Vedení podniku

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
95%
Hra - Goodgame Cafe
Video se načítá

Staňte se majitelkou krásné kavárny. Tentokrát nebudete jen obsluhovat hosty a nosit jim co si objednají, ale budete se starat o celý chod podniku. Musíte jídlo připravovat, objednávat potraviny, samy obsluhovat i najímat personál. Za vydělané peníze pak mžete svou kavárnu zkrášlovat a zdokonalovat. Ta už na nic nečekejte a pojďte si to pořádně užít :)

 
95%
Hra - Goodgame Disco
Video se načítá

Ve hře Goodgame Disco se staneš manažerem jednoho zapadlého diskoklubu. Tvým nesnadným úkolem je povznést slávu klubu a vytvořit z něj nejnavštěvovanější diskotéku v celém kraji.

 
93%
Hra - Molly Go Round
Video se načítá

Nudíte se a nevíte, co s časem? Pomozte Molly a obslužte zákazníky, co nejrychleji. Na starosti budete mít vlastní kadeřnictví, dětskou službu a restauraci. Abyste zákazníky potěšili, musíte být, co nejrychlejší. Hodně štěstí.

 
92%
Hra - Castle Spa
Video se načítá

Vydejte se na lázeňské dobrodružství. Vaším úkolem bude obsluhovat hosty a plnit každé přání, které si vymyslí. Čím rychleji budete úkoly plnit, tím lépe pro vás. Hra obsahuje spoustu úrovní, které musíte plnit postupně. Na každou úroveň dostanete cílovou cifru peněz, kterou musíte nasbírat za každou cenu.

 
92%
Hra - Celebrity Spa
Video se načítá

Vítejte v salónu krásy a odpočinku, kam chodí ty nejzajímavější celebrity. Vaším úkolem bude splnit všechna jejich přání a všem zákaznicím dát masáž, vyčistit jim pleť nebo je doprovodit do relaxačního bazénku. Dejte si pozor, abyste vždy vybrali správnou vůni pěny do koupele, masážního oleje nebo pleťové masky. Když budou zákaznice spokojené, dobře při odchodu zaplatí a Vy budete moct pokračovat do dalšího, ještě náročnějšího, pracovního dne.

 
91%
Hra - Family Restaurant
Video se načítá

Obsluhujte zákazníky. V této hře je Vašim úkolem tvořit jídlo pro zákazníky s co největší přesností. Je to jen na Vás, na kolik procent to zvládnete a kolik peněz za to dostanete. Ničeho se nebojte a pusťte se do hry.

 
Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

90%
Hra - Café Panic
Video se načítá

Práce číšníka není jen taková jednoduchá. V nové hře Café Panic si vyberete za jakou postavu chcete hrát a zkusíte si na 40 dní / levelů jaké to je. Spěchejte aby nikdo dlouho nečekal a vydělejte co nejvíce peněz.

 
89%
Hra - Pet Shop
Video se načítá

Teena se rozhodla, že si otevře obchod s domácími zvířátky. Ve svém obchodě prodává kočky, psi, ptáci, zajíci a mnoho jiných zvířátek a ještě krmiva a léky. Pomoz jí s obsluhou a prodáváním zvířat i ta. Navíc si budeš moci vybrat, jaké zvířátka budeš prodávat.

 
89%
Hra - Bakery House
Video se načítá

Představte si, že byste vlastnili svůj vlastní podnik. Nemyslete si, že je to jednoduché, právě naopak. Vaše role bude spočívat v obsluze zákazníků. Musíte jim splnit to, co si v bublince vyžádají. Musíte být však rychlí protože vaši zákazníci mohou odejít. V každé úrovni musíte získat určitý počet peněz. Tak směle do toho.

 
89%
Hra - Pizza Pronto City
Video se načítá

Virtuální pizzerie Pizza Pronto City je zde a vy máte šanci předvést své podnikatelské schopnosti. Vybudujte prosperující síť podniků, vařte kvalitní jídlo a buďte nejlepší restaurací široko daleko! Rozhodujete o všech činnostech od nákupu prostor pro podnik, přes výběr nábytku, zaměstnanců až po jídelní lístek a ceny.

 
88%
Hra - Samira's Sew Shop
Video se načítá

Pomozte Samaře se stát bohatou podnikatelkou. Má pronajaté prostory, kde má výrobu i obchod. Zadávejte zakázky na šití vaším zákazníkům a pak zboží vystavujte v obchodě. Zvládnete dodat zboží do regálů a včas obsloužit zákazníky?

 
88%
Hra - Bride's Shopping
Video se načítá

Bride 's shopping je hra pro dívky, kde bude vaším prvotním úkolem obsluhovat zákaznice a prodávat jim šaty. Po jejich vstupu do salona, na ně musíte kliknout, díky čemuž v bublině zjistíte, jaké šaty si klientka přeje vidět. Během nákupu si je může vyzkoušet v kabince nebo ihned zakoupit. Každým kolem se úroveň hry ztěžuje proto musíte být rychlé. Zvládnete obsloužit všechny klientky a rozprodat svatební šaty?

 
88%
Hra - Pet Beauty Corner
Video se načítá

Ve hře Pet Beauty Corner vlastníte psí salón. Vaším úkolem je přijímat zákazníky a připravit pejska tak, jak si to přejí majitelé. Požadavky majitele najdete na papíře v levém boku. Když splníte všechny body a doplníte pejska o obojek nebo mašličku, můžete jej vrátit zpět majiteli. Za tuto službu vám zaplatí a vy tak můžete v obchodě zakoupit nové předměty, jako je například fén, či lépe pokrmy pro psa. Každým kolem se úroveň hry zvyšuje proto buďte, co nejrychlejší.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)