Hello Kitty

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
88%
Hra - Hello Kitty Beauty Secrets
Video se načítá

Chtěli byste se oblékat ve stylu Hello Kitty? Tak v tom případě byste si měli zahrát hru Hello Kitty Beauty Secrets, kde budete v tomto duchu vybírat modelce kosmetiku, upravovat vlasy, vybírat účes a samozřejmě nesmí chybět ani oblečení a doplňky.

 
88%
Hra - Hello Kitty Room
Video se načítá

Vytvořte si pokojíček snů ve stylu Hello Kitty. Vybírat můžete z mnoha krásných postelí, oken, stolů, křesílek, barevných nástěnných tapet, osvětlení a koberců v růžové barvě. Hotový pokojíček můžete vytisknout pomocí ikony Print v pravém dolním rohu obrazovky. Začínat můžete znovu a znovu a vytvářet nové kombinace.

 
86%
Hra - Hello Kitty House Makeover
Video se načítá

Hello Kitty se dozvěděla, že na nečekají návštěvu přijdou její dvě kamarádky. Pomozte jí s úklidem a výběrem nových barev a doplňků.

 
83%
Hra - Hello Kitty Face Painting
Video se načítá

Hello Kitty se nudí a proto by se chtěla zabavit s barvami na obličej. Pomozte jí s jejím výzdobou, aby vypadala krásně. Bude spokojená s výsledkem?

 
80%
Hra - Hello Kitty And Mom Matching Outfits
Video se načítá

Pomozte mladé hello Kitty a její mamince s proměnou zevnějšku. nejprve se vrhnete na vyčištění tváří a pak na výběr oblečení a doplňků. Budou po proměně vypadat lépe?

 
80%
Hra - Hello Kitty Strawberry Cheese Cake
Video se načítá

Skvělá hra, ve které si budete moci ukuchtit vlastní jahodovo-sýrový koláč. Všechny potřebné ingredience máte k dispozici a stačí je dát do misky a smíchat. Smíchanou směs pak vložíte do trouby a zapečete. Nakonec si ho můžete nazdobit.

 
Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

80%
Hra - Hello Kitty Apples And Bananas Cupcakes
Video se načítá

Kdo nemá rád sladké? V této hře si upečete košíčky s Hello Kitty výzdobou. Napřed ale musíte umíchat těsto, takže všechny ingredience zamícháte v míse. Až bude těsto hotové, tak ho rozlijete do formiček, které potom dáte do trouby. Až je vytáhnete, tak začne zdobení a potom se můžete kochat svým dílem.

 
80%
Hra - Hello Kitty Pexeso 2
Video se načítá

Máte rádi Hello Kitty? Tak to se vám určitě bude líbit toto její povedené pexeso s animovanými a velice roztomilími obrázky jejích přátel. Dokonce si zde můžete vybrat celkem ze tří různě velkých hracích ploch k určení požadované obtížnosti. Ideální hra pro trénink paměti našich nejmenších dětiček :)

 
79%
Hra - Hello Kitty's New Boyfriend
Video se načítá

Hello Kitty má na výběr ze tří partnerů, vaším úkolem je vybrat jednoho z nich a podle jeho stylu ji i obléci. Hra začíná až na rande, kdy musí Hello Kitty partnera získat. Dokážete jí pomoci?

 
78%
Hra - Hello Kitty Veggi Drive
Video se načítá

Parádní hra pro děvčata! Zahrajte si tuto skvělou hru, ve které budete mít za úkol dostat se až k obrázku kočičky Hello Kitty. Po cestě si budete muset dávat pozor na zeleninu a ovoce, které Vám stojí v cestě a do kterého nesmíte nabourat.

 
78%
Hra - Pretty Kitty Dress Up
Video se načítá

Pravý dívčí styl oblékání je dnes stále oblíbený a bude tomu určitě ještě spoustu let. Je to proto, že dominantní růžová barva je mezi dívkami tolik oblíbená. Souhlasíš? V této oblíkačce můžeš dát volnost své fantazii a vytvořit perfektní styl pro dívku.

 
78%
Hra - Hello Kitty vyšívání
Video se načítá

Vyšívejte s Hello Kitty. Nepotřebujete žádnou jehlu, jen myš. Ve hře je na výběr z několika motivů s motivy Hello Kitty, které můžete vyšívat, stačí si jen vybrat. Obrázek můžete vyšívat 17 barevnými bavlnkami. Vyšívá se křížkovým stehem. Je zapotřebí mít přesnou ruku a trefit se do správného políčka, aby se vytvořil správný steh.

 
77%
Hra - Tribal Hello Kitty
Video se načítá

Hello Kitty by chtěla nový kostým, který by si mohla vzít na oslavu a proto potřebuje Vás, abyste jí se šitím a výběrem barev pomohli. Pomůžete jí?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)