Vědomostní kvíz

Každá hra se skládá z 15 otázek. Pokud zodpovíš správně alespoň 12 otázek lehké nebo 13 těžké obtížnosti, tak získáš zkušenosti, mince a body do tabulky řešitelů. Na zodpovězení každé otázky máš 20 sekund. Jednou za hru můžeš využít nápovědu 50:50 (vyřadí dvě chybné odpovědi) a možnost náhradní otázky. Kvíz můžeš absolvovat ve dvou obtížnostech. Pokud se rozhodneš pro tu těžší, můžeš získat více bodů, mincí a zkušeností.

Normální Těžká
Hra se načítá ...

Komentáře

ygvzxgzux(Skupina jenom HOLEK)

12 správně!

Edit 13:51: Hele otázka : Ve kterém seriálu nebo filmu nehrála zpěvačka Miley cyrus?

Muzikál ze střední 3. Dva a půl chlapa

Velká ryba. Sex ve městě 2


Fakt seriály pro malý holky smajl

ygvzxgzuxTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

papipouVIP(Creepypasty)

Hned první otázka: Jaký je vztah mezi Anakinem Skywalkerem a pinceznou Leiou? Jakt o mam vědět když jediný postavy co ze Star Wars znám jsou Yoda, Darth Vader, Leia, ...nějakej...ten...kluk od L? Ten syn Vadera xD, a světelnej meč. Ano...to je postava paps. Samozřejmě. Pak Jak se nazývá litosferická deska na který je Evropa. Sakra mně je 11. O litosferický desce vím jenom to že je to deska na který jsou kontinenty a že plave. A pokud ne tak jsem buď já blbá a nebo naše zeměpisářka...je...ta top učitelka takže asi za prvé. I když mě mohlo napadnout že je to Euroasijská že? Protože na ní leží Evropa a Asie...NO A CO TO JSME SE JEŠTĚ NEUČILI! xD Ale fakt, některý otázky jsou fakt na nic...
To byla lehká obtížnost? Měli by tam přidat ještě otbtížnost ''megalehká pro hloupý děcka který chodí do šestý třídy'' a.k.a. pro paps akorát že paps je chytrá! Paps má nadprůměrné IQ! (Teda podle nějakýho testu...ale ten má pravdu protože jsem fakt chytrá! xD)

papipouTo se mi líbí +4 To se mi nelíbí

papipouVIP(Creepypasty)

papipou: Hrála jsem těžkou...nesplnila jsem ale...co dělá v těžký obtížnosti otázka JAKÁ BARVA VZNIKNE SMÍCHÁNÍM ČERVENÉ A MODRÉ? O.O Wut...WUT?

papipouTo se mi líbí +2 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)