Deskové a stolní hry

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
91%
Hra - Kuchyňské dobrodružství kočičky Fluffy
Video se načítá

Kočička Fluffy má velmi ráda hry a proto by si jednu chtěla zahrát is vámi. Společně s kočičkou se budete nacházet v neuklizené kuchyni, kde se kočička Fluffy bude pohybovat. Když hodíte kostkou (v levém horním rohu), kočička Fluffy se posune na políčko, na kterém budete muset splnit nějaký úkol, pokud se vám to podaří, můžete házet dál. Dostanete Fluffy až do cíle?

 
85%
Hra - Flash Ludo - Člověče nezlob se
Video se načítá

Hrajete rádi hru Člověče nezlob se? Vyzkoušejte naši hru, která je stylizována do doby středověkých hradů, ale jinak se jedná o známou hru. Uvidíte, že i tady se dá házet s kostkou. Můžete si tuto hru zahrát tehdy, nemáte-li ve skutečnosti s kým hrát, protože tady hrajete proti počítači. Ve hře máte čtyři figurky, které musíte dostat až do domečku po trase. Hrajete s dalšími protihráči, kteří se Vás budou snažit vyhodit a zabránit Vám rychlému přesunu do domečku.

 
85%
Hra - Boonshindaijun
Video se načítá

Boonshindaijun je imitací japonské deskové hry. Na začátku hry máte dva panáčky v rozích herního pole, stejně jako váš soupeř. Vaším cílem je přetlačit svého soupeře a zkonvertovat všechny jeho postavičky na svou stranu. Po kliknutí na vlastní postavičku se vám zobrazí všechna místa, kam ji můžete posunout.

 
84%
Hra - Carcassonne
Video se načítá

Ve hře Carcassonne se budete muset zamyslet nad umístěním jednotlivých herních políček, protože strategie je zde na prvním místě. Body obdržíte za uzavřená města, cesty a pole. Pokud na ně umístíte ještě postavičky, bude skóre o to vyšší.

 
82%
Hra - Monopoly
Video se načítá

Nakupte co nejvíce nemovitostí a oberte všechny hráče o jejich peníze! Světoznámá desková hra je tady. Zahrát si ji mohou 2 - 4 hráči na jednom PC.

 
79%
Hra - Game of the Goose
Video se načítá

Máme tu skvělou stolní hru, ve které se budete snažit dostat do cíle jako první. Můžete si vybrat počet hráčů, se kterými budete hrát a i figurku husy. Na hrací ploše si pak musíte dávat pozor na různé pasti, ze kterých se nemusíte dostat. Také však můžete narazit na bonus.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

79%
Hra - Tilt
Video se načítá

Zahrajte si tuto parádní hru, která otestuje vaše schopnosti a hlavně trpělivost! Cílem bude dovést kuličku až k portálu, který jí přenese do dalších levelů. Ze začátku to bude sranda, ale později se můžete těšit na různé nástrahy, které má pro vás tato hra nachystané.

 
78%
Hra - Domino
Video se načítá

Skvělá logická hra, ve které musíte k sobě skládat kostičky domina. Skládáte k sobě vždy dvě stejná čísla, dávejte si však pouze na chytrého soupeře, který se vás bude snažit porazit. Dávejte si však pozor, aby vám nedošli kostičky, to potom musíte čekat, než vám přijde ta pravá.

 
77%
Hra - Puzzle Freak 2
Video se načítá

Zahrejte si zábavnou, ale i logickou hru a dostaňte se do cíle dříve než vaši protivníci. Je to jednoduché, aby se váš panáček posunul a získali vyšší IQ musíte splnit daný úkol. Jak ji splnit vám ukáže simulace.

 
76%
Hra - Crazy Chess - šachy trochu jinak
Video se načítá

Crazy Chess je velmi chytrá a chytlavá hra, která vás jen tak nepustí. Váš hrad musíte ubránit před dobytím. Celá bitva se odehrává na šachovém poli - váš koník versus černí pěšáci...

 
74%
Hra - Takes You Up The Aisle
Video se načítá

Pokuste se vyhrát ve stolní hře ruku svého nastávajícího manžela. Na svatbu přišla i jeho ex a musíte si s ní zahrát o to, kdo se stane skutečnou nevěstou.

 
74%
Hra - Puzzle Freak
Video se načítá

Puzzle Freak je pěkně zpracovaný mix stolní hry a logických hádanek. Na hracím poli vás čekají políčka, pod kterými se skrývá jedna z celkem 14 logických úloh. Podle toho, jak rychle úlohu vyřešíte, se vám připočítají body k IQ. Hru samozřejmě vyhraje nejbystřejší hráč.

 
73%
Hra - Checkers Fun
Video se načítá

Zahrajme si dámu! Dáma je strategická hra pro dva hráče, ve které se pohybujete napříč herním polem a snažíte se přeskakovat soupeřovy kameny. Před startem samotné hry si můžete zvolit barvu kamenů, počet živých hráčů a obtížnost při hře proti počítači. Na začátku hry má každý z hráčů dvanáct kamenů. Oba hráči se snaží zachovat si alespoň jeden poslední kámen.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)