Tom a Jerry

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

85%
Hra - Jerry's Dinner
Video se načítá

Jerry si otevřel restauraci a potřebuje vaši pomoc. Vaším úkolem je usadit hosty, vyprosit objednávky, přinést jim ji a samozřejmě vzít peníze. Za každou úroveň, musíte nasbírat několik peněz. Pokud se vám to nepodaří, prohráváte. Během obsluhování musíte byt také rychlý, protože pokud nebudete zákazníci se rozzlobí a odejdou.

 
85%
Hra - Tom and Jerry
Video se načítá

Oblíbená pohádková dvojice Tom a Jerry jsou tady. Čeká Vás spousta záavy s rouro oblíbenou dvojicí. Nejdříve si musíte vybrat, za kterou postavičku budete hrát, Tom nebo Jerry. Zvolíte-li si malého myšáka, budete krást sýr z lednice. Ale nesmí Vás rychlý Tom při tom nachytat. Bude-li Vaším výběrem Tom, čeká Vás jiný úkol. Sestřelovat myšáky kradoucí dobroty různého druhu. Budete potřebovat dostatek dobrých nápadů, jak svého protivníka obelstít.

 
80%
Hra - Jerry Escape
Video se načítá

Zahrajte si tuto postřehovku, ve které budete hrát za známé kreslené postavičky z televize Toma a Jerryho. Sbírejte sýry, snažte se navádět Toma do překážek, sbírejte pánve a kladiva, kterým ho pokaždé udeří. Podaří se vám nahrát nejlepší skóre?

 
80%
Hra - Toms Trapomatic
Video se načítá

Tom a Jerry jsou známé animované postavičky. Tom se snaží chytat Jerryho, ale většinou se mu to vůbec nedaří. Vaším úkolem bude pomoci mu v jeho snažení. Vyberte si jednu z místností, v níž budete chytat (kuchyně, obývací pokoj). Tom chce položit past na myš a vy mu musíte pomoct vybrat nejvhodnější místo.

 
79%
Hra - Tom And Jerry Killer
Video se načítá

Zábavu si užijete v této postřehovce, ve které budete hrát za Toma nebo Jerryho. Hra je trošku jiná, protože každá postava má jiný úkol, takže to jsou 2 hry. Za Jerryho budete vykrádat lednici s jídlem a házet ho dolů svému parťákovi. Za toma budete sestřelovat Jerryho a jeho parťáka z prádelní šňůry.

 
79%
Hra - Tom and Jerry Ice Jump
Video se načítá

V této hře budete pomáhat malému myšákovi Jerrymu přeskákat po ledových kusech, co nejdále to jen půjde. Nebude to tak lehké, jak vypadá. Tahem myši nastavte úhel, sílu a kliknutím skočíte. Pomůžete Jerrymu se dostat až na druhou stranu a vyhnout se všem nástrahám?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
77%
Hra - Tom and Jerry in Super Cheese Bounce!
Video se načítá

Tom and Jerry in Super Cheese Bounce! Princip této hry je velmi jednoduchý a to za pomoci Jerryho přenést sýry do kolečka. Za každý odraz dostanete body, které se vám neustále počítají. Překážet vám v tom bude Tom, který vám bude házet například pánev nebo jiné předměty, kterým se budete muset vyhnout.

 
76%
Hra - Jerry Steal Cheese
Video se načítá

Kocour Tom a myšák Jerry jsou nerozlučná animovaná dvojice. Tváří se jako nepřátelé na život a na smrt, ale v podstatě jeden bez druhého nemůžou být. Tom se vždy pokouší vymyslet nějaký fígl, aby mohl Jerryho chytit, ale pokaždé jeho plány selžou. Tentokrát se ho pokusí nachytat na chutný kousek sýra. Dokážete Jerrymu pomoci s útěkem?

 
74%
Hra - Jerry Way
Video se načítá

Ve hře Jerry Way musíte pomoci Jerrymu s překonáním velkých skoků. Hlavním cílem je sbírání ovoce, které všude kolem.

 
73%
Hra - Jerry Dress-Up
Video se načítá

Znáte super kreslený seriál Tom a Jerry, kde spolu neustále soupeří kocour Tom s roztomilým myšákem Jerrym? V této hře se ujmete právě Jerryho, abyste mu podle vlastní fantazie vybraly to nejlepší oblečení, boty i doplňky. Jerryho jste učitě zvyklé vídat bez lidských šatů, jak ale bude vypadat oblečený?

 
73%
Hra - Tom And Jerry Halloween Run
Video se načítá

Tom a Jerry. Všemi známá a milovaná dvojka. Kočka s myší, kteří se neustále nahánějí a dělají si samé naschvály. Není jednoduché, aby se malá myška vždy ubránila před všudypřítomnou a obratnou kočkou. Vžijte se do role malého Jerryho a utečte kocourovi Tomovi. Po cestě na Vás budoou číhat různé nástrahy. Pozor nespadněte z cesty.

 
72%
Hra - Boutique Character Color Plate
Video se načítá

Vymaľujte si vaše obľúbené kreslené postavičky z filmov a seriálov. Medzi nimi sú napríklad Tom a Jerry, Dora a hello Kitty. Príjemnú zábavu.

 
71%
Hra - Tom And Jerry Halloween Ghost
Video se načítá

Pomozte Jerrymu s překonáním všech překážek, které se mu na trati postaví. Duchy můžete proběhnout, mezery přeskočit a ve vzduchu se samozřejmě snažte chytit sýr.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)