Myška

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
98%
Hra - Sýrový svět
Video se načítá

Sýrový svět je další logická adventura, ve které budete muset pomoci malé myšce získat její vysněný sýr. Sýr je však vždy schovaný a vy musíte vyřešit logické úkoly v každé úrovni, díky kterým sýr získáte. Hra obsahuje několik odlišných herních míst a více než 30 úrovní.

Zde si stáhni mobilní verzi hry Sýrový svět.

 
88%
Hra - Mouse House
Video se načítá

V logické bude vaším hlavním úkolem nakrmit malou myšku. Zní to jednoduše, ale věřte, že tomu tak není. Klikněte na spící kočku, která sýr upustí a pak už jen musíte dovézt sýr až k myši. Klikejte na předměty, které zmizí, můžete je i obnovit. Po cestě byste měli vysbírat zlaté hvězdičky. Pomůžete myšičce se nakrmit?

 
87%
Hra - Mouscedes King's Luxurious Spa Day
Video se načítá

Pomozte šedé nevýrazné myšce s přeměnou na krásku a použijte k tomu různé masky a aplikace. Použijte i make-up a krásné oblečení, které najdete v jejím šatníku. Příjemnou zábavu.

 
87%
Hra - Transformice
Video se načítá

Zahrajte si populární hru s myškami, ve které bude váš úkol získat žlutý sýr a dovést ho zpět do domečku. Pokud se vám to nepodaří nezoufejte, své štěstí můžete zkusit v následující úrovni. V mnoha případech vám bude pomáhat i šaman.

 
87%
Hra - Cheese Barn
Video se načítá

Máme tu pro vás logickou hru, v hlavní roli s malou myší co hledá sýr. Vaším úkolem jí bude pomoct vyčistit prostor tak, aby se vždy k němu dostala a pochutnala si. Pozor na klece, nádoby s vínem (rozbíjí se) a kanystr s benzínem (vybuchuje). Podaří se vám jí dovézt až na konec?

 
87%
Hra - Cheese Barn Levels Pack
Video se načítá

Pokračování zábavné hry Cheese Barn je zde. V tomto díle na vás čekají nové úrovně a nové překážky. Ty musíte překonat, abyste se v pořádku dostali až k vytouženému sýru. Uvažujte logicky a poskládejte si nejlepší cestu.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

86%
Hra - Cats vs mice
Video se načítá

Boje mezi kočkami a myšmi se táhnou již dlouhé věky. Kočky se snaží myši vyhubit, zatímco myši se vesele rozmnožují. V této hře se postavíte na stranu koček a budete vysílat kočičí vojáky do nepřátelských budov. Máte k dispozici různě vycvičené vojáky, každý druh umí něco jiného, takže se pokuste je vhodně nakombinovat.

 
84%
Hra - Journey of the Mouse
Video se načítá

Ve hře Journey of the Mouse hrajete za malou laboratorní myšku, která se snaží proběhnou všechna možná bludiště. V každém z nich si musíte dát pozor na spoustu nástrah jako ozubená kolečka, kočka, díry nebo třeba pastičky na myši. Každá z těchto překážek má specifický způsob, jak se dá překonat. Pro ukončení úrovně je potřeba dostat se k velkému sýru. Také vám pomůže sbírat další malé jídlo, díky kterému si pak můžete kupovat vylepšení. Pomož myšce vyhrát ve všech úrovních!

 
80%
Hra - Ratatouille Dinneris Served
Video se načítá

Ratatouille Dinner Served, je hra při které se musíte skutečně snažit. Vaším úkolem je obsluhovat zákazníky a to, co nejrychleji. Pokud nebudete dost rychlí, nebudete vydělávat dost peněz, vaši restauraci prostě zavřou. Buďte rychlí a překvapte šéfkuchaře, který na vás dohlíží.

 
79%
Hra - Rats Away
Video se načítá

Pokuste se v každém kole zničit všechny krysy v této skvělé logické hře. Krysy je možné zničit za pomoci pastí na myši ostnaté či jiných nástrah. Krysy budou vždy slepě následovat kousek sýra, takže s ním stačí jen vhodně pohybovat.

 
79%
Hra - Create a Rat
Video se načítá

Udělejte z tohoto obyčejného potkana, krásného a milého domácího miláčka. Oživte ho barvami a motivy, které máte k dispozici.

 
78%
Hra - Flying Cheese
Video se načítá

Dokážete dopravit sýr myšce do tlamičky? Musíte je správně dopravit, takže dobře zamiřte a vysbírejte po cestě také hvězdy.

 
78%
Hra - Mousy vs. Keety
Video se načítá

Zkuste si zahrát tuto oddechovou hru, ve které bude vaším úkolem pomáhat myšákovi. Tento malý nezbeda by si rád dělal co chce, jenže mu v tom brání kocour, který opravdu nemá rád.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)