Kuchařka

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

97%
Hra - French Baguette
Video se načítá

Hra vhodná pro každého, kdo má v těle alespoň trochu kuchařskou duši. Na začátku prvního kola dostanete soupis ingrediencí, které musíte najít na poličce. Nutná alespoň základní znalost anglického jazyka. V dalších kolech se snažíte připravit bagetu dle ukázaného vzoru. Pokaždé máte časový limit, během kterého musíte vše správně udělat.

 
95%
Hra - Devilish Cooking
Video se načítá

Vyber si, jestli budeš hrát za andílka nebo za ďáblici. Pak uvař jídlo podle kuchařky. A nakonec už nezbývá nic jiného než jídlo začarovat na svou stranu, když se ta druhá nedívá. Musíš si dávat opravdu pozor, kdy budeš čarovat, ať tě druhá slečna nechytí.

 
94%
Hra - Love Chef
Video se načítá

Připrav tu nejlepší večeři, co dokážeš. Budeš nejen připravovat jídlo, ale i zdobit stůl, a to všechno kvůli přítelovi Alanovi, pro kterého Alyssa večeři vaří. Dokážeš to co nejlépe?

 
93%
Hra - Sářina lekce vaření  - pečené kuře
Video se načítá

Upečte si se Sarou chutné jídlo, tentokrát to bude pečené kuře. Stačí postupovat, podle jejího instrukcí a určitě se vám podaří. Příjemnou zábavu.

 
93%
Hra - Brownies
Video se načítá

Vyzkoušej si připravu opravdové lahůdky. Dostaneš příležitost udělat chutné brownies! Nejprve si klidně přečti recept, který je kompletně zpracován v angličtině. Po začátku hry dostaneš jednoduché pokyny, s nimiž si musíš poradit v předem stanoveném časovém limitu. Postupně ti budou přibývat potřebné předměty.

 
93%
Hra - Red Velvet Cake
Video se načítá

Chceš se pobavit a ještě se naučit upéct koláč? Tak rozhodně vyzkoušej tuto hru! Úkolem je připravit koláč přesně podle návodu, ale neboj se, jednotlivé kroky postupu se ti objevují formou obrázků na obrazovce. Musíš jen přesně podle nic vybrat a najít v kuchyni suroviny, a pak s nimi podle návodu pracovat. Ale dávej pozor i na maličkosti, mléko musíš třeba nejdříve otevřít, než-li ho někam začneš lít. Projdi všemi koly kurzu vaření a naučíš se nejen koláč upéct, ale také ho pěkně nazdobit.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
92%
Hra - Barbie Burgers
Video se načítá

Víte jak se připravují pravé hamburgery? V této hře si to budete moct pod vedením panenky Barbie vyzkoušet. Postupujte přesně podle pokynů a zksute co nejdokonalej splnit všechny dílčí úkoly, aby byly burgery jak se patří. Krájejte zeleninu, opékejte mase a všechno dejte hezky dohromady. Dobrou chuť :)

 
92%
Hra - Sara's Cooking Class - Pinata Cookies
Video se načítá

Učitelka vaření Sára je opět tady, aby Vás tentokrát naučila velice zajímavý recept na výrobu speciálních "pinata" sušenek. Tento hravý barevný dezert se naučíte připravovat od úplných základů, kdy bude třeba smíchat základní ingredience do těsta. Části těsta pak musíte obarvit potravinářskými barvičkami, všechno nechat vychladit, vykrájet konečný tvar sušenek a po upečení je naplnit lentilkami. Když budete postupovat přesně podle návodu, určitě se Vám sušenky podaří :)

 
91%
Hra - Family Restaurant
Video se načítá

Obsluhujte zákazníky. V této hře je Vašim úkolem tvořit jídlo pro zákazníky s co největší přesností. Je to jen na Vás, na kolik procent to zvládnete a kolik peněz za to dostanete. Ničeho se nebojte a pusťte se do hry.

 
90%
Hra - Hot Berry Pie
Video se načítá

Máte chuť na dezert? Upečte si i vy chutný lehký dezert, s hrou Hot Berry Pie. Koláč je nutné udělat od základů a to v určitém časovém limitu. Pokud to nestihnete, kolo budete muset opakovat. Myslíte si, že jste dobrá a rychlá kuchařka?

 
90%
Hra - Sářina lekce vaření - cukrová lízátka
Video se načítá

Pro všechny milovnice vaření a sladkostí je tady bezvadná hra, ve které se naučíte vyrábět domácí cukrová lízátka. Jednotlivými částmi přípravy vás provede skvělá učitelka vaření Sára, kterou už určitě znáte :) Tak se do toho co nejdřív pusťte.

 
90%
Hra - Beef Noodle Bowl
Video se načítá

Hra pro všechny menší i větší kuchařky. Vaším úkolem bude nejprve nakoupit všechno potřebné zboží v obchodě. Až vyberete suroviny, dáte se do přípravy hovězího masa s nudlemi. Nejprve všechno musíte podle vzoru nakrájet a poté se již můžete vrhnout na samotné vaření. Dokážete připravit chutné jídlo?

 
90%
Hra - Truffles
Video se načítá

Barbie miluje vaření a pečení. Je opravdovým expertem v přípravě náročných a dobře vypadajících sladkostí. V dnešním receptu ti předvede opravdovou lahůdku - lanýžové kuličky.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)