Taneční

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
91%
Hra - High School Cheerleader
Video se načítá

Hra High School Cheerleader je výbornou kombinací postřehové a taneční hry. Vyber si postavu, která ti je sympatická, kopíruj pohyby kapitánky týmu roztleskávaček a zaujmi přihlížející publikum! Vystačí ti k tomu šipky na klávesnici, díky kterým zažiješ skvělou zábavu a třeba se i naučíš vynikající taneční sestavu!

 
88%
Hra - Totally Spies Dance
Video se načítá

Totally Spies - Špiónky je animovaný akční seriál. Tato hra bude seriálem inspirována. Pojďte si se špionkami zatančit! Ve hře jsou dvě série tanečních kroků. Vaším úkolem bude zmáčknout správně tlačítka. Pokud nějaké netrefíte, tak spadnete. Jakmile se stane, že spadnou všechny tři špionky, opona se zatáhne a vy prohrajete.

 
86%
Hra - World tour dancing
Video se načítá

Myslíte si, že byste se mohli stát členem skupiny Michaela Jacksona? Ověřte si to a opakujte kombinace jako král popela. Vaše taneční kroky se budou odrážet od správných kombinací šipek. Příjemnou zábavu.

 
83%
Hra - Jungle Jiggy
Video se načítá

Jungle Jiggy je hra, v níž si zatančíte s opičkou na různé druhy hudebních stylů. Postupně vám budou chodit šipky, pokud se bude nacházet ve čtverečku stisknete ji. Pokud uděláte správné kroky můžete stisknout mezerník, kterým si kroky usnadníte.

 
83%
Hra - Taz's Dance Fever
Video se načítá

Teze můžeš znát ze seriálu jako tasmánského čerta. Jeho úkolem je tancovat na diskotéce co nejlépe, aby se to líbilo DJovi Tweetymu. Ten je velmi náročný, musíš zvládat devět různých tanečních figur. Každá z nich je znázorněna jedním číslem. Ideální je mačkat klávesu ve chvíli, kdy se šipka nachází v zelené zóně.

 
81%
Hra - Monster High Dance Off
Video se načítá

Vyber si jednu slečnu z Monster High a ukaž všem, že se umíš správně hýbat do rytmu!

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

79%
Hra - Dance Match
Video se načítá

Pokud si myslíte, že máte dobrou paměť a chcete potrápit své mozkové buňky, vyzkoušejte tuhle originální hru, ve které se dostáváte na taneční parket. Budete si muset zapamatovat postavení několika tanečníků a později ho zopakovat ve stejném pořadí. Není to tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát.

 
78%
Hra - Tanec s Barbie
Video se načítá

Tancuj s Barbie, to to je doslovný překlad této krásné on-line hry pro dívky. Vyber si druh hudby, parket a napodobuj to, co ti Barbie nejprve ukáže. Buď trpělivá. Potlesk a pozornost na parketě tě potom určitě nemine.

 
77%
Hra - Dancing Queen
Video se načítá

Ukažte, že jste taneční královna! Touto hrou se musítě doslova protancovat. Pokud se hned necítíte na celou hru a chcete si osahat ovládání, můžete si spustit trénink (Practice). Až si spustíte samotnou hru, můžete si zvolit ze dvou úrovní obtížnosti - Beginner (začátečník) a Expert. Na výběr máte také několik míst, kde předvedete své umění.

 
76%
Hra - Princess Ariel In The Night Club
Video se načítá

Ariel je už dospělá a proto se rozhodla, že se půjde zabavit do nočního klubu. K tomu však potřebuje vhodné oblečení, aby ji vyhazovač pustil dovnitř a mohla tak potkat svou lásku. Pomozte jí!

 
76%
Hra - Dance Studio Hip Hop
Video se načítá

Oblečte tanečnici připravte zákulisí a pomozte jí předvést nejlepší taneční výkon v Hip Hope. Nahrajete s ní nejvíce bodů?

 
76%
Hra - Strawberry Shortcake Dance
Video se načítá

Tancování je zábava. V této hře budete napodobovat holčičku Jahůdku, která vám předvádí různé taneční prvky. Vaším úkolem bude ji napodobovat. Musíte si přesně zapamatovat předvedenou sekvenci a až budete na řadě, tak ji zopakujte. Jak dlouho dokážete s Jahůdkou držet krok? Zvládnete ji následovat alespoň pět kol?

 
75%
Hra - Dancing Pony
Video se načítá

I poníci můžou tancovat, a že jim to jde skvěle! Přepínej písničky, měň styl pódia a hlavně přidávej nebo ubírej poníky a uč je různé taneční sestavy! Když uděláš sestavu ze čtyř různých tanečních figur, zobrazí se ti tlačítko, které ti přehraje celý tanec!

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)