Medvídek Pú

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
86%
Hra - Winnie The Pooh Doctor
Video se načítá

Medvídek Pú se poranil a nyní potřebuje vaši pomoc při ošetření. Pomůžete mu, aby se cítil lépe?

 
85%
Hra - Winnie The Pooh Online Coloring Page
Video se načítá

Máte rádi medvídka Pú? Tak v tom případě si vyzkoušejte, tuto zajímavou omalovánku, kde si ho společně s kamarády můžete vybarvit. Příjemnou zábavu.

 
82%
Hra - Pooh Word Match
Video se načítá

Zahrajte si hru Pooh Word Match pro nejmenší, kde si procvičíte znalosti několika základních anglických slovíček společně s pár postavičkami z pohádky Medvídek Pú. S pomocí trpělivého tygra, pana Sovy a pana Králíka se naučíte daná slovíčka nejenom správně anglicky přečíst, ale dokonce i vyspelovat.

 
80%
Hra - Pooh Big Show
Video se načítá

Světoznámý medvídek Pů a jeho milovaný med! Medvídka Pů má každá rád. Tento milý a veselý medvídek musí s tvou pomocí přenášet džbánky s medem z jednoho místa na místo vyznačené a musí to stihnout dříve, než jej uvidí Kryštůfek Robin! Cestu mu napovídá králík a cestu znepříjemňují rozčílené včeličky. Pomůžeš medvídkovi s jeho úkolem?

 
79%
Hra - Pooh Jigsaw 7
Video se načítá

Je tu klasická hra Puzzle, kterou znají malí i velcí. Vaším úkolem je prohlédnout si předlohu a pokusit se složit obrázek z mnoha malých dílů, které do sebe zapadají, a to v co nejkratším možném čase. Na své si přijdou zejména milovníci medvídka Pů a celé jeho party přátel. Skládejte a bavte se, buďte nejrychlejší!

 
75%
Hra - Winnie pexeso
Video se načítá

Máš ráda pexeso? Pokud ano, určitě si oblíbíš i tuto bezva hru. Pexeso se hraje jednoduše. Otáčíš jednotlivé obrázky a hledáš vždy dva stejné. Ukaž jakou máš paměť.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

73%
Hra - Medvídek Pů omalovánka
Video se načítá

Některé omalovánky jsou jednoduché, jiné složité. Tato fešná vymalovánka je něco mezi. Každopádně je hezky udělaná a bude se ti líbit. Zkus vymalovat medvídka Pů a jeho kamarádky na obrázku.

 
72%
Hra - Boutique Character Color Plate
Video se načítá

Vymaľujte si vaše obľúbené kreslené postavičky z filmov a seriálov. Medzi nimi sú napríklad Tom a Jerry, Dora a hello Kitty. Príjemnú zábavu.

 
70%
Hra - Pooh the Rabbit Gard
Video se načítá

Mrkvička je výborná pro dobrý zrak. Když budete jíst mrkve nebudete muset nosit dioptrické brýle. A toto králíci dobře vědí a mrkev jí téměř pořád. Vy musíte našemu králíčkovi pomoct mrkve pochytat, ale pozor na zákeřné okurky a kukuřice, které se pletou mezi mrkev. Zelenina je sice všechna důležitá, ale pro našho králíčka je podstatná pouze mrkev.

 
70%
Hra - The Pooh Shadow
Video se načítá

Hra pro mladší děti s medvídkem Pú. Vaším úkolemu v této hře bude najít stín medvídka Pú a jeho kamarádů. Napoprvé si můžete spustit tréninkovou hru (Practice). Až poznáte ovládání a principy hry, můžete spustit samotnou hru (Play the Game). Nebudete hledat pouze stíny postav, ale i dalších věcí, jako třeba ředkvička nebo květina.

 
65%
Hra - Pooh Puzzle
Video se načítá

Pojďte si hrát s medvídkem Pú. Právě se mu rozsypal obrázek, na kterém je se svými kamarády. Dokážete obrázek znovu sestavit, aby si ho Pú mohl pověsit na stěnu? Pokud budete potřebovat inspiraci, stačí zmáčknout Show Picture a objeví se vám původní obraz. Pokud si nebudete vědět rady, můžete zmáčknout Show Hint a dostane malou nápovědu.

 
63%
Hra - Winnie the Pooh Ball
Video se načítá

Tato hra je určena pro nejmenší hráče, kteří se rádi učí písmenka a chtějí se přiučit i začátečnickou angličtinu. Baví vaše dítě méďa Pů? V této hře létá s balónkem a sbírá písmenka,ze kterých se skládají slova, ty poté vysloví správně. Nad slovem je vždy obrázek, aby dítě vědělo, co dané slovo znamená.

 
60%
Hra - Medvídek Pů oblíkačka
Video se načítá

Medvídek Pů je velmi rozkošný. Obleč ho v této báječné oblíkačce, aby se nám tu neproducíroval v nedbalkách :). Vyber správné oblečení a skvěle se bav.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)