Pěkná superhra s Hannah Montanou (Miley Cyrus). Namíchej svému miláčkovi koktejl lásky. Pomoz Miley namíchat ty nejbáječnější ovocné koktejlíky.

 
90%
Hra - Lady Gaga Celebrity Makeover
Video se načítá

Popovou zpěvačku známou pod pseudonymem Lady Gaga jistě není třeba dlouze představovat. Žádné extravagantní styly jí nejsou cizí. Zaměstnala vás, abyste jí pomohli připravit se na večerní koncert. Dokážete jí nalíčit tak, aby nezklamala své publikum přílišnou obyčejností? Na konci hry si obrázek můžete vytisknout.

 
90%
Hra - Bella a Edward oblíkačka
Video se načítá

Je tu další oblíkačka, tentokrát s Bellou a Edwardem, ve které se opravdu vyřádíte. Tentokrát oblékáte hned dvě postavy a je opravdu z čeho vybírat. Klasicky vybíráte z účesů, oblečení, šperků a dalších doplňků pro oba, mužskou i ženskou postavu. Vaše obrázky se opět můžete pohodlně vytisknou přímo ze hry kliknutím na ikonu tiskárny.

 
89%
Hra - Whitney Houston
Video se načítá

V této hře se stanete profesionálním maskérem jedné z nejslavnějších popových zpěvaček vůbec, Whitney Houston. Vaším cílem bude ji nalíčit na vystoupení, takže tuto nádhernou dámu pěkně zkrášlete. Záleží jen na vás jak bude vypadat na pódiu.

 
88%
Hra - Ariana Grande Real Makeup
Video se načítá

Ariana už měla vystupovat, ale nemá udělaný make-up. Udělejte jí ho za pár minut, aby nezklamala své publikum.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)