Winx

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

98%
Hra - Winx Pixie Clone Capture
Video se načítá

Malé kouzelné potvůrky se rozutekly. Pomozte vílám Winx, aby pochytaly všechny uprchlé mrňousky. Zachytávejte je do magických bublinek, které budete vytvářet kouzelnickou hůlkou. Máte časový limit dvě minuty, kolik dokážete pochytat létajících vil? Dávejte pozor a můžete sebrat i bonusy, např. hodiny na zvýšení časového limitu.

 
93%
Hra - Winx Club Mermaid Layla
Video se načítá

Malá mořská víla Winx je tou nejpůvabnější dívkou na mořském dnu. Zahrejte si s ní tuto suprovou hru, ve kterém se stanete právě mořskou pannou. Plujte po mořském dnu. Sbírejte diamanty z lastur. Pozor si jen dávejte na zákeřné ryby a jiné mořské příšerky, které se snaží mladou vílu zpomalit a ubrat jí život.

 
91%
Hra - Stella Facial Makeover Winx Club
Video se načítá

Stella patří do klubu Winx a potřebuje, aby každý den vypadala perfektně. To vyžaduje velkou dávku času a také různé přípravky. V následující hře si Stellu vezmeš na starost a musíš z ní opět udělat krasavici. Hra ti připraví kompletně veškeré přípravky, díky nimž bude Stella po chvíli vypadat opravdu kouzelně.

 
88%
Hra - Flora Hair and Facial
Video se načítá

Floru už nudí její původní vzhled, a tak by chtěla od tebe pomoct se změnou. Uděláš jí celkový makeover? Vybereš jí make-up, šaty, účes a doplňky, aby vypadala lépe než předtím? Kromě toho se budeš starat o její pleť a vlasy. Příjemnou zábavu.

 
88%
Hra - Winx Burger Shop
Video se načítá

Staňte se prodavačkou ve fast foodu. Obsluhujte zákazníky, co nejrychleji to půjde. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá. Zákazníci chodí celkem rychle a ne každý chce do hamburgeru maso nebo sýr, musíte být pozorní a hbití, jinak přicházíte o zisk. Podaří se vám obsloužit všechny a utržit tak co nejvíce peněz?

 
88%
Hra - Winx Club omalovánka
Video se načítá

Vybarvěte si své neoblíbenější víly z kresleného seriálu, který máte tak rády! Zapojte fantazii a vybarvěte je podle vašich snů. Potom se už můžete pouze kochat jejich krásou.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
87%
Hra - Winx Girl Magic Accident
Video se načítá

Stella se zranila a proto utíkala do nemocnice. Podejte jí první pomoc, aby se cítila lépe. Zbavte ji špinavých šatů a vyberte její nové, v nichž bude vypadat lépe.

 
87%
Hra - Miniwinx Dollhouse
Video se načítá

Malé víly Winx už mají vlstní dům a vy teď máte jedinečnou možnost předělat ho podle vlastních představ. Čeká na vás několik vílích slečen, které můžete dát do různých místností, přestavět jim krásné ložnice, nebo změnit koupelnu. Kde která bude bydlet? Nebo se právě sešly v jednom větším pokoji a plánují nějakou novou zajímavou akci? ;)

 
86%
Hra - Bloom Girl Bathroom
Video se načítá

Takovou malou svatyní každé slečny je jistě její koupelna. V této hře můžete zařídit koupelnu pro víly ze seriálu Winx. Je jen na Vás, jaké umyvadlo, zrcadlo, sprchový kout, kobereček, vanu i barbu podlahy a stěn vyberete. Nakonec si zvolte i některou z víl, co se budou právě koupat ve vaně ;)

 
86%
Hra - Winx Club Just Bloom
Video se načítá

Bloom ze seriálu seriálu Winx je tady na super obrázcích, které si můžete poskládat v těchto opravdu povedených puzzle. Zvolte si podle sebe, kolik dílků chcete a na jakou obtížnost si tedy troufnete i jaký tvar dílků vám bude nejvíce vyhovovat.

 
85%
Hra - Winx Club Musa Season 5 Outfits
Video se načítá

Musa se chystá na piknik a potřebovala by vybrat krásné oblečení a doplňky. Poradíte jí, aby se v novém outfitu cítila příjemně? Nezapomeňte ani na svěží make-up.

 
85%
Hra - Winx Club 3D Puzzle
Video se načítá

Slož si puzzle a získej tak hezké obrázky Winx Club! Skládáš pomocí vyměňování kousků. Jakmile dostaneš nějaký kousek na správné místo, už s ním nejde hnout. Pomoci ti může otazník, na který když klikneš, tak se na chvilku objeví složený obrázek.

 
85%
Hra - Hallowinx Dress Up
Video se načítá

Jedna z víl Winx dostala pozvánku na Halloween, a tak se na něj teď potřebuje pořádně obléknout. Půjde za čarodějnici, jenom ještě neví, jaké přesně šaty nebo topy a sukně si vezme. A nesmí zapomenout ani na čarodějnický klobouk!

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)