Hotel

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

85%
Hra - Jane Hotel Mania
Video se načítá

Staňte se hoteliérem, otevřete si vlastní hotel a vydělávejte. V této hře se musíte nejen dobře postarat o klienty, zajistit jim to nejlepší ubytování, ale v každém kole musíte také dosáhnou určitého výdělku, abyste mohli postoupit dál. Hosté si přejí ubytovat, uklidit pokoj nebo si zavolají hotelovou službu. Nenechte je dlouho čekat.

 
84%
Hra - Gala Hotel
Video se načítá

Máme tu pro vás hru, ve které budete provozovat váš vlastní hotel. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá, protože vaši zákazníci mají potřeby. Vy budete mít na starost tří členný personál, který musíte co nejrychleji vyslat do pokojů.

 
84%
Hra - Theme Hotel
Video se načítá

Postavte si svůj vlastní hotel, staňte se hoteliérem, starejte se dobře o své hosty a vydělávejte. Hotel opatřete recepcí, kavárnou, restaurací, prádelnou a hlavně postavte dostatek pokojů pro hosty. Nezapomeňte pečlivě vybrat personál hotelu, který se bude o hosty starat. Ve hře se vám postupně otevírají další a další možnosti, tak honem, hosté čekají.

 
83%
Hra - Sami Tea Restaurant
Video se načítá

Vezmi si na starost nově založenou restauraci, do které začínají přicházet první natěšení zákazníci. Vyplň zákazníkům všechna přání, aby odcházeli naprosto spokojení. Pokud budou zákazníci příliš dlouho čekat na obsloužení, pak odejdou a nenaplníš misi v úrovni. Dokážeš rychle servírovat a plnit přání?

 
81%
Hra - High Tea Hotel
Video se načítá

Sara se rozhodla, že si otevře vlastní hotel s restaurací problém je v tom, že by všechny zákazníky nedokázala obsluhuje. Pomozte jí s obsluhou, aby vydělala peníze a mohla si místo vylepšovat. Podaří se vám to?

 
81%
Hra - No Extra Charge
Video se načítá

Staň se obsluhou hotelu v této skvělé hře. Vítej hosty a rozhodni, kam je ubytuješ. Přitom musíš samozřejmě plnit všechna jejich přání, jako nosit jídlo, pití, baterie. Nakonec po nich uklidíš pokoj a vyvedeš je z hotelu.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
78%
Hra - Brittany Birt: Hotel Job
Video se načítá

Pokud se ubytujete v hotelu, požadujete ty nejkvalitnější služby, chcete se tam cítit skoro jako doma. Proto provoz hotelu není snadný. V této hře musíte uspokojit všechny náročné zákazníky. Uložit je do pokoje, zajistit všechny služby, které si budou přát. Pokud budou spokojeni, zaplatí Vám. V každém levelu máte daný počet peněz, kolik musíte vydělat. Proto se snažte. Čím vyšší level máte, tím náročnější zákazníci budou a vy se budete muset více otáčet.

 
78%
Hra - Janes Hotel
Video se načítá

Obsluhujte hosty v hotelu a plňte jim veškerá přání. Určitě jste se někdy chtěli stát vedoucí hotelu. V této hře Vám nic nebrání. Klidně se do toho pusťte. Noste jim kafe a těšte se na jejich další návštěvu.

 
76%
Hra - Castle Hotel
Video se načítá

Provoz hotelu si vyžaduje kvalitní a přesně prováděné služby. Zahrejte si na recepční v takovém velkém hotelu, ve kterém se budete muset pořádně otáčet, abyste uspokojili všechny návštěvníky. Zajistěte jim čistý pokoj, úklid, popřípadě kávu, noviny nbo třeba telefon. Za všechno je zákazník ochoten zaplatit, ale služby musí být opravdu kvalitní. V každém levelu musíte vydělat určitý počet peněz, abyste postoupili dál.

 
76%
Hra - Jane Hotel
Video se načítá

Mít vlastní hotel není žádná legrace a v této hře si to můžeš vyzkoušet. Tvou pracovní náplní je ubytovat hosty, splnit veškerá jejich přání, organizovat úklid pokojů a vydělat tak co nejvíce peněz. Nesmíš ale hosty nechat nikdy dlouho čekat, jinak se půjdou ubytovat ke konkurenci. Vydej jim tedy hbitě klíč a zařiď požadovaný servis. Chtějí-li, uvař jim kávu, přines noviny nebo pošli uklízečku uklidit jim pokoj. Budeš-li vše zvládat v časovém limitu a vyděláš dost peněz, tak si můžeš dokupovat vybavení hotelu, díky kterému se tvé příjmy ještě zvýší. Tak udělej ze svého hotelu nejvyhlášenější ve městě!

 
75%
Hra - Frenzy Hotel 2
Video se načítá

Ověřte si, zda byste dokázali vést hotel a obsluhovat vašich zákazníků včas. Každý z nich bude potřebovat něco jiného a vaším úkolem bude, abyste každému z nich věnovali stejně. Podaří se vám to?

 
74%
Hra - Bed and Breakfast 2
Video se načítá

Pokud jste se setkali s první verzí hry Bed and Breakfast a zaujala vás, pak si nenechte ujít její druhé pokračování. Narozdíl od prvního dílu se setkáte s řadou rozšíření, vylepšení a nových úrovní pro váš hotel. Pokud byste se s hrou setkali poprvé, doporučujeme projít si tutorial, která se vám automaticky spustí.

 
73%
Hra - Hotel Manager
Video se načítá

Provoz hotelu si vyžaduje ty nejlepší služby, jaké jen můžete nabídnout. Návštěvníci jsou velmi nároční a vy jim musíte naplno vyhovět. Vyzkoušejte si provoz hotelu. Zákazníci mají různé požadavky, jako je jídlo, úklid nebo třeba čisté prádlo. Vaše služby musí být co nejrychlejší a co nejkvalitnější. Proto se snažte nic nezanedbat, aby se k Vám hosté vrátili.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)