Puzzle

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
89%
Hra - Simpsons Jigsaw
Video se načítá

Skvěle zpracované puzzle s námětem Simpsonovi. Na výběr máš ze čtyř obtížností, přičemž ta nejlehčí je opravdu jednoduchá a ta nejtěžší je opravdu těžká. Je to jen na tobě. Jak rychle zvládneš puzzle složit?

 
86%
Hra - Patchworkz
Video se načítá

Slož obrazec dohromady! Postupně to bude těžší a těžší. Čím rychleji se ti to povede, tím více bodů dostaneš.

 
86%
Hra - Winx Club Just Bloom
Video se načítá

Bloom ze seriálu seriálu Winx je tady na super obrázcích, které si můžete poskládat v těchto opravdu povedených puzzle. Zvolte si podle sebe, kolik dílků chcete a na jakou obtížnost si tedy troufnete i jaký tvar dílků vám bude nejvíce vyhovovat.

 
86%
Hra - Nový měsíc
Video se načítá

Vítejte v továrně na výrobu puzzlí. Vaším úkolem bude vybrat motiv puzzle, počet dílků na šířku a na výšku. Až budete mít vybráno, dejte se do zkušebního sestavování, abyste viděli, jak výsledné puzzle vypadá a zda obsahuje všechny součástky. Ústředním tématem je tentokrát sága Twilight a její díl Nový měsíc.

 
85%
Hra - Winx Club 3D Puzzle
Video se načítá

Slož si puzzle a získej tak hezké obrázky Winx Club! Skládáš pomocí vyměňování kousků. Jakmile dostaneš nějaký kousek na správné místo, už s ním nejde hnout. Pomoci ti může otazník, na který když klikneš, tak se na chvilku objeví složený obrázek.

 
85%
Hra - Layla Girl Puzzle
Video se načítá

Zahrajte si puzzle se svojí oblíbenou Laylou! Hra je naprosto jednoduchá, používáte pouze myš a díly vždy sedí, nemusíte je otáčet. Máte na výběr od velkých až po malé puzzle, nejméně 12 a nejvíce 99 puzzlí. Přejeme vám příjemnou zábavu!

 
4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

85%
Hra - Winx Club Just Layla
Video se načítá

Máme tu pro vás puzzle s vaší oblíbenou Winx Laylaou. Hra má na výběr z 11 obrázků, které si můžete skládat, jak dlouho chcete, protože nejste vůbec omezeni časem. Když vám puzzle přijdou moc lehké, tak vlevo máte panel, na kterém si můžete nastavit velikost a tvar puzzlí. Doporučujeme dávat první na 12 a druhé číslo na 8, ani nezkoušejte dávat 36 na obou, protože jsou velmi malé a je to i nepřehledné. Podaří se vám Poskládat všechny?

 
85%
Hra - Lady Gaga Puzzle
Video se načítá

Her s tematikou Lady Gaga se na našich webových stránek hned několik. Tentokrát si se světoznámou zpěvačkou můžete složit několik puzzlí. Na výběr máte ze sedmi různých obrázků. Až si vyberete obrázek, dejte Start Puzzle a začíná se vám počítat čas. Dokážete poskládat všechny maličké dílky zleva doprava?

 
84%
Hra - Shape Fold Animals
Video se načítá

Složte si další skládanku v této oblíbené hře. Budete skládat zvířátka tak se pořádně snažte. Dokážete je všechny poskládat?

 
83%
Hra - Frozen Jigsaw Puzzle
Video se načítá

Poskládejte si puzzle se známou kreslenou princeznou. vyberte si jeden obrázek a můžete skládat.

 
81%
Hra - Pixel Patch
Video se načítá

Ve hře Pixel Patch bude vaším úkolem vytváření obrázků z pixelů. Na výběr máte ze dvou obtížností - lehké (play easy) a těžké (play hard). Pohybujte součástkami zprava doleva a tím vytvářejte obrázky. Na každé úrovni obtížnosti si můžete vybrat z několika levelů. Dokážete sestavit všechny obrázky správně?

 
80%
Hra - Mermaid Barbie Mix-Up
Video se načítá

Skvělá hra s Barbie, ve které budete muset poskládat každý obrázek. Jednotlivé díly jsou rozházené, a vy je musíte poskládat v jeden obrázek. Když si nebudete vědět rady, tak se můžete podívat na nápovědu.

 
80%
Hra - Winx Club Just Flora
Video se načítá

Zahrajte si skvělou hru, kde skládáte puzzle podle obrázků. Můžete si i zvolit obtížnost řešeného obrázku. Můžete tak mít třeba jen 6 velkých dílků puzzle nebo 50 maličkých.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)